Ik weet sinds een paar dagen dat ik zwanger ben, ik was 2 dagen overtijd en ik testte positief! Volgens berekening ben ik nu bijna 5 weekjes. Over 2,5 week mn eerste echo! Mijn vorige cyclus was ik ook overtijd, maar werd na 2 dagen ongesteld. 2 dagen helderrood bloed en toen was t weer weg. Die periode had ik heel sterk t gevoel zwanger te zijn, met heel veel kwalen maar geen positieve test. Ik heb het al bij mn gyn neergelegd maar die zei dat we dat dan duidelijk werd op de echo hoever ik heen ben. Ik wil me dan ook niet aan gaan stellen maar vraag me af of er meerderen zijn met de ervaring toch langer zwanger te zijn?
Niet de ervaring, maar ik heb dat gevoel wel... Maar goed, ik wacht de echo af, die krijg ik 13 mei Ben benieuwd of ik gelijk krijg!
Dat wijst zich met de echo verder. dan kunnen ze het allemaal meten en dan hoor je gelijk DE dag. Ik krijg 6 mei een groei echo omdat de gyn met zijn chaotishe kop 2 verschilende data's heeft opgeschreven. Ik ben waarschijnlijk 2 weken verder. dit kwam ook uit de 20 weken echo die ze hadden gemaakt dus hier is het nog even spannend.
ik kreeg bij de echo te horen dat het precies overeenkwam met mijn test, maar ik had al veel langer symptomen.. ik was de laatste keer 5 dagen te vroeg ongesteld en duurde maar 2 dagen, terwijl ik altijd regelmatig ben geweest, en was al misselijk en zwaar moe voordat ik zwanger was blijkbaar.. mijn lichaam helderziend?
Hmz ik weet het dus ook niet zeker hoelang ik nu zwanger ben. Zoiezo omdat mijn cylces niet gelijk was.. Nu maar afwachten volgende week vrijdag mag ik na de vk en dan hoop ik dat zij me kan vertellen hoe ver ik ongeveer ben..