Echo's

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Lientje, 29 mei 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    24 nov 2005
    4.063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Nog een vraagje, nav mijn echo vanmiddag. Nu hoorde ik dat ik vanaf nu tot 20 weken terug moet op controle bij de huisarts. Pas met 20 weken krijg ik weer een echo. Ik zie op deze site allemaal mensen die veel meer echo's hebben. Hoe zit dat precies? Wat is normaal, bij hoeveel weken krijg je normaalgesproken echo;s?
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi Lin,

    het is normaal dat je 1 echo krijgt in het begin van de zwangerschap. Dat is bij 8 of 10 of 12 weken, of daar iets tussenin. Tot 1 januari moest je het hier mee doen. Maar vanaf 1 januari komt iedereen die dat wil in aanmerking voor een echo bij 20 weken.
    Als je meer echo's wilt kun je nog kiezen voor een pretecho, maar dat is dan ook op eigen kosten. Als vrouwen vaker een echo krijgen dan is daar een medische reden voor.

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina