Zoals jullie aan mijn banner kunnen zien, ben ik inmiddels 7 weken zwanger. Vaak hoor ik dat meiden de eerste 3 maanden niet lekker zijn, misselijkheid, moeiheid, pijnlijke borsten, puisten en nog meer van die fijne klachten. Ik heb nergens last van en ook niet gehad. Tijdens het ontpillen had ik wel eens last van pijnlijke pillen en misselijkheid maar nu helemaal niet. Ben alleen moeier dan normaal. Even de w.c. schoonmaken en ik moet direct een uur of bed liggen. Moet ik me zorgen maken over het feit dat ik nergens last van heb of zijn er meer meiden die (bijna) nergens last van hebben. Heb pas anderhalve week een afspraak bij de verloskundige en maak me een beetje zorgen.
ik ben nu 31 weken zwanger, maar ik heb tot nu toe ook bijna nergens geen last van gehad, ja wat vermoeider maar verder gelukkig niks, ook in het begin geen last van misselijkheid, dus als ik jouw was zou ik er maar blij mee zijn en lekker van genieten
Lekker van genieten en hopen dat het niet alsnog komt! (want dat namelijk nog best...) GEFELICITEERD NOG!
Wees blij Maar ik snap wel dat je twijfelt of het wel goed is, dat had ik in het begin ook. Behalve vermoeidheid heb ik ook nergens last van gehad, maar dat is echt geen reden voor bezorgdheid! Het is per persoon heel verschillend of je klachten hebt en wat die zijn. Je bent dus een geluksvogel!
Geniet ervan dat je niet ziek bent..... Bij mijn eerste was ik 20 weken ziek, veel braken, afvallen. Nu ben ik 13 weken zwanger en heb ook bijna geen klachten. IIG niet braken. Met misselijkheid valt het ook reuze mee. Soms s'avonds als ik avond eten moet. Maar dat is zelde. In het begin maakte ik mijn zorgen erover en het maakte mij ontzeker. Maar 12 weken echo was super en ik was ook blij dat ik niet zo ziek ben geweest bij Onze dochter. Succes met je zwangerschap en geniet er van......
Ik heb ook nergens last van. Wel wat gevoelige borsten en ben wat prikelbaar maar veder voel ik me prima
Ik zat me in het begin ook steeds druk te maken omdat ik nergens last van had, was bang dat het wat te betekenan had. Ik zat toen gewoon te hopen dat ik misselijk zou worden, omdat het dan 'echt' was. Nou, dat heb ik geweten ook... Met 7 weken werd ik opeens misselijk. De dag begon standaard met overgeven en tot een uur of 4 's middags hield ik niks binnen en ik was de hele dag zo slap als een vaatdoek. Met 10 weken was het inees weer over, van de ene op de andere dag. Bij jou kan het dus ook nog komen, maar ik hoop het niet voor je. Wees juist maar blij dat je nergens last van hebt.
Wat zijn pijnlijke pillen? (zie je eerste bericht) Nee maar even on-topic: ik denk dat je gerust een vreugdedansje mag maken dat je nergens last van hebt hoor. Er zijn er zoveel die nergens last van hebben, en toch een gezond kind op de wereld zetten.
meis maak je neit druk bij me zwangerschap van alysia echt helemaal nergens last van gehad heb met 39 weken zwangerschap nog vrolijk me huis afgemaakt met verhuizen enz.. de eerste maanden ook helemaal nergens last van gehad alleen bij de laatste paar weken last van maagzuur maar kwam omdat ze onwijs groot was en erg vervelend lag dus geniet van je zwangerschap en wat niet is kan nog komen hoop van niet voor je maar toch
Geniet ervan! Dat doe ik ook. Ik ben ook alleen wat sneller moe, verder ook nergens last van! Ik ben er echt ontzettend blij mee
je hoeft je geen zorgen te maken hoor. elke zwangerschap is echt anders. bij de eersste was ik de eerste 3 maand ziek en moe en lag al om 8 uur savonds op bed. zelfs bezoek stuurde ik geregeld naar huis. bij dylano had ik op soms wat moe zijn echt nergens last van behalve bekkeninstabiliteit. bij deze ben ik prikkelbaar en moe en bekkeninstabiliteit en in de eerste maanden licht misselijk geweest en maar 2 x spugen in de avond.
Moet je eens zoeken op 'geen klachten' hier op het forum er zijn er echt heel veel hoor die nergens last van hebben. Heb ook eigenlijk nergens last van gehad (tot de eerste wee zeg maar ) en tja naast me ligt toch echt een dikke vijf kilo baby Niet tobben hoor, je bent nog hartstikke zwanger!