Ik was bij Milan heeeel misselijk, dus bij mij klopt 't niet. De tweede keer was ik totaal niet misselijk, maar dat is een miskraam geworden. Iedereen zei toen wel dat 't een meisje was, maar dat zal ik dus nooit zeker weten.
Bij de eerste zwangerschap van mijn schoonzusje was ze nauwelijks misselijk: ze kreeg een meisje. Bij de tweede zwangerschap was ze de eerste 3 maanden 24 uur per dag misselijk: weer een meisje! Je kan er dus geen pijl op trekken.
Hier klopt het wel. Bij mijn dochtertje heel misselijk geweest en nu bijna niet en nu krijgen we een zoon !
Bij alledrie de zwangerschappen ben ik geen 1 keer misselijk geweest. Je hebt genoeg van dit soort fabels, 50% kans dat je het goed raad
klopt niet. Ik heb 3 jongens gekregen. Bij de eerste tot 20 weken echt ziek geweest veel spugen, smorgens en savonds Bij de 2 wel misselijk, maar 2 x gespuugd. bij de derde nergens last van
wij krijgen ook een meisje. Begin veel misselijk geweest en overgeven nu ben ik 35 weken zwanger en de misselijkheid is er weer
Hier klopt het ook niet, bijna niet (zeg maar eigenlijk helemaal niet) misselijk geweest en krijgen een meid
het maakt niks uit of je misselijk bent of niet ik ben nu ook niet misselijk geweest in het begin en bij mijn andere jongen wel
Ik was de hele dag door misselijk en ik krijg ook een meisje, maar ik ken ook vrouwen die de hele dag misselijk waren en en jongen kregen.
Ik heb mn hele zwangerschap geen last gehad van ochtendmisselijkheid ect. en ik ben in verwachting van een jongen.. Maar of het echt zo is.. i don't know.. Was hier wel het geval , misschien ook gewoon toeval hoor ! Dacht zelf ook aan een jongen , en het klopte 8)..
Ik ben 22 weken elke morgen echt hondsberoerd geweest... echt de wcpot was vaste prik 's morgens... maar ik heb toch echt een knul gekregen
bij mijn eerste zwangerschap was ik de hele zwangerschap misselijk en ik had een jongen gekregen. En bij mijn tweede zwangerschap was ik helemaal niet misselijk en dat werd ook een jongen. Dus het zegt niet veel.
ik heb ongeveer 19 weken bijna iedere dag boven de pot gehangen en heb een jongen gekregen. nu ben k nog niet misselijk of iets en ben 5 weken zwanger, zou het dan een meisje worden hihi!
ik denk dat dat per persoon verschilt, dus als je eerst misselijk was en nu niet en je eerst zwanger was van een meisje dat het heel goed zou kunnen dat je nu zwanger bent van een jongetje
Ik was van de oudste niet misselijk en dat werd een jongetje van de middelste heel erg misselijk, dat werd een meisje van de jongste misselijk en dat werd een meisje nu niet misselijk dus ik gok op een jongetje. Het kan ook zijn dat de een wel misselijk wordt van een meisje en de ander juist van een jongetje. Het schijnt ook dat als je niet heel zwaar bent je ook veel erger misselijk kan zijn
Bij mijn eerste zwangerschap van een jongen ben ik totaal niet misselijk geweest en deze zwangerschap van een meisje wel.