Dames ik word gek! Echt compleet mesjogge van mijn kriebelhoest! Ik ben 29 weken zwanger heb een hoge bloeddruk dus drop is niet echt een optie! Ik gebruik al antarctica flu maar dat werkt maar minimaal, ik ben zó moe, ik heb amper geslapen vanacht en ik hoest. Al 3 weken, eerst slijm nu echt die smerige droge kriebelhoest de hoestbuien doen pijn in mijn buik, ik heb er telkens urineverlies door en harde buiken, wat kan ik er tegen doen?
Je kunt noscapine halen bij het kruidvat, etos, of apotheek. Dit onderdrukt je kriebelhoest. Anders even bij je HA om codeïne tabletjes vragen. Heeft dezelfde werking: Hoest onderdrukken. Succes!!
grootmoeders tip.....warme melk met honing en/of honing met citroen...(ik vind het zelf niet lekker maar t helpt wel)
Idd Noscapine; is een codeine verwant. Mag van de gynaedoloog gebruikt worden. Heb dit zelf ook eerst overlegd; werkt prima. Beterschap!
Aaaah, zo irritant. Ik slik dan altijd Daro Retard Capsules, maar weet niet of dat mag als je zwanger bent. Daro Retard capsules hoestprikkeldempend 10cap Overzicht - medicijnen op VERGELIJK.NL Als ik er last van heb, neem ik er een voor het slapen gaan en ik slaap de hele nacht door. Hoop dat je er gauw van bent verlost.
Je huisarts bellen of je verloskundige. Klinkt misschien kort door de bocht, maar ik denk niet dat hier iemand je echt kan helpen. Misschien is er een prima hoestdrank voor je beschikbaar
Isla (keelpastilles) zijn echt een aanrader tegen kriebelhoest. Maar ik heb geen idee of je die tijdens de zwangerschap mag gebruiken, even nazoeken dus. Beterschap!
Ik zie dat er al zat tips zijn gegeven.. In ieder geval beterschap! Kriebelhoest is inderdaad rot om te hebben..