Hoi hoi Ik heb echt iets raars voor mijn doen. ik ben altijd heel onregelmatig ongesteld en heel heftig kwa klachten en bloedverlies.. nu ben ik 3 dagen nog minder dan de helft van wat t normaal is en soms is t helemaal weg en dan weer een beetje bruin. Ik weet dat niemand hier t antwoord kan geven maar herkent iemand dit??
Voordat ik hier antwoord op kan geven heb ik wel een paar vragen n.a.v je berichtje: Wanneer was je hiervoor voor het laatst ongesteld? Weet je of je een eisprong hebt gehad? Verwacht je dat het mogelijk is om nu zwanger te zijn?
Ik was 2 februari voor het laatst ongesteld (dat was de eerste dag) .. ik weet niet wanneer m'n eisprong was en ik hoop wel zwanger te worden we lopen nu sinds kort in het ziekenhuis. Dus ik heb wel gevoelsmatig wat meer rust zeg maar. Maar ben eigenlijk nog nooit zo gek ongesteld geweest.
Oh ben je erg onregelmatig dat je daarom in het ziekenhuis loopt? En nog geen medicatie gehad dan en echo's om te kijken of je een eisprong krijgt? Heb je voor de zekerheid al een test gedaan? Kan zijn dat je 'gewoon' geen eisprong hebt gehad en nu een lichte bloeding krijgt, heb ik ook vaak gehad zag door te tempen dat er dan geen eisprong was geweest.
Ik ben heel onregelmatig ongesteld.. wel al een echo gemaakt waarop heel veel eitjes zichtbaar waren maar verder geen bijzonderheden. We zijn al anderhalf jaar bezig. Maar inmiddels heb k al t zelf testen opgegeven en laat k t allemaal van t ziekenhuis afhangen om wat meer rust te creëren voor mezelf. ik heb wel vaker lang geen eisprong gehad maar uiteindelijk wel en werd ik ongesteld. Daarom vind ik dit heel raar. Haha
Heel veel eitjes...heb je PCOS? Dan zit er een krans van heel veel eitjes op je eierstokken en dan heb je geen tot slechte eisprongen wat zich ook kan uiten in zware of juist lichtere menstruaties. Je laat het van het ziekenhuis afhangen. Maar je hebt dus nog geen echo's of bloedtest gehad om te kijken of je al een goede eisprong gehad hebt? Je hebt nog geen medicatie welke zorgt voor een goede eisprong? Je zou een zwangerschapstest kunnen doen voor de zekerheid.
Pcos zei de arts de vorige keer. Wel een echo gehad toen en bloed geprikt enzo daar komt morgen de uitslag van. Heel spannend. Ik heb eigenlijk altijd hele zware menstruatie met heel veel klachten. T was ook niet echt rood ofzo... af en toe maar vooral bruin en licht rood zalm achtig. Sorry voor de onduiterlijke beschrijving... t was soms wel 3x op een dag weg en dan was t er weer.