Hoi meiden, Ben helemaal van slag..., ben al vanaf januari dit jaar van de pil af.., heb een beetje onregelmatige cyclus, maar gebruik al een poosje ovulatietesten.. en mijn LF is precies 14 dagen... Nu heb ik vrijdag (9dpo) geleige afscheiding) en had ik gisteren ineens een bruin sliertje.., best gek omdat ik dit nooit heb zo vroeg na mijn ei!! Is er nog hoop dat het een innestelingsbloeding zou kunnen zijn, of komt mijn ongi weer lekker om de hoek kijken?? Zou as donderdag pas ongi moeten worden?? Wie o wie had dit ook en bleek zwanger?? XXX
Hoi ik heb dit bij mijn vorige zwangerschap ook gehad..... maar ik had dit altijd en dan werd ik ongi, die keer dus niet! Dus het kan heel goed.....nu zoontje van 7 maand in de box zitten.
Hoi Bianci, Bedankt voor je reactie. Nou ik heb dat nog nooit gehad, ik krijg altijd begin van mij bruinverlies op de dag van mijn positieve ovulatietest, dat zou dan dinsdag moeten zijn..., toch hou ik me maar voor dat het gewoon een extreem vroege ongi is. Wel vreemd, want mijn langste cyclus is 43 dagen, mijn kortste 32.., en nu in ronde 10, wat betekent dat ik nu een cyclus zou hebben van ongeveer 26-27dagen, nou ja nog een paar dagen zenuwen pezen.., en maar kijken wat het dit keer weer wordt!