hoi allemaal, ik ben nieuwe hier zou me even voorstellen ben gwenda en ben 1 juli gestopt met de pil. we hebben deze maand goed geklust op het juiste moment want heb dit uitgerekend en heb toch een keer ovutest gedaan. ik moet nu 7 dagen wachten tot ik mag testen maar kon niet meer wachten, en heb vanmorgen getest helass dus negatief, nu is mijn vraag nu ik vanmorgen heb getest negatief betekent het dan dat ik ook echt niet zwanger ben of kan het dat ik toch zwanger ben en ik het nu nog niet kan testen? ik heb wel erg veel kwalen erge last onderin me buik, misselijk, duizeligheid, ben snel chagy en reageer soms bod, ok mijn borsten zijn gevoelig. ik hoop dat iemand mij kan helpen want ik weet het niet meer. groetjes gwenda
Hoi Gwenda, Ik denk dat het nog alle kanten uit kan gaan. Aangezien je 7 dagen voor je nod getest heeft kan het zo zijn dat het veel te vroeg is..als je namelijk op dag 14 (uitgaande van een cyclus van 28 dagen ) je eisprong heb gehad en nu 8 dagen verder ( een bevrucht eitje gaat zich pas 5 tot 10 dagen NA de eisprong innestellen ) het kan dus zo zijn dat jou eitje zich nog niet heeft ingenesteld en je dus ook nog geen hcg aanmaakt. Hoop voor jou dat je over 7 dagen een positieve test in handen hebt!
Hoi! Spannend allemaal he?! De symptomen die je beschrijft, kunnen heel goed van het ontpillen komen. Veel vrouwen hebben daar de eerste maanden na het stoppen met de pil last van. Te vroeg testen heeft vaak geen zin. Meestal heb je rond je NOD pas voldoende HCG om positief te kunnen testen. Sommige vrouwen hebben zelfs pas een week na hun NOD een positieve test. Succes met zwanger worden meid. Ik hoop voor je dat jullie wens gauw vervult mag worden!
het kan nog alle kanten op hoor, omday je zo vroeg van te voren hebt getest. test over een weekje weer (als je zolang kan wachten heb daar zelf wel moeite mee haha) en wie weet is hij dan wel positief
bedankt voor de reactie's, maar het is dus niet helemaal uitgesloten dat ik niet zwanger ben. ik was vanmorgen alweer helemaal teleurgesteld. mijn moeder heeft 3 kinderen gehad en meteen alle 3 zwanger in de eerste ronde vandaag dat me ha ook aangaf dat het best kan. maar dat zegt niks want mijn lichaam is heel anders dan die van me moeder natuurlijk. ik vind het echt heel moeilijk om me geduld te bewaren maar moet dus echt nog afwachten.
Hoi Gwendatjuh, Het kan best zijn dat je alsnog zwanger bent, het kan ook dat dat niet zo is. Je hebt in ieder geval te vroeg getest. Idd zegt het niets dat je moeder snel zwanger raakte. En het is lastig om geduld te hebben, want je wil het natuurlijk zo snel mogelijk. Het is wel goed om te weten dat vrouwen er gemiddeld een jaar over doen om zwanger te raken. Dat is heel normaal. Dus wees niet te teleurgesteld als het niet zo is. De symptomen die je beschrijft kunnen heel goed van het ontpillen komen. Maar natuurlijk hoop ik voor je dat het gelijk raak is deze ronde. Het zou zo maar kunnen! Over een week heb je vast meer duidelijkheid. Succes met deze wachtweek!
hee Gwenda ik herken al die klachten had ik ook toen ik net stopte met de pil dat is denk het ontpillen ik ben sinds 13mei gestopt met de pil zit nu pas in de eerste ronde...zoals je leest bij me hantekening...maar kan alle kanten op ik heb gelukkig volgens mij geen last meer van ontpillen zit nu op dag 28 van me cyclus,toen ik net gestopt was met de pil was ik er heilig van dat het 1xraak was maar werd na 49 dagen ongesteld...en hoe weet je dat het het goede moment is?ben je al eerder ongesteld geweest?zonder de pil zeg maar want je kan namelijk je cyclus nog niet helemaal weten...(vertelden veel mensen mij hier...)
Welkom gwenda, Het zou heel goed kunnen dat je zwanger bent hoor. Alleen als het eitje zich nog niet ingenesteld heeft, maak je nog geen hcg aan. Hou er wel rekening mee dat je nog in de ontpillingsfase zit. Hierdoor kan je cyclus gaan schommelen. Heb vorigjaar precies het zelfde gehad. Na 4 weken geen menstruatie te bekennen, maar ook geen positieve test. Uiteindelijk na nog eens 3 weken wachten had ik een positieve test. Ik dacht dus dat ik verder zou zijn maar na de eerste echo bleek dat mijn cyclus helemaal van slag was en ik pas ergens tussen de 5 en de 6 weken zwanger was. Ik liep dus voor mijn gevoel 3 weken achter. Afijn, achteraf ben ik 3 weken te vroeg bevallen (heel erg toevallig denk ik). Dus uiteindelijk ben ik bevallen op de dag die ik als eerst berekend had. De VK stond voor een raadsel, maar die dacht ook dat het toevallig was dat dit zo allemaal gegaan is. Ik hoop dat je over een week een mooie positieve test in handen hebt!
hoi nooky ik heb berekend de eerste dag van me laatste menstruatie, die was 6 juli en volgens die berekening zou ik evuleren rond de 17 en 18 en 19e. heb ingevlud cyclus van 28 dagen omdat ik dat had met de pil. heb toen rond die datum's ovu testen gedaan en inderdaad was die de 17 iets licht en de 18 en 19 en 20 heel erg positief
hai dat had ik dus ook maaar uit eindelijk 49dagen over gedaan en met de pil ben je eigenlijk niet ongesteld...met de pil word er zoiezo geen eitje afgegevem ofzo?maar je hersenen moet een stofje naar de hersenen sturn en die laat jou ongie worden,die ongesteldheid ding na stoppen van de pil telt niet echt mee als ongesteld zijn
Meid je hebt natuurlijk veeeeeel te vroeg getest...snap dat je geen geduld hebt maar 7 dagen is wel heel erg enthousiast hahahaha Het kan makkelijk nog alle kanten op gaan.... Je gaat ook van een cyclus van 28 dagen uit maar mischien is deze wel langer aangezien je net gestopt bent met je pil kun je nog niet weten wat je cyclus is....mischien is deze wel erg lang of klopt het gewoon de 28 dagen... Nu eerst afwachten en als je op dag 29 nog niet ongi zou zijn heeft het helaas nog weinig te zeggen aangezien jij je cyclus nog niet kan... Ik zou zeker tot je nod wachten en mischien nog wel wat langer... Heel veel succes!!
hai ik heb voor ik stopte met de pil een gesprek bij de ha gehad en die gaf mij aan dat je wel gewoon een eitje krijgt als je pil slikt maar omdat je de pil slikt er niet zwanger van kan worden. en heb aan mij ha gevraagt of ik de mestruatie na het stoppen van de pil moet meetellen en die gaf aan dat ik daarvan de eerste dag van me laatste menstratie mag rekenen het is wel een echt ongi.
wat een slecht ha heb jij? Als jij iedere maand gewoon een ei zou krijgen dan zou je toch ook zwanger kunnen worden?! Dar is je pil voor om niet zwanger te worden en zodat je geen eisprong krijgt... Je kunt niet je eerste ongi als cyclus tellen meid....je hele cyclus wordt geregeld door je pil en nu moet je lichaam dat zelf gaan doen. Het KAN zijn dat je lichaam helemaal in de war is nu, of dat het gelijk goedgaat dat kan ook.... Zeker heb je nu je ongi maar het is geregeld door je pil nog...is ook allemaal een beetje logisch Daarbij schrijf je omdat je moeder zo snel zwanger raakt jij dat ook mischien wel hebt... Helaas heeft dat niks te zeggen en het ligt natuurlijk niet alleen aan jou hoe snel het zal gaan
dat geef ik ook aan he ik vertel het alleen van me moeder en heb er daarom ook bij gezegt dat het dan bij mij niet zo hoeft te zijn. ik denk ook niet dat ik nu zwanger ga er niet meer van uit teminste maar je weet het maar nooit. ik wacht wel af tot me ongi
ja precies Je weet het toch niet eerst maar eens afwachten tot zeker je nod....er zijn er meerdere die gelijk zwanger waren... Eerst maar eens zien of je ongi wordt
ja precies je hoordt het wel af en toe, maar weet je wat het is, ik voel me gewoon echt neit zoals ik altijd ben. het kan van het ontpillen komen alleen heb ook een beetje een harde onderbuik. ik ben vaak misselijk en werk zelf in de zorg dingen waar ik normaal tegen kan wordt ik nu echt heel erg misselijk van. heb ook constant ongi pijn op verschillende momenten kan dit ontpillen zijn of eventuele innesteling? sorry dat ik zoveel vragen stel we willen namelijk graag zwanger worden, we gaan in oktber op vakantie naar aruba en mijn moeder wordt daar 50 en willen dan grag vertellen als het allemaal lukt dat ik zwanger ben maar dat is maar even afwachten.
Nou als je al zwanger zou zijn kun je nog geen verschijnselen hebben nu meid, ik denk dat het een reactie is op het stoppen met de pil...en mischien wil je wel van alles voelen.... Ik zie at je al veel berichten hebt geplaats, mischien ben je er al iets te erg mee bezig hoor Het kan lang gaan duren als je nu al zo erg er mee bezig bent snap je. Laat het gebeuren en je ziet het wel.... Het zou gewoon zomaar kunnen maar is het niet ook niet erg toch....? Probeer er rusitig aan mee te beginnen anders gaat het heel erg tegenvallen als het wat langer gaat duren.... Nu al ervanuit gaan dat je in oktober mischien wel al kunt gaan vertellen dat je zwanger bent is erg op de feiten vooruit lopen...snap het wel maar doe lekker rustig aan Voor zwschapskwaaltjes is het idg veels te vroeg dus die kun je niet eens hebben, je eitje heeft zich mischien net pas ingenesteld...
Nou meid als het over zwanger worden en kwaaltjes enz gaat zijn we toch echt hetzelfde hoor... Je gaat voor je eerste, je eerste ronde dus ga er maar niet vanuit dat jij weet hoe het gaat, tenminste je komt over alsof je het niet echt aanneemt wat ik zeg?