Hoi Jinky, Bij een vriendin van me (is nu zwanger van 3e) was dit 't eerste duidelijke symptoom! Een paar maanden geleden had ik er ook behoorlijk last van, helaas was t voor mij geen symptoom. Ik duim voor je. x Sophie
Dankjewel! Ik ben laaste dagen duizelig. Ik ben niet echt bekend met duizeligheid, vandaar dat ik het mij afvroeg. Ik duim ook voor jou! Liefs jinky
Ja dat heb ik in het begin gehad en gaf toen nog de schuld aan de hete zomer,maar ja ik had nooit last van duiziligheid,het is ook het enige symptoon wat ik heb gehad.
ja dat had ik ook. ik was duizelig toen ik uit bed kwam. ik dacht ik voel mij zo raar zou eens testen en ja hoor kwamen meteen 2 strepen. gr chantal.
Ben ook erg duizelig, maar pas sinds een week of 2, dus nog niet voor mijn Nod. Mijn bloeddruk is ook 65/90.