Vandaag ben ik iets van 4 dagen overtijd. Wel vreselijk veel krampen echt van die krampen dat je denkt ... 'o nu komt het eraan. Normaal gesproken zit ik in de ivf. Wij hebben juist een ronde overgeslagen omdat het met het werk even een ronde niet haalbaar was. Nu heb ik zo ontzettend vaak met negatieve testen in mijn handen gestaan! Ik durf gewoon geen test te kopen. Ik slik in verband met het traject die wij deze maand wel weer wilden gaan starten, standaard foliumzuur. Zal ik het nog even afwachten?
Die krampen willen niks zeggen, die had ik ook rond de tijd dat ik ongesteld moest worden, en ook nog best even erna. En ik blijk toch echt zwanger te zijn Spannend zeg! Ik duim voor je..
Ik heb de kruidvat test en de predictor expres gebruikt. Inmiddels al 3 testen gedaan blijven hetzelfde. Menstruatie is echter nog niet op gang. Krampen blijven wel dus misschien is het gewoon echt wat later ofzo deze maand. Weet ook even niet wat ik er nou mee aan moet.
Wat balen zeg, ik had met de predictor early getest die gaf een heel licht streepje terwijl de k2v5 en action echt goed moest turen. Vanmorgen heb k wel knalpositief getest. Hoop dat je menstruatie dan snel komt. Als de testen negatief blijven
Net de huisarts gebeld die zegt dat ik tot dag 15 moet wachten. Nu twijfel ik heel erg of ik het bij mijn ivf verpleegkundige moet melden vind het echt super moeilijk
Hoe is het nu inmiddels? Het kan ook eventueel te maken hebben met de hormonen die je hebt gebruikt. Ik heb in oktober/november ivf gehad en daarna is mijn cyclus verandert. Eerst een paar keer een hele korte en de laatste paar maanden juist een hele lange cyclus. Ook al is het misschien even geleden dat je hormonen hebt gebruikt, het doet wel wat met je lijf.
Hoi hoi. Sorry voor de late reactie. Ik heb toch inmiddels contact gehad met mijn behandeld arts. Ondertussen verlies ik hele kleine beetjes bruinverlies. De arts begon denkt dat het misschien iets met mijn scratching te maken heeft gehad.. Maar er zijn niet veel gevallen bekend en ze hebben dit ook nog niet echt vaak onderzocht. Ben er toch wel van geschrokken. Dinsdag hoor ik waarschijnlijk meer krijg ik ook een echo enzv..
Oh wat een onzekerheid zit je dan zeg,hoop dat je vandaag wat meer duidelijkheid krijgt met de echo. Succes Hoelaat moet je?