Hoi meiden, Wat zijn jullie ervaringen met deze autostoel? Mijn dochter is bijna uit haar Tobi gegroeid en ik zag deze stoel nu in de aanbieding voor 65 euro. Alvast bedankt!!
Wij hebben deze stoel enkele weken, bevalt op zich goed maar het nadeel vind ik dat de autogordel niet steeds goed aanspant. Dat komt doordat de 'haak' waar de gordel doorheen moet niet heel goed is. Voor ons is de Rodi de stoel in de auto die we het minst gebruiken, wij hebben als 1e stoel een Romer King Plus gekocht en die vind ik wel beter.
Ja, wij hebben 2 Rodi's, de Rodi XR en de Rodi SPS. Er zit duidelijk verschil tussen, die Rodi XR is echt veel fijner. Veel steviger, veel comfortabeler, gordelbegeleiders bij de heupen zijn van plastic i.p.v. gewoon de stoelstof zoals de SPS. Daarnaast heeft hij een anker waaraan je hem aan de hoofsteun vast kunt zetten. De SPS zit in de tweede auto, de XR in de auto die we veel gebruiken. Heb ze voor hetzelfde bedrag gekocht, de Rodi XR was toen flink afgeprijsd namelijk.