Vannacht werd ik wakker, lag heerlijk om me rug te slapen. Ik word wakker met een soort spierpijn in me borsten. Alsof ik had getraind. Ze stonden een soort strak, gespannen. We zitten in onze 1e ronde en doen niet aan ovu testen of tempen ofiets. Ik had dinsdag 21 april krampen en donderdag 23 april hevige krampen. Dus ik denk dat ik donderdag/vrijdag me eisprong heb gehad..maar niks is zeker natuurlijk. Deze eerste ronde hebben we het om de dag gezellig gemaakt en dat houden we tot nu toe nog erg goed vol.. Maar nu de vraag, kan ik al zwangerschapsymtonen hebben of is het daar veelste vroeg voor Of houd me lichaam me keihard voor de gek....!? Wanneer hadden jullie je eerste symtonen?
Ik krijg na mijn eisprong ook altijd gespannen borsten. Dit heeft niks te maken met zwangerschaps symptomen. Kan echt gevoelig zijn hoor die borsten vlak voordat ik ongesteld wordt is dit over. Houd t aan na je nod dan is het een positief teken.
Ligt eraan zoals hier boven ook werd gezegd, kan dit ook door een naderende menstruatie komen. Zelf had ik nooit gevoelige borsten voor m'n menstruatie en toen ik in de eerste ronde gevoelige borsten kreeg dacht ik ook dat ik mezelf gek aan het maken was. Maar het resultaat kun je vinden in m'n banner Wat ik als tip wil mee geven (waar ik zelf geen gebruik van heb kunnen maken) is je symptomen bij te houden in een schriftje of excel bestand. Mocht het deze ronde niet raak zijn kun je de volgende ronde symptomen vergelijken.
Mmm naderende menstruatie niet, dat komt pas over 9 dagen ofiets En eisprong symtonen zijn het ook niet. Ze voelen echt anders aan, me tepels beginnen nu ook zeer te doen.. Wat fijn om te lezen dat jij dit gevoel herkent en dat het bij jou al de eerste ronde raak is!!! Nog van harte gefeliciteerd!! Zeg natuurlijk niet dat het nu ook bij mij raak is, maar het geeft me wel hoop hihi. Vind allemaal erg spannend
Hier bij mijn eerste zwangerschap ook erg pijnlijk borsten gehad. Eerste ronde was het toen gelijk raak. Hoop op hetzelfde deze keer, maar ga daar zeker niet vanuit
Ik heb na de eisprong ook vaak pijnlijke borsten (wisselt per maand vanaf wanneer, soms een dag of 1/2 voor de eisprong tot menstruatie, soms vanaf 5/6/7/8/8 dpo/ soms niet). Nog nooit zwanger geweest pijnlijke borsten krijg je ook vaak van je hormoon progesteron en dat maak je sowieso aan. zwanger of niet. Denk dat het dus niks zegt. Maar hoop voor je dat het raak is! succes met wachten!
Meestal als ik zere borsten krijg, word ik een tijdje daarna ongesteld. Kan soms wel 1,5e week aanhouden... Succes met wachten hahaha
Ik had sinds mijn vermoedelijke eisprong wat gevoelige borsten en 5 dagen na mijn eisprong deden ze echt zeer. 11 dpo teste ik positief dus het kan een zwangerschap betekenen maar het kan ook zo blijven tot je menstruatie. Hoop dat je snel een positieve test in handen hebt!