@Knut10 ik merk omdat je zelf niet staat te juichen etc, het kwartje bij mij eigenlijk nog niet helemaal viel maar lees net nog eens en omg..je hebt gewoon positieve testen he!! Snap natuurlijk alle terughoudendheid en voorzichtigheid maar ga keihard duimen dat hij mooi oploopt!
Wat lief van je mama! En de verloskundige. En fijn dat ze je wat gerust heeft kunnen stellen met een mooi beeld
Mja.. wie zal het zeggen. Deed ik het in het verleden niet goed? Ik was altijd heel regelmatig, dus ben altijd uitgegaan van temp en apps, nooit fan geweest van ovu-testen.
wat fijn dat er zo met je wordt meegedacht. En dat de vroege echo goed was. En ik vind het tegelijkertijd verdrietig en herkenbaar om te lezen; zo ervaarde ik mijn zwangerschap 2 jaar geleden. Ontzettend veel stress en onzekerheid. Ik hoop dat je snel meer kan gaan genieten, maar als veel stress blijft na het eerste trimester, hoop ik dat je daar hulp bij krijgt. Ik heb dat toen afgehouden en vond dat ik mezelf aanstelde, maar heb daar achteraf zoveel spijt van.
Dankjewel ik merk inderdaad dat ik zelf even niet weet wat ik moet vinden of voelen. Omdat het nog zo pril is, uiteraard ook de (rationele) gedachte dat het nog te vroeg is om te juichen. Maar merk dat ik me ook overweldigd voel doordat mijn eerste zwangerschap niet fijn verliep en de periode erna ronduit de naarste tijd uit m’n leven was. Begrijp me niet verkeerd, ik hou zielsveel van mijn zoon en wil echt graag een tweede kindje, maar dat tweede streepje nu brengt een hoop tegenstrijdige gevoelens naar boven.
En hóe herkenbaar is dit voor mij.... HG zwangerschap, kraambedpsychose dus hoi trauma's. Ze is hier niet voor niks ook al 12, het verhaal is lang Mocht je willen kletsen via pb ofzo kan altijd he!
Ik snap het heel goed hoor. En ja, je wil dit. Maar nee, dat betekend zeker niet dat je enkel blijdschap hoeft te voelen. En toch duim ik dat het een mooie gezonde zwangerschap is! Ga je nog testen vandaag?
@Boontje96 wat ontzettend lief en wat fijn dat het beeld gewoon helemaal klopt met de termijn. Ben blij voor je en snap je spanning heel erg goed!
@Lief dankjewel. Ergens wel 'goed' om te horen dat anderen het ook zo ervaren. Ook al gun ik het natuurlijk niemand om zoiets door te maken. @Basilicum dankjewel ook de test was vanochtend weer een stukje duidelijker. Ben gister geswitcht naar de etos-early testen; die zijn een stuk makkelijker af te lezen dan die ondingen van de kruidvat. Het streepje is nog steeds licht, maar duidelijk roze en weer ietsje dikker dan gister. Dus dat geeft de burger moed!
Fijn dat je ondanks hun terughoudendheid toch veel stappen verder bent! Maar vraagje pcos verklaard het eea maar maakt in een MMM traject niet zoveel uit toch?
Beetje wat een rare vraag, niet gast plaats… maar goed snel vergeten en hè eigen plan trekken. Hopelijk start je snel weer
Herkenbaar hoor. Ik kom zo’n 1 kilo aan per maand op een dieet waar ik normaalgesproken van af zou moeten vallen, dus echt de hormonen. Maar als je stopt vliegt het er ook weer af dus dat is het lichtpuntje van pauze en een fijne vakantie in t vooruitzicht help ook