Ik durf ook wel positief te zijn hoor! Snap dat je nog voorzichtig bent maar ik neig nog gewoon echt naar de goede kant, spannend! Toch veeeel beter dan de mijn hoor!
Idd licht zijn ze niet, maar ik vind t lastig dat als ik de foto van de test die nog nat is van 14 dpo bekijk en deze, dat er dan weinig verschil lijkt, in drie dagen tijd. Maargoed, er is als je zo kijkt naar de droge testen wel oploop dus.
Dankjewel dat is heel lief <3 Ja inderdaad, die heb ik nog liggen. Dat om die maandag te doen, dan zou ie 3+ moeten aangeven
Heb ff wat tijd nodig Maar kwam spieken voor jou test en ik vind het er eerlijk gezegd prima uitzien Ik ben geen ervaringsdeskundige, en wil je gevoel absoluut niet bagataliseren, maar ik zie iig geen afloop er tussen! En vandaag zeker oploop. Blijft toch spannend! En @parebaby ik snap jou 100% met je testdrang. Guilty as charged hier . Maar lieve meid, het is echt zoveel te vroeg om conclusies aan je testen te verbinden. Ik blijf gewoon voor je duimen!
Ik twijfelde ook elke keer omdat het zo lang duurde voordat er een streepje verscheen. Zodra de test opgedroogd is ziet het er veel beter uit als dat ie nig nat is. Ik zeg gefeliciteerd!!
Ik vind m best duidelijk hoor en opgelopen! Ik durf je wel te feliciteren hoor! Dus bij deze: Gefeliciteerd! ik heb zelf ook twee keer met kruidvat getest en vond ik echt een stuk minder fijn en duidelijk dan mn telano midstream testen.
Ach ik begrijp helemaal dat je tijd nodig hebt. Hier had je je zo niet op ingesteld, en alsnog ook al had je er wel rekening mee gehouden, dan nog was het rot. Het wachten is eindeloos. En de kans is aanzienlijk dat het volgende maand lukt en dat je dan denkt jeetje, wat zat ik in de put vorige maand. Maar je weet niks.. dat is zo moeilijk he. Liefs vanuit hier iig. Fijn dat jij het er goed uit vind zien..! Ik wissel zelf tussen, best prima, en dan kijk ik een andere keer en dan denk ik, het verschil in deze week is wel echt minimaal. En idd, ik denk ook dat die vandaag wel echt donkerder op gaat drogen dan eergister. Thx iig
Thx!! Ja het is echt killing dat t zo lang duurt voordat dat streepje komt, en dan vervolgens ook nog lang voordat is echt helemaal doorgelopen is. We gaan t zien komende dagen
@Flora85 Ik ben wel benieuwd wat jij vindt, aangezien je ook ervaring hebt met als t niet goed afloopt helaas..
Hahah ja zeker. Maar ik heb hier zoveel verhalen gelezen van testen die langzaam opliepen, en dan uiteindelijk geen kloppend hartje. Dat is een beetje mijn angst dat t zon scenario is
Ik heb mezelf afgelopen ronde ontzettend verkeken op die ovitrelle. Leek weg en toen was er ineens weer een tuurstreep. Ik helemaal blij, maar was toch echt niets … Is het geen betere optie om even te wachten voor je opnieuw test weer?
Ik denk dat je nog wel hoop mag hebben. Zie nu echt wel oploop. Ook tussen 15 en 16 dpo! Is het een idee om morgen even andere testen te halen? Snap dat je dan geen oploop-vergelijk hebt, maar ik vind deze testen echt enorm vlekkerig, lijkt niet een hele goede batch.
Voor de vergelijking, zo zagen mijn testen eruit bij 1 van de keren dat het mis ging (de rest heb ik emotioneel weggeflikkerd )
Ja dat is zonde. Dat zou vast een betere optie zijn maar in mijn ogen geen optie. Helaas. Als ze duidelijk oplopen dan kan dat niet van Ovitrelle zijn, dus ik test lekker door en hoop dat het oploopt.