MMM Start Januari 2024 ! :)

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Milena92, 31 dec 2023.

Tags:
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Millie92

    Millie92 Lid

    3 jan 2024
    67
    66
    18
    Vrouw
    vriendin van me is zwanger geraakt terwijl ze op haar eisprong en dagen erna erg verkouden was..
     
    Milena92 vindt dit leuk.
  2. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.830
    1.496
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Vandaag is voorbij gevlogen.
    Ik had voor mezelf geregeld dat ik een pottenbakworkshop had in de voormiddag. Dat is altijd wel wat zen worden en pure focus houden. Daarna moest ik nog wat telefoontjes doen voor mijn sollicitaties, mijn man halen van het werk, naar de winkel want ik wou voor hem een appelcake bakken voor morgen na de operatie, en 's avonds gingen we ons dus alvast inschrijven in de nieuwe fitness (dat was ook 3 weken wachten op een afspraak zeg, amai)
    Dus ging als een trein voorbij.

    Wel nog hele domper op de dag: ik had mijn man gezegd dat hij polisnummer van hospitalisatie moest navragen op het werk, want was al van gister bezig met te kijken hoe we dat alvast in orde konden maken. Wat blijkt nu? Zijn werk heeft geen hospitalisatieverzekering voor hem afgesloten, terwijl dat bij aanwerving wel een zekerheid was. Nu blijkt dat mijn man dat nog had moeten "bevestigen" (iets aankruisen op zijn contract en een bijlage invullen) maar beide documenten zijn blanco. Dus is nog de vraag of het hem goed is voorgelegd geweest. Dus ik was echt RAZEND, eigenlijk ook wel op mijn man omdat hij zijn contract destijds niet goed heeft nagelezen en ook nog niet eerder erachteraan gegaan was want ik was het al tijdje aan het zeggen.

    Dus alles van morgen zal sowieso voor eigen kosten zijn. Gelukkig is mijn hospitalisatie wel in orde, dus ik hoop dat ICSI/IVF of IUI via mijn verzekering vergoed wordt, maar dat moet ik misschien nog wel eens nakijken.

    Of is het gewoon ziekenfonds dat die zaken vergoedt? Ik weet niet of iemand van jullie daar ervaring mee heeft, want BE zal nog wel anders zijn dan NL?
     
    Joylynn vindt dit leuk.
  3. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.830
    1.496
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    #2803 Panda95, 20 mrt 2024
    Laatst bewerkt: 20 mrt 2024
    Verdorie @HD8489 :( Als het niet gelukt is, dan hoop ik voor je dat het snel doorzet zodat je weer verder kan.
    Mijn schoonzus is kinderpsychiater, (dus eerst geneeskunde en vervolgens specialisatie). En zij vertelt dat ze bevriend koppel hebben die met iui of ivf zwanger zijn geraakt toen ze corona hadden (in de heftige corona tijd nog). Dus ik denk dat het minder uitmaakt, zeker als vrouw :*
     
    Milena92 vindt dit leuk.
  4. Panda95

    Panda95 Fanatiek lid

    6 mrt 2023
    1.830
    1.496
    113
    Vrouw
    België - Leuven
    Mijn appelcake (allereerste keer dat ik ddat solo doe, vroeger wel eens als kind samen met (groot)ouders, maar ja is vooral assisteren he) is helemaal mislukt. Lekker van smaak, maar helemaal in frut van elkaar gevallen met het uit de vorm proberen te halen. Het lijkt echt alsof er iemand eerst een cake smash mee gedaan heeft :roflmao:

    maar manlief heeft de smaak wel goed gekeurd, dat is al iets :p
     
  5. klok

    klok Bekend lid

    14 dec 2015
    903
    854
    93
    NULL
    NULL
    Succes morgen @Panda95
    Geen idee hoe dat werkt met ziekte kosten in BE
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  6. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.324
    3.318
    113
    Vrouw
    Heel erg veel succes vandaag @Panda95. Een hele spannende dag. Hopelijk sluiten we hem snel af met goed nieuws!
     
    Panda95 en Sterre83 vinden dit leuk.
  7. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Heel veel succes vandaag @Panda95 ! Ik ga voor jullie duimen!
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  8. Boompje88

    Boompje88 Fanatiek lid

    26 nov 2023
    1.417
    1.615
    113
    Vrouw
    Veel sterkte en succes vandaag @Panda95!
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  9. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.324
    3.318
    113
    Vrouw
    Goed nieuws @MamaMan0n , jouw tp is gepland! Hopelijk een stevige plakker! Ga je er met vertrouwen in?
    Jij ook succes vandaag @Daydreamer89 . Hopelijk mooie groei!
     
    Daydreamer89 vindt dit leuk.
  10. MamaMan0n

    MamaMan0n Fanatiek lid

    6 dec 2011
    1.020
    1.036
    113
    Succes @Panda95! Duimen draaien! Hopelijk goed nieuws! En op naar voorspoedig herstel :)
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  11. MamaMan0n

    MamaMan0n Fanatiek lid

    6 dec 2011
    1.020
    1.036
    113
    #2811 MamaMan0n, 21 mrt 2024
    Laatst bewerkt: 21 mrt 2024
    Het was nog even drama. We kwamen daar binnen en ging liggen op mijn favoriete stoel (not) en toen ze mijn bmsl opmeette wat 7 mm was zei ze. He dat hoort niet. Wat blijkt! Is er alsnog een follikel gegroeid die nu 16.8 mm was. Ze zei dat heb ik nog niet vaak gezien dat met jou dosis progynova alsnog een eisprong ontwikkeld wordt. Theoretisch moet het niet kunnen... Nou wel dus.. het was even spannend want ik moest verplicht een ovulatietest doen. Was hij licht genoeg dus niet richting postieve test... ging de tp door anders werd deze rond afgebroken. Dus hup weer de wachtkamer in en bij de assistente een test doen, gelukkig was deze goed negatief dus dinsdag tp! De arts zei dat mijn lichaam erg graag wou gezien ik nu alsnog een spontane cyclus half door de kunstmatige heb doorlopen dus dubbele hormonen. Ze zei als dit niet blijft zitten weet ik het ook niet meer. Hahahah

    Alsnog merk ik wel dat ik nu al weer erg gereserveerd ben. En dat ik het vertrouwen wel kwijt ben in mijn lichaam..erg vervelend hoe je beschermingsmechanisme meteen weer werkt..
     
    Milena92 vindt dit leuk.
  12. Basilicum

    Basilicum Fanatiek lid

    9 nov 2022
    3.324
    3.318
    113
    Vrouw
    Nou ik hoop dat je arts helemaal gelijk heeft. Je lichaam wil gewoon heel erg graag!

    Ik snap overigens je beschermingsmechanisme hoor. Waar ik de vorige twee pogingen vol vertrouwen in ging, sta ik er nu ook anders in. Waarom zou deze wel blijven plakken? Maar goed, uiteindelijk moeten we gewoon iedere ronde opnieuw proberen zes te gooien. We zitten hier in een positieve flow, dus wij gaan daar gewoon op mee liften;)
     
    WelcomeWondertje, Milena92 en MamaMan0n vinden dit leuk.
  13. MamaMan0n

    MamaMan0n Fanatiek lid

    6 dec 2011
    1.020
    1.036
    113
    Nou dat gewoon. Ik hoop dat de roze namen ons gewoon aansteken zoals een vreselijk virus. Normaal zou ik hard wegrennen maar nu blijf ik staan en steek maar alsjeblieft aan. Kan dat?? :roflmao::roflmao: en we stuk voor stuk zwanger raken aankomende rondes. ❤️ Ik ben alweer begonnen met de utro..man wat heb ik toch een haat/liefde relatie met die vieze poezenbollen.
     
    Daydreamer89, Panda95 en HD8489 vinden dit leuk.
  14. HD8489

    HD8489 Actief lid

    9 mei 2023
    129
    105
    43
    succes @Panda95

    Wij gaan even pauze houden ivm vakantie en weekenden weg. Hierna de overige TP en waarschijnlijk daarna kijken of Gent nog aanvullende diagnostiek kan uitvoeren vooraf aan een eventuele 3e punctie.
     
    Panda95 en MamaMan0n vinden dit leuk.
  15. HD8489

    HD8489 Actief lid

    9 mei 2023
    129
    105
    43
    Poezenbollen :roflmao:
     
  16. MamaMan0n

    MamaMan0n Fanatiek lid

    6 dec 2011
    1.020
    1.036
    113
    Wat snap ik dat :( en man wat jammer. Ik had zo voor jullie gehoopt.. dikke sh*t. Hopelijk komen jullie tot rust met de vakantie en weekendjes weg.
     
  17. MamaMan0n

    MamaMan0n Fanatiek lid

    6 dec 2011
    1.020
    1.036
    113
    Ja of punanipillen hoe je ze noemen wilt :roflmao:
     
    HD8489 vindt dit leuk.
  18. Flora85

    Flora85 Fanatiek lid

    18 apr 2023
    2.861
    2.364
    113
    Vrouw
    Lieve @Panda, succes voor jou en je man vandaag he!
     
    Panda95 vindt dit leuk.
  19. Flora85

    Flora85 Fanatiek lid

    18 apr 2023
    2.861
    2.364
    113
    Vrouw
    Ach, wat vervelend dat je je er zo bij voelt… Herken het wel enorm, al heb je daar weinig aan. Positieve is dat je wel je TP krijgt en al een dag hebt :)
     
    MamaMan0n vindt dit leuk.
  20. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Wat een bijzonder lichaam heb jij toch :roflmao: maar ik snap dat je je nu even zo voelt ja. Ik ga hard hopen dat de arts gelijk heeft! En succes weer met die smerige bolletjes ;)
     
    MamaMan0n vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina