Los van alle ellende; een positieve noot; die vollere borsten is toch leuk haha ok dat zware en pijnlijke had er niet bij gehoeven maar voor de rest
Shit, wat een slopende dagen zijn dit zeg... Ik hoop dat je een mooi lijntje hebt vandaag! Hier was de test vanmorgen weer wit. Wel heel levendig gedroomd vannacht en dat was bij S. het eerste objectieve symptoom, maar eerlijk gezegd denk ik dat de spanning mij partte speelt op het moment . En @WelcomeWondertje , hoe was jouw test vanmorgen?
Heh @Knut10 en @Basilicum nee ik wilde mooie streepjes voor jullie vandaag!! Hoeveel dpo ben jij Basilicum? @Knut10 heb je nog hoop dat t wat wordt (het kan zeker nog)?
Ah ja dat snap ik. Beter even nog richten op andere (leuke) dingen toch? Straks ben je er al continue mee bezig. Bedankt en jij alvast heel veel succes. Geniet van de leuke dingen komende maanden en inderdaad misschien tot dan
Vandaag 9 dpo, 4 dagen na tp. Het kan nog, maar omdat ik bij dochter al positief testte op 9 dpo neemt mijn hoofd toch een loopje met me....
Ik heb geen early testen meer over voor vandaag ik heb bij mijn zoon pas op 14dpo getest (ervoor niet), dus hou mezelf voor dat het eventueel nog kan
Hahaha Ik hoop heel hard met jullie mee !! @Knut10 tsja dan heb je geen referenties (misschien wel goed juist) @Basilicum ja ik snap het hoor. Zou ook mega teleurstellend zijn omdat je er zon goed gevoel bij had. Maarja als je die levendige dromen herkent van een vorige zwangerschap, vind ik dat toch wel heel positief klinken.
Ik zei gister nog tegen jou dat de kwaaltjes aan het afnemen waren, had echt bijna nergens last van. Vandaag weer zo vreselijk misselijk. Ook door de spanning denk ik, bah wat een afschuwelijke tijd is dit. Geen idee hoe dames dit doen die iedere maand een kans maken . Ik zou helemaal gillend gek worden denk ik
Ah wat irritant. Ik denk dat als je elke maand een kans hebt, dat je dan mogelijk iets minder obsessed bent gezien je volgende maand een nieuwe kans krijgt. Bij mij duurt dat weer 4-5 maanden .. dat maakt het zo naar denk ik.
Oo 4-5 maanden is inderdaad echt wel een lange tijd, dan voel je de druk al helemaal! Ik heb geen idee hoe dat in mijn ZH werkt, of ik eventueel gelijk weer door zou mogen. Duurt het zo lang omdat je hormoonhuishouding weer helemaal gesteld moet zijn? Wat is jouw 'boosdoener' als ik vragen mag?
ja klopt. Dan moet eerst alles qua hormonen weer volledig onderdrukt zijn voordat ik mag starten aan een nieuwe ronde en dat duurt best lang. Bij mij is de boosdoener dat ik een bepaald enzym mis, waardoor ik heel veel progesteron produceer en allerlei andere hormonen, geen testosteron en te weinig oestrogeen. En daardoor ook geen cyclus kan hebben van mezelf. dus eerst moet alles helemaal plat gelegd worden en erna met Lucrin, prednison, progynova en progesteron wordt alles stukje bij beetje ingesteld.
Spannend met zo’n droom, dat hoor je vaker hè! Bij mij is het heel gek want de ik-wordt-ongesteld buikpijn hield opeens op gisteravond… ik heb daar dankbaar gebruik van gemaakt… zou dan misschien toch innestelingspijn kunnen zijn, maar daar wil ik niet te hard op hopen want dat is dan 10 dagen na tp. Je leest overal dat je tot 9 dagen na tp een innesteling kunt verwachten. Test is ook nog gewoon wit…
Exact hetzelfde hier ik heb altijd op 9dpo positief getest, dus dan geloof je er niet meer in hè, terwijl iedereen zegt elke zwangerschap is anders…. Ik zit al op 11 dpo namelijk
Dat afhankelijke ook. Ik was de vorige punctie een stuk rustiger, nu weet ik dat de laatste optie eraan komt, dat is toch anders
Ah jij ook langdurig aan de Lucrin dus, heftig hè. Ik had er eerder niet bij stil gestaan wat het allemaal met je doet qua hormonale moods etc. Het is niet niks. Ik hoop zo voor je dat het gewoon raak is! Had je bij je eerste ook al dit traject?
Ja bij de eerste ook. Duurde uiteindelijk 4 jaar, maar was het wachten waard ben alleen bang om weer zo lang te moeten wachten , ik zou graag minder bezig zijn met ziekenhuis en fertiliteit en meer bezig zijn met de leuke dingen in het leven
Ja snap ik, en ja achteraf is het het helemaal waard alleen als je er midden in zit is het zo uitzichtloos. Ik hoop zo voor je dat je eerder duidelijkheid en beter nog een mooie test in handen hebt!
Ik denk dat mijn ogen lijntjes hebben…. Ik lijk het vaagste lijntje ever te zien. Kv2v5 is nog wit. Maar dit is een early. Hoop dat er iets van over blijft na het uploaden… turen jullie mee?