Ik wacht ook tot ze een gat in mn gedachte branden en ik het echt niet meer vol kan houden. Morgen 5 dagen na tp en hoor wel eens dat je dan postief kunt testen, maar ergens durf ik ook weer niet hahahaha
Ja ik had ook geen symptomen, behalve de maandelijkse standaard dingen. Ze dag voor ik postief testte wel een soort specifieke trek in dingen, wat normaal een week na de eisprong wegtrekt (maarja dat valt echt alleen op als je er heel obsessief mee bezig bent ), en lichte krampjes op de dag dat ik positief testte. Maar tot die tijd dus helemaal niets nee
Ik heb nooit echt klachten eigenlijk. Ja heel soms migraine de dag voor menstruatie maar verder weinig. Geeft toch wel hoop wel weer.
Wat naar eigenlijk dat ze dat tegen je gezegd hebben. Kan me voorstellen dat je je nu schuldig voelt. Hier in het zkh heb ik het wel eens aangekaart en toen zei de arts zelf:! Joh daar hoef je je niet schuldig om te voelen hoor, dat hoort er nou eenmaal bij. De 1 komt voor de 1e en de ander voor een 4e. Als jij geen oppas hebt dan gaat ze gewoon mee hoor zou ik zeggen. Fijn dat de iui gepland staat!
Ja joh dat hcg is nog zo laag, de kans is gewoon heel groot dat je daar niks van merkt nog. Het is zo pril! Geen reden om te denken dat t mislukt is !
Is ook zo, van beide kanten moeilijk Bij mijn vorige poging, die dus raak was, voelde ik ook helemaal niks en was daarom ook heel erg verbaasd dat ik positief testte. Het kan dus alle kanten op. Het is en blijft een mindf*ck.
Maar nou ga ik net als vorige keren weer rekenen en dan snap ik het niet. Eitje springt toch 24-48 uur na de piek? Morgenavond negen uur is het dan 24 uur geleden, eitje leeft zon acht uur, als ik dan de inseminatie die dag erna heb om twaalf uur, is dat toch erg laat?
Met ovitrelle duurt het in principe wat langer dan 24 uur voor het eitje springt. Mijn ziekenhuis houdt voor een punctie 36 uur aan, dan zitten ze er nog. Merkte zelf deze cyclus mijn eisprong op ca 38 uur na ovitrelle. Dus denk dat je donderdag om 12 uur dan ruim op tijd bent voor de inseminatie. Zaadcellen hoeven natuurlijk ook een veel kortere weg af te leggen doordat ze rechtstreeks de baarmoeder in gaan Heel veel succes!
Heel erg bedankt voor je reactie! Slaapt toch net weer wat beter Ohja met een punctie weet je dat natuurlijk, of ze gesprongen zijn of niet. Ben ook benieuwd of mijn lichaam nu zelf ook een piek aan het maken is, want die heb k normaal natuurlijk ook. Vandaag vruchtbare afscheiding, hopelijk morgen en overmorgen ook nog (vind ik ook wel een bevestigend teken dat je dan dus vruchtbaar bent)
Ja, dat is ook altijd wel prettig om te hebben inderdaad, die bevestiging. Ik had op de avond van de ovitrelle nog een ovulatietest gedaan, die was ook al aardig opgelopen. Was wel een geruststellend idee, mocht de ovitrelle om wat voor reden dan ook niet werken, was mijn lichaam in ieder geval zelf al de eisprong in gang aan het zetten. Hoop voor je dat alles helemaal volgens plan verloopt!
Spannend hoor! Mijn duimen draaien voor je! Ik ben tijdens de vorige zwangerschap geswitcht tussen progynova en zumenon en niets van gemerkt! @Basilicum bij mij duurde dat voorheen ongeveer 3 dagen na het stoppen van de utro
Ik mocht gewoon mailen ipv bellen! Minder confronterend toch wel. Bij mij deden ze op dag 15 na start medicatie een echo en dan 6 dagen later een tp. Als het niet dik genoeg is, dan kom je na een weekje weer terug voor een nieuwe echo.
WIj zijn weer up and running. 2e cyclus inmiddels onderweg, punctie gehad. Hieruit 23 follikels,15 eitjes in lab. Vandaag beoordelen of er geen overstimulatie is en morgen horen we wat de status is wat betreft de ontwikkeling.
Mooie score, spannende dagen weer. Ik hoop op veel mooie emmy's voor je en uiteraard hopelijk geen overstimulatie!
Ja goed idee !! Dat had ik ook willen doen eigenlijk haha. Ik heb vanmorgen getest maar was n heel licht streepje op de kruitvat test, denk dat dat nog aan het oplopen is (was 9 uur na het zetten ervan) En bedankt