Oeh ik lees hier altijd nog stiekem een beetje mee.. En Chybou wat lees ik nou, hoe cool is dat!! Ja het is vroeg maar je bent gewoon zwanger!! Char voor jou duim ik nog hard door!! Lyanna super balen zeg, hopelijk nu gelijk door voor IUI! Nik weet jij trouwens of jullie een meisje of jongetje verwachten of wil je het niet weten? Alle andere zwaaaaai!! Wie weet kom ik mij weer iets vaker melden, ben weer aan het werk dus weer iets meer illegale pc tijd
Kaaat wat leuk! hoe is het met je? En met je kleine manneke en stoere dame? Hier is het nieuws inmiddels een beetje geland. Vanmiddag weer een knetterpositieve KV-test. Morgen zit ik op 4 weken... Hoe wel ik amper kan geloven dat het na 1 cryo TP al raak is... Ben ik toch echt hardstikke ZWANGER! Nikita, jij bent al weer over de helft!
Char, duimen draaien overuren hier. Chybou, wat mooi zo'n knaller! Hier toch nog ff rust, we gaan nml maandag op vakantie en hopelijk resulteert dit in een positieve test over een kleine 3 wkn. Gelijk na de vakantie ga ik wel een verwijzing bij de huisarts vragen en met gyn een afspraak maken. Hopelijk kunnen we al snel heen en weer voor IUI, ben benieuwd en toch ook wel weer spannend.
Lyanna...Vakantie is ook lekker ja...waar gaan jullie naar toe? Chybou...en hoe gaat het nu verder? Krijg je nog een bloedtest of een echo??
Van vanmorgen! 4+1 @Nikita, ik krijg over een week of 3 een echo. Volgende week even bellen voor een afspraak. @Lyanna, hoop zo dat jullie snel voor IUI kunnen. Kan je niet slvast een verwijzing hslen en een afspraak plannen? Ga daarna lekker op vakantie en wie weet... Je kan de afspraak altijd afzeggen @Char, hoe is het bij jou?
Mooie test hoor Chybou! Echt zo gaaf! Hier begon manlief tijdens het eten zelf over een tweede. Dat Sophie nu wel de leeftijd heeft dat ie ook wel een tweede zou willen !!!
Hier is het afgelopen ben gisteravond ongesteld geworden. Had niet gedacht dat het me weer zo zwaar zou vallen.
Ach nee Char, wat ongelofelijk jammer! Dikke knuff! Zeehondje, wat leuk dat hij er zelf over begon! Hopelijk kunnen jullie ook weer snel ervoor gaan. LaFem, we gaan naar Heijdenerbos in Limburg. Ff een weekje CP en met het mooie weer in vooruitzicht is super!
Char, wat enorm balen zeg. Shit!! Zeehondje, leuk..!! Ziekenhuis meteen bellen of eerst wat gerichter "klussen"? Chybou, !! Lyanna, fijne vakantie! Hier is de computer kapot, dus alleen korte reacties via telefoon..
Char, ah nee, balen zeg. Komt dan toch weer harder aan dan gedacht, kan ik me voorstellen. Wij zijn niet (nog) niet eens echt gericht bezig en als ik dan al ongesteld word baal ik al. Moet je nagaan. Sterkte meid! Hier eerst wat gerichter klussen inderdaad. Hebben jullie goede ervaringen met ovulatietesten van Sensitest? Vind die van clearblue zo duur. En Sophie kan fietsen op haar driewieler, zo knap! Al weet ik helemaal niet met welke leeftijd dat normaal is (ze is 2 jaar en 5 maanden).
Ja, hier de ovulatie testen van sensitest gebruikt. Werkten zelfs bij mijn rare pcos cycli, wel altijd een licht streepje, maar duidelijk wanneer ze positief waren. En, ik vind het knap! Weet ook niet wat gemiddeld is, maar boeiend
Ha meiden, Eerst Char, wat balen meis! Ik had zo de hoop dat het ging lukken. Kan me voorstellen dat het even heel erg rot is. En dat mag ook, want je bent niet voor niets weer in het traject gestapt. Je wil graag, dus je mag teleurgesteld en verdrietig zijn. Jessie, Lijkt me erg onhandig, je computer stuk! En ja... Hihi! Zeehondje, wat een leuk nieuws, gaan voor de tweede! Goede ervaringen met de ovu testjes van Sensitest. Voor mij was heel duidelijk te zien wanneer ik een ovulatie had. Deze testjes worden ook door Geertgen meegegeven, dus ze zijn wel goed. En de driewieler. Wat leuk. Volgens mij is het met 3 jaar een vraag die het consultatiebureau stelt, of je kindje dat kan. Even ego: Hoe cool. Sprak mijn zusje maandag en vertelde haar dat ik zwanger ben. Zij vertelde dat ze overtijd was. Dinsdag testje gedaan, wit (wel snel, na het doorlopen weggegooid) sprak haar vrijdag weer, ze zei dat ze echt het gevoel had dat ze zwanger was. Krijg vandaag een appje met een foto van een positieve test. Zij zou een halve week verder zijn. Dat verzin je niet! Zat bij haar niet in de planning, ik had ook nooit gedacht zo snel zwanger te zijn, zijn we nu gewoon samen zwanger en ook nog eens bijna even ver! Weet je wat nog het meest bizar is, ik ben heel nuchter, maar ik heb een half jaartje geleden gedroomd dat ik samen met één van mijn zussen zwanger zou zijn. Ik heb ze dat ook allemaal verteld. Kreeg vanavond een berichtje van mijn zus. Dat ik niet meer voorspellend mocht dromen, want dit was gewoon een beetje eng... Haha!
Dankjewel lieverds! Chybou dat is bijzonder dat je samen met je zusje zwanger bent erg leuk! Zeehondje leuk dat jullie ook aan een 2e denken! Zit ook te denken om ook weer ovulatie testen te gaan halen. En weet je waar ik ook van baal ik word deze maand 31 jaar dus te jong voor 2 cryo terugplaatsingen maar waarom hebben ze dan twee in 1 rietje gedaan? Want dat betekend dat ze er dan 1 niet gaan gebruiken toch?
Char...dikke knuffel voor ja...altijd even slikken... Chybou...wat bijzonder zeg, samen met je zusje zwanger zijn...en dat dan ook nog eens gedroomd hebben...
Ja, dat betekend het. Te gek voor woorden hé!? Ze kijken welke van de twee het meest vitaal is en die plaatsen ze terug. Eventueel wachten ze tot dag 5 om dat zeker te weten. Hoeveelste IVF/ICSI ronde was dit voor jullie? Bij IVF/ICSI 3 mag het namelijk wel. Als je echt niet wil dat ze een emmy weggooien kan je er voor kiezen een verklaring te tekenen. Die heeft de zorgverzekeraar nodig in het geval van een meerlingzwangerschap met complicaties. Dan is het ziekenhuis niet aansprakelijk voor deze kosten. Waarom met zijn tweeën in een rietje. Toen jullie IVF/ICSI ronde was, toen was de wet nog anders. Per januari 2013 (geloof ik) is deze veranderd. Nu mag je nog maar 1 embryo terugplaatsen. Plaats je er twee terug dan kunnen de kosten op het ziekenhuis verhaald worden. Teken jij een verklaring dan worden ze daar van vrijgepleit. Het is nog onduidelijk of de verzekeraar, in het geval van complicaties, de kosten op jou kan verhalen.
Nik wat spannend het niet weten heel knap hoor! Mijn broertje zijn vrouw is ook zwanger nu 10 weken en die willen t ook biet weten daar word ik al onrustig van hihi laat staan dat k het niet weet van mezelf! Chybou zo wat een knaller zeg en wat super leuk van je zus is ook nog zo een droom van mij! Vraagje misschien nog helemaal niet over nagedacht, maar nu jullie nog zoveel cryo's over hebben, willen jullie ooit nog voor een derde gaan of willen jullie er iets anders mee doen. K vraag t omdat wij er dus nog 1 cryo hebben en ik steeds gezegd/gedacht hebt dat ik niet een nieuwe poging voor een derde kindje zou doen maar dit toch veranderd gaande weg hihi maar way als ik dan weer 6 cryo's "over" heb.. Brabbel volgens jullie geld volgens mij t zelfde jullie hebben nu ook nog een vroegertje vol toch? Lyanne leuk Heiderbos wij gaan daar de eerste week van april heen met mijn zus en kinderen 😊 veel plezier alvast Zeehondjes wat fijn dat ml zelf over een tweede begon, ok heb hem ervaring met ovu testen. En wat knap dat ze kan fietsen zeg super!! Chat wat ontzettend oneerlijk en het is gewoon balen dat t niet gelukt is! Hele dikke knuffel!!
Ow en Char wat stom idd van een cryo dan dat is echt zonde stomme nieuwe regels!! En hier gaat alles goed kindjes nu beide waterpokken dus dat is wel minder. Zoontje gelukkig maar heel licht maar dochter zit er helemaal onder maar nu gelukkig door de eerste 3 dagen dus ze werd wat fijner wakker dan de afgelopen dagen!