ik was al meteen verslaafd aan zomerfruit...altijd handig als je in de zomer zwanger bent haha! enne klinkt heel idioot maar sate(saus) vind ik helemaal geweldig net zoals salami....haha
Nou dit vind ik echt zo toevallig! Ook ik eet nu te pas en te onpas meloen! Oehhh wat lekker! En een andere tik is een gewoon bruin broodje met kaas en tomaat Pff maar eigenlijk heb ik zin in alles!! Ik hoef maar op televisie een reclame over chocolade te zien en dan heb ik zin in chocolade, maar dat heb ik ook met een heleboel andere dingen!
Ik was al best gek op meloen... één van de weinige fruitsoorten waar ik geen allergische reactie van krijg. Maar inderdaad sinds mijn zwangerschap heb ik al menig meloen weggegeten! Ik heb een collega op het werk en wij splitten 2 keer en soms wel 3 keer een meloen in de week!!! En af en toe in het weekend schuif ik er nog een hele in! Nou ja... beter dat dan frikandellen speciaal!!! (Hmmmm... krijg ineens zin in een frikandel hihi!!!)
grrr nu heb ik ook zin in meloen! Ben ook sinds ik zwanger ben gek op chocomelk, citroenijs, straciatellayoghurt, melk met cornflakes!
Ik kan ook niet genoeg krijgen van fruit! En dan vooral kersen, druiven, kiwi en frambozen, maar ook meloen. Er ligt nu een watermeloen onderin mijn koelkast. Mjammie, vind het heerlijk dat ik zwanger ben nu er zoveel vers fruit te krijgen is. En ik eet ook veel bruine boterhammen met kaas en/of salami weg.
Jaa galiameloenen gaan hier ook aan de lopende band naar binnen!! Lekker koel met dit weer! (al is 't vandaag wel fijn weer!)
hier zijn ook aardbeien en de haring niet aan te slepen sinds mijn eerste zwangerschap vind ik cola echt smerig, het smaakt me nu naar aftershave LOL terwijl ik er vroeger liters van dronk.
Ik vind watermeloen geweldig, altijd al! maar nu ik steeds weer langs dit topic scroll, wil ik bijna naar de winkel gaan...! Aaaaaaah!
meloen met dit weer is altijd heeeeeeeeeeeeeeeeeeerlijk Vriendlief neemt gelukkig elke keer een meloen voor me mee als hij boodschappen gaat doen Maar al het rijpe verse fruit smaakt eigenlijk heerlijk met dit weer
mmmmmmm... ja hoor hier ook elke dag 1/2 meloenmmmmmm..... en aardbeien mmmm.... en komkommer....mmmmm.... hahahaha
Hey wat "leuk" dat ik iemand heb gevonden met dezelfde (vr)eetverslaving! Hier ook verslaafd aan meloen, alleen dan watermeloen... Nu al weken lang, iedere dag!! Ach, het bestaat 95% uit water, dus veel kwaad kan het niet. Dingen zoals chocola of snoep of chips moet ik juist niets van hebben. Apart hoor!
Hier in het begin eerst witte druiven, toen rode druiven, toen aardbeien en nu watermeloen!!! Er staat er nu weer een koud in de koelkast! En heb ook trek in kersen, maar overal vind ik ze er niet lekker uitzien... grrrrrrrrrrrrrr
Laatste weken van de zwangerschap verslaafddd aan watermeloen. Ik at 1 hele watermeloen in 2 a 3 dagen. Nu staat er 1 in de koelkast, maar t trekt me niet haha