Ondergoed

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by sidmick, Aug 9, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,804
    4,190
    113
    Ik vraag me af waar jullie het ondergoed kopen van jullie kindjes, hoeveel je hebt en wat je dan ongeveer kwijt bent. Mijn meisje heeft tot nu toe rompers gedragen maar we gaan nu over op ondergoed. Nu was ik zo eens bij prenatal en hema aan het kijken maar voor een hemd en slip ben je al snel tussen 5 en 7 euro kwijt. Omdat ik toch een set of 15 wil hebben vond ik dat eigenlijk best wel een hele dure grap :$
     
  2. Anne1985

    Anne1985 Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    1,364
    6
    38
    Hans Textiel is niet zo duur, maar je zit toch snel aan de 5,- per set denk ik. Ik heb gewoon niet alles tegelijk gekocht, steeds 3 of 4 setjes. Misschien heeft wibra ook ondergoed??
     
  3. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    Jun 11, 2009
    3,158
    11
    38
    Je hebt bij de Hema ook ondergoed per 3 of meer verpakt. Daar heb ik er een stelletje van. Hempjes heb ik een maatje groter gekocht, zodat die in d'r broek passen en niet bij de eerste de beste kruiphouding met een blote rug zit.
     
  4. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Zeeman. Erg leuke setjes.

    Nu heb ik toevallig bij trekpleister laatst 10 hipsters kunnen kopen voor 6 euro.

    H&M heeft ook leuke setjes.
     
  5. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Ik haal ze ook bij hans textiel. Ze hebben daar niet echt setjes. Maar wel super schattige onderbroekjes met pijpjes. Ik heb er heeeeeeeeeeel veel. We zijn bezig met zindelijk worden en dus regelmatig een ongelukje.
    Ik heb ze ook wel van de hema of zo. Heb meestal onderbroekjes met print en dan hempjes erbij in een effen kleur. Heb ze ook een maat groter, dan zijn ze net wat langer.

    Volgens mij kosten die bij hans textiel 3 voor 5.99.
     
  6. Suzanne75

    Suzanne75 Fanatiek lid

    Mar 8, 2007
    1,662
    1
    0
    Ik heb een zoon maar koop mooie witte boxers met een grijs biesje bij Hema. 2 voor 5,50. En witte hemdjes van mooie stretchkwaliteit, ook 2 voor dat geld geloof ik. Ik vind dat wel meevallen hoor. Ik heb nog niet zoveel hemdjes omdat het nog goed weer is, 6 stuks of zo. Maar boxers heb ik er toch gauw een stuk of 14 inderdaad.
     
  7. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,804
    4,190
    113
    Ik zit ook nog redelijk gebonden want heb maat 86 nodig, die is er niet dus dat word al snel 86/92. Maar bv. h&m valt zo groot dat het nog veeeeel te groot is.
     
  8. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    Zeeman, valt wel klein vind ik. Hij heeft normale maat 104, maar van ondergoed koop ik maat 122! Lekker ruim. Wat een setje kost, weet ik niet. Ik geloof 4 euro voor 2 onderbroekjes. En 5 voor 2 hemdjes?

    Wij hebben wel minimaal 20 setjes hoor (vooral nu met zindelijk worden, gebruiken we er soms wel 4 op 1 dag!)
     
  9. arve

    arve Actief lid

    Jul 5, 2007
    327
    0
    0
    zuid-holland

    Hier idem...
     
  10. fokje

    fokje Fanatiek lid

    May 14, 2007
    3,313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    ik koop ze bij de action meestal en niet duur
    haal dan een setje met 3 extra onderbroeken, als het mooi weer is loopt hij in een onderbroekje en gaat dan zelf naar toilet of de pot maar hij vergeet het wel eens dus dan een natte broek
    handig dat je dan even nog wat extra's hebt
     
  11. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Ik heb voor de zindelijkheidstraining boxers gekocht bij de Zeeman.. Zagen er best leuk uit maar ik heb er al 2 weg kunnen gooien omdat de gaten erin vallen. Ik heb daarnaast een paar broekjes met hemden gekocht bij Prenatal. Ik ga nu weer eens verder kijken

    Zoontje wordt overmorgen 2 en hij draagt nog 86-92 maar niet lang meer.. Wel schattig hoor die boxertjes.. zo lief die billetjes!
     
  12. Lucia

    Lucia VIP lid

    Sep 6, 2005
    12,287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Zeeman valt idd klein!
    Vooral het 'discount' ondergoed, met geel karton, daar heb ik echt een maat groter van, zeker de hemdjes!

    Ook heel leuke setjes van Disney, enz...bij de Action hebben ze idd ook hele leuke setjes!
     
  13. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Hier draagt dochter ondergoed van de Zeeman maat 92. Hello kitty onderbroekjes van 3 stuks voor 2,99. Vond ik wel handig in februari voor eventuele ongelukjes. Dochter heeft nooit poep ongelukjes gehad dus alle onderbroeken gaan alweer een half jaar mee en blijven nog goed ook. Had ik niet verwacht, maar ik vond het wel leuk van prijs, ondergoed van de prenatal vond ik wel erg duur om weg te gooien bij ongelukjes.

    Nog een voordeel is dat het ondergoed maat 92 van de zeeman meer valt als maat 80! En dat is ook wel erg handig met een zindelijke uk.
     
  14. sonja

    sonja VIP lid

    Mar 5, 2006
    5,270
    0
    0
    bejaardenzorg
    DenHelder
    ik had vand e week hele leuke onderbroekjes van dora en tinkerbell voor me dochter gekocht waren dan 2 euro per stuk ,dit mocht ze van mij omdat ze nu zindelijk is.
    verder heb ik goedkope ondergoed van zeeman/wibra die zijn hoog uit 1 euro per stuk
     
  15. sam

    sam Fanatiek lid

    Sep 11, 2005
    1,543
    0
    0
    Ondergoed van Ten Cate en Moods, valt echt super mooi en gaat niet lubberen of scheve naden.
    Had eerst ook altijd van zeeman hema enz. Maar daar hadden ze nooit mooie shortjes voor meisjes die mooi om de beentjes passen.En na een paar keer wassen zag het er niet meer uit. Is misschien wel wat duurder, maar vind het zeker waard! Is nu al zo vaak gewassen maar blijft echt heel mooi.
    Was voor 8 setjes 60euro kwijt!
     
  16. janna76

    janna76 Fanatiek lid

    Nov 8, 2008
    1,412
    0
    0
    huis mamma en boerin
    drenthe
    Zeeman, Wibra en de topper De Action. Ik zweer er bij.
    Vooral die ze toen hadden met spiderman vind ik hem zo vreselijk schattig staan. En ze kosten daar haast niks vind ik.

    Groetjes Janna
     
  17. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    wibra onderbroekjes en hemdjes hier.

    Passen neit altijd bij elkaar..maar vooral met zindelijkheidstraining wel eens 5 onderbroeken op 1 hemd per dag....dus maakt niet zoveel uit.

    Koop ze wel altijd 1 tot 2 maten groter....ze krimpen namelijk een beetje...(was altijd 60 graden of meer) en moeten om die pamper ook goed zitten als ze die draagd.... En de hemdjes die floepen er dus neit zo snel uit als ze wat groter vallen....dus langer zijn ;) Nu heb ik niet zo een smal ding, dus ze vallen goed hier!!

    Heb pas nog voor 10 euro stuk of 15 onderbroekjes en stuk of 10 hemden gekocht... (dus kosten geen fluit!!)
     
  18. Nora86

    Nora86 Fanatiek lid

    Mar 17, 2006
    4,738
    0
    36
    Ik heb wat setjes van de Zeeman en van de Action.
    Ook heb ik losse onderbroekjes meegenomen bij de Lidl omdat ik bezig wil met zinderlijkheid en hij dan nog wel ns in zn broekje plast :p Zeeman valt idd wat klein , maar mijn kerel is niet zo groot dus das bij hem perfect.
     
  19. loetje

    loetje VIP lid

    Jun 6, 2006
    7,445
    1,843
    113
    Ik snap nooit zo goed hoe het toch kan dat bij sommigen de gaten er zo snel invallen bij het ondergoed van bijvoorbeeld Zeeman. Ik koop daar redelijk vaak ondergoed, maar heb dat echt nog nooit gehad hoor:(

    En niet verwacht, maar zeker waar...De kwaliteit van het ondergoed van Zeeman, is naar mijn ervaring vele malen beter dan die van de Hema. Het Zeeman ondergoed blijft gewoon elastischer en mooier in model, zelfs bij het gebruik van m'n droger....
     
  20. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,804
    4,190
    113
    Ik ga van de week maar eens een zeeman opzoeken denk ik.
    Ze hebben gewoon setjes toch? Want ik wil wel dat het ondergoed matcht
     

Share This Page