moe, misselijk en trekkende buik... wie nog meer?

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door madelein, 1 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lunadog

    Lunadog Actief lid

    4 apr 2012
    116
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ kache: jaaaa daar ben ik inmiddels wel achter inderdaad. Ik ben ook een suffige muts soms :D
     
  2. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Ja klopt! Had vandaag wat roze afscheiding na de stoelgang, en kreeg ook gelijk weer stress. Inmiddels wat rustiger, want de hele dag alleen wit verlies gehad.
    Spannend morgen! Laat je even weten hoe het gegaan is?
    Nog erg misselijk? Probeer wel te blijven eten ondanks je misselijkheid. Als ik dat doe dan is het redelijk vol te houden.
     
  3. Lunadog

    Lunadog Actief lid

    4 apr 2012
    116
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik laat het morgen even weten! Ben erg zenuwachtig...:D

    Misselijkheid trok in de loop van de morgen gelukkig weg, heb het inderdaad met kleine beetjes eten in toom weten te houden. Lege maag is niet echt bevorderlijk voor misselijkheid...

    Ik ben ook nog steeds stressy hoor...steeds maar weer checken of ik geen bloed verlies. En zie dat je al eens een beetje hebt verloren.... Kan me goed voorstellen dat je daar gestrest van raakt!
     
  4. Lunadog

    Lunadog Actief lid

    4 apr 2012
    116
    0
    0
    NULL
    NULL
    Beetje moet beebje zijn... Stomme auto correctie grrrrr
     
  5. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik kom even mee klagen. Dat misselijke gevoel de hele dag. Kan niet veel eten de hele dag en dan ineens heb ik een moment dat ik wel echt vet enzo kan eten. Maar wat ik ook eet (fruit, groente of iets vets), Na een half uurtje ben ik gewoon weer misselijk. :(
     
  6. acnaib

    acnaib Bekend lid

    19 mei 2008
    560
    1
    0
    Moeder
    Dongen
    Raar eigenlijk, naast die rara , vage kwaaltjes voel ik me helemaal nog niet zwanger.
    Behalve als ik dit lees; dan heeft iedereen wel wat;)
    Wat hebben jullie allemaal vroege echo's?
     
  7. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    is het goed gegaan?
    Ik check ook elke morgen als ik naar de wc ga...
     
  8. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Beebje zit hier nog veilig op zijn plek hoor :D
    Is bij die ene keer gebleven. Was alleen wat licht roze na het naar de wc gaan, nadat ik gesurft had. Surfen heb ik voor de komende tijd dus even afgezegd.... Waarschijnlijk toch een klein vaatje geknapt of zo.
     
  9. minimeee

    minimeee Actief lid

    12 jun 2012
    262
    1
    0
    Medewerker sociaal juridische dienstverlening
    mag ik een gekke vraag stellen? hoe hebben jullie berekend hoe lang jullie zwanger zijn?
     
  10. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    @minimee:
    Sommigen voelen de eisprong en innesteling, anderen temperaturen of gebruiken ovu tests om de eisprong te vinden.
    Maar de VK/GYN/HA telt vanaf de eerste dag van je laatste menstruatie"
    bijv je werd op 12 juli ongesteld (en bleef dat een paar dagen) en je doet nu een test en bent zwanger dan tel je vanaf de 12e.
     
  11. minimeee

    minimeee Actief lid

    12 jun 2012
    262
    1
    0
    Medewerker sociaal juridische dienstverlening
    ik heb mijn eisprong op 27 juli 2012 gevoeld.
    Volgens FF was mijn eisprong op 29 juli 2012.

    7 juli 2012 was de eerste dag van mijn laatste menstruatie. Afgelopen donderdag (8 augustus 2012) voor het eerst positief getest en vrijdag nogmaals 2 testen gedaan waarvan 1 cb digital met conceptie indicator. Deze gaf aan zwanger 2-3.

    Als ik uitga van de berekening zoals artsen het doen ben ik nu 5/6 weken. Maar als ik uitga van mijn ei zit ik nu in week 4 zoals ik overal lees, wat er dan van binnen gebeurt.

    Ik weet nu dus niet hoe lang ik zwanger ben, omdat ik een langere cyclus heb en me ei pas in de 3e week kwam.
     
  12. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    @minimee: Ik heb hetzelfde. Mijn ei was ook de 27e maar mijn menstruatie was 3 weken daarvoor! Bij de meeste vrouwen is die menstruatie ongeveer 2 weken voor de eisprong. Dus de meeste mensen die hun ei de 27e hebben, hebben hun eerste dag laatste menstruatie dan rond 13 juli. (en dan kom je o je NOD op 4 weken uit)

    De gyn/vk/ha telt eerst dat je 5 weken zwanger bent maar aan de hand van de echo gaan ze dat nog bijstellen. Qua ontwikkeling kun je uitgaan van een zwangerschap van 4 weken.

    De CB met conceptieindicator rekent vanaf de conceptie, dus het moment dat je eitje bevrucht werd. Dus vanaf ongeveer de 27e (of 29e) en dat is nu 2-3 weken geleden. Mensen vinden nu eenmaal leuk om te weten wanneer hun eitje bevrucht is :) Maar de gyn/vk/ha doet hier niets mee.
     
  13. minimeee

    minimeee Actief lid

    12 jun 2012
    262
    1
    0
    Medewerker sociaal juridische dienstverlening
    bedankt voor je reactie. Morgenavond mag ik naar de gyn. Geen idee wat hij gaat doen. Maar ik wacht het wel af.
    Nu weet ik ongeveer hoe ver ik ben. Ik wacht het voor de rest wel af.
     
  14. Spikkel19

    Spikkel19 VIP lid

    18 okt 2011
    8.460
    361
    83
    Dag dames mag ik ff klagen bah bah bah ik ben echt kotsmisselijk heb al overgegeven, en zitdus aan de vanillevla in de hoop dat het werkt bahbah bah zo das eruit.v
     

Deel Deze Pagina