Dag, Plaats je eigenlijk een mobieltje boven de ledikant zodat kindje daar naar kan kijken en lekker in slaap kan vallen of ledikant en omgeving zo prikkelarm houden en mobiel enkel in box hangen? (zit er trouwens bij box standaard een mobiel ophang-ding bijgeleverd?)
wij hebben het nooit gedaan. Bedje is om te slapen, lekker rustig. Ik had hem boven de box hangen. En als het goed is, zit het, het ophangsysteem bij de mobiel.
Ik heb het de vorige x wel gedaan maar ben van plan om het nu niet te doen....bedje is om in te slapen, heb wel een muziek doosje...
Wij hebben de mobiel boven de box, en alleen een hemeltje boven het bedje. Wel heb ik een apart muziekdoosje op het kamertje. Bij een mobiel zit altijd een bevestiging.
Bij ons ook enkel een mobiel boven de box. De slaapkamer is om te slapen, niet om wakker te zijn Eigenlijk is het er ook altijd donker (rolluiken zijn dicht), we brengen haar binnen met enkel het waaklampje aan, en leggen haar te slapen. En 's ochtends halen we haar er in het duister weer uit.
Bij ons komt er geen mobiel boven het bedje, om de rust een beetje te bewaren. Het ophangsysteem van een mobiel zit vaak bij de mobiel zelf.
Wij hebben ook geen mobiel boven het bedje gedaan, met dezelfde reden als de rest. Rust. Wel een muziekdoosje.
hmm bij de mobieltjes die ik heb gezien geen ophangstysteem.. wel een draadje naar boven maar bij de box moet hij natuurlijk halverwege de box hangen... jullie hebben me overtuigd: boven bed geen mobielttje!@ thanks
Idem dito, mobiel boven de box, ze valt er zeker niet bij in slaap en boven het bedje een muziekje, maar die doe ik lang niet altijd aan. En dat ophangsysteem zit bij de mobiel
Hier ook mobiel in de box. In het ledikantje heb ik sinds kort een projector, vind ze erg leuk en wordt ze helemaal rustig van en ze valt zo heerlijk in slaap.
Wij hebben het wel gedaan...maar na een poosje weggehaald omdat meneer het te pakken kreeg en in zn bed trok (net als het hemeltje...di eheeft 1 maand boven zn bed gehangen) Boven de box pastte hij niet...we hebben een box met een brede rand...anders had ie gelijk daarboven gehangen. Heb het muziekje zelden aangehad ook!
Hier ook geen mobiel in het ledikantje. Bed is om te slapen en die hou ik zo prikkel arm mogelijk. Wel een muziekdoosje die ik 1x aanzet als ze gaat slapen. Mobiel hangt boven haar box. Wel wat aanpassingen moeten doen, daar we ronde spijlen hebben.
gewoon lekker doen hoor meid zolang ze er nog niet bij kunnen ,het een veilige mobiel is die goed vast zit ,is het ok en heel fijn voor je beebje! zodra ze gaan grijpen ,zou ik hem eraf halen
Hier gewoon boven bedje gehangen..maar niet overdags aan...was er eentje met projectie op plafond en rustgevende muziekjes hahaha...hielp wel.... En overdags kon ik hem als ze vroeger wakker was ofzo ff aanzetten met de afstandsbediening (ja die zat erbij!) zodat ze nog ff 10 minuutjes stilletjes bleef liggen zonder meteen te willen eten...
bij ons hangt ook de mobiel alleen boven de box. boven de wieg hebben we een hemeltje en ik heb daar een dromenvanger aan hangen. op daymian zn kamertje hebben we een muziekje van woezel en als ie naar zn ledikantje gaat hangen we de dromenvanger er ook weer boven (buiten handbereik). liefs doris
We hebben een mobiel in het wiegje opgehangen! We hebben geen box en ze vond zo'n mobiel zo leuk.... Ik heb niet het idee dat ze er niet door kan slapen. Als ze druk is wordt ze er juist rustiger van en 'sochtends kan ze gerust eerst een uur tegen die beestjes "praten" voordat ze gaat mopperen dat ze een fles wilt hebben. Tegenwoordig kan ze ook zelf de wieg laten schommelen (hangt aan het plafond), ze doet dit erg fanatiek omdat ze die beestjes wilt laten bewegen! Hier bevalt het erg goed dus!!!
ik vind dat een bedje is om in te slapen. Ze heeft wat knuffels erin liggen dus als ze wil spelen kan ze zich daarmee vermaken maar geen vrolijke kleurige muziekdingen boven haar hoofd. Die hingen in de box.