hello meisjes voor wanneer zijn jullie uitgerekent en wat wordt het boys of girl en hebben jullie al kindjes ? ik verwachte mijn 3 de kindje heb al een jongen en maske nu hoop ik een jongen !
Ik ben uitgerekend op 2 september en heb al 2 jongens en een meisje, maar ik denk dat dit weer een jongen word..
3 oktober zijn wij uitgerekend wij hebben al een zoon jelle zou nog een jongen heel erg leuk vinden maar mijn gevoel wijkt wat af dus misschien toch een meisje nou we zullen het van zelf zien
18 augustus uitgerekend. Wij weten niet wat het wordt (expres), en mijn gevoel neemt een loopje met me. De ene keer voelt het echt een meid, de andere keer denk ik echt een knul. Intussen heb ik dus geen idee
23 april uitgerekend van ons 2e kindje... Heb al een dochter en ben erg benieuwd of dit een jongen of meisje is! Tis allebei leuk!
haay meiden, ik ben op 09-09-'09 uitgerekend, een perfecte datum nou ook nog hopen dat het werkelijk op die dag gebeurd.. en over 4 weken weten we wat het word.. wij hebben het gevoel dat het een jongetje word, en de rest van de familie ook, het is afwachten dus! en het is ons eerste kindje xx
Kan me niet zoveel schelen eigenlijk..maar met mijn dochter heb ik zoveel ellende gehad dat mijn voorkeur een beetje naar een jongen gaat, maar ik mag die 2 natuurlijk niet met elkaar vergelijken zou het toch een meid worden dan is ze net zo welkom als een jongen En voor een meid hebben we al een naam dus dat zou makkelijk zijn..voor een jongen vinden we zooo moeilijk..