Moedermelkbank wordt in ere hersteld

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Omelet, 9 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Goed idee, maar ik had in het begin zeker geen melk in overvloed. Afgelopen week heb ik het laatste beetje melk uit de vriezer weggegooit, en dacht: had ik er maar iemand blij mee kunnen maken!
     
  2. melloncollie

    melloncollie Niet meer actief

    Ah, oke, op die fiets.
    Nou ik bedoel meer, ik kan me voorstellen dat moeders misschien het gevoel hebben dat ze falen als hun kindje van een ander borstvoeding krijgt.
     
  3. Trees

    Trees Niet meer actief

    Inderdaad daar kan ik me ook wel iets bij voorstellen. Je wilt het toch het liefste je eigen kindje kunnen voeden.
     
  4. Devy

    Devy Fanatiek lid

    23 aug 2008
    3.437
    1
    0
    Tilburg
    Ik vind het een heel mooi inititatief. En misschien geeft het de moeders die hun kindje wel zelf borstvoeding willen geven maar waar de productie nog niet op gang is gekomen eventjes de tijd om het wat rustiger op te bouwen en zelf ook even iets meer bij te komen zonder dat er meteen kv/fv aan te pas hoeft te komen.
     

Deel Deze Pagina