Dag dames, Sinds gisteren ben ik vrij zeker dat ik mijn baby voelde bewegen. Ik heb al een hele week dat ik twijfel en het op mijn darmen steek maar gisteren was het zo laag(net boven schaambeen) dat het mijn darmen niet konden zijn. Ik heb het gevoel dat er mini plofjes zijn in mijn buik. Gas dat lichtjes uiteen spat. Vooral s avonds voel ik het. Hoe ervaren jullie de bewegingen?
Sinds gisteren is het soms pijnlijk. Baby ligt af en toe wat dichter naar voren/boven en als hij/zij beweegt (en ik heb een heerlijke actieve baby) word er in mijn buik geduwd. Deed vannacht toch wel even zeer. Maar ik kan hem/haar wel voelen haha!
Nou aan het einde van me zwangerschap toen me zoontje minder riimte had was het soms vrij irritant als hij ze kont even de lucht in gooide haha maar was wel grappig om te zien alleen minder prettig.
Ik voel hem sinds 2 weken en ik ervaar het hetzelfde als jou. Als zeepbelletjes die kapot spatten. Sinds 1 of 2 dagen wordt het wel wat harder. Echt plopjes, een stuk harder dan de week ervoor.
Het waren eerst plopjes, maar het is nu al een geduw en getrek van binnen haha, vooral als ik aan het eten ben of lekker in bed/bad lig. Voelde haar rond de 17 weken voor het eerst en als ik dat vergelijk met nu is het al zo'n groot verschil. Op het moment ligt ze in stuit dus m'n blaas moet het vooral ontgelden. Maar geniet er elke keer van als ik de bewegingen voel.
Rond de 17 weken begon ik ook de bewegingen te voelen. Voelde als zeepbelletjes en soms gekriebel. Zo leuk ! Ondertussen zijn het karate trappen!
Idd plopjes en soms een soort van getik en geduw. Nu een paar weken verder is het af en toe of er een complete verbouwing plaats vind van binnen
Ik weet t serieus niet meer.... erg he! Ik voelde de baby overigens pas na 20 weken. Placenta ligt voor, schijnt er mee te maken te hebben. Bewegingen worden vanzelf sterker. Vanaf 32 weken werd het een soort kermis hier binnen. Nu zorgt elke beweging voor een flink bewegende buik, heerlijk!
Dubbel..een heel druk kindje dat gemiddeld net zoveel wakker is als ik en dan ook echt alleen maar beweegt 😂 Ene kant heerlijk en genieten Maar soms irritant en erg pijnlijk/gevoelig door dat ie er een slagveld van maakt daar binnen haha zijn broer was al wild maar niet zo als dit mannetje
Ik voel soms ook "gedraai". Voelen jullie dat ook? Als je maag omdraait, zonder bijbehorend naar gevoel en dan veel lager natuurlijk. Vlak erna voel ik plopjes.
Dit helemaal, ook 17 weken. En inderdaad vrees ik nu met 21 weken hoe het er over een tijdje aan toe gaat
hier voelde ik de plopjes met 16 weken ook, inmiddels hebben de liefelijke plopjes plaats gemaakt voor best wel flinke trappen, en hij schijnt het ook erg leuk te vinden om nog steeds koprollen te maken, met alle gevolgen van dien (dan bovenin een trap, dan een trap op mijn blaas yesss rennnen daar de wc ) in de winkel doet hij het dus ook vinden de mensen prachtigggg die springende buik ach het hoort er allemaal bij
Ik heb de plofjes vandaag al heel wat gevoeld! Heerlijk. Ik geniet ervan. Zeker nu ik echt voel dat het de baby is en niet mijn darmen. Vorige week twijfelde ik nog maar nu ben ik zeker! Ik kijk al uit dat het nog beter voelbaar wordt
In het begin gekriebel, alsof iemand met een veertje mijn buik van binnen kietelde, af en toe wat plopjes. Ik weet nog dat ik de eerste goede schop voelde, vrij laat want mijn placenta ligt voor en ik schrok me rot! Dacht, doe niet zo eng ha ha. Ik weet niet meer precies wanneer wat was maar in ieder geval na de 20wk. Nu heb ik een volgroeide baby in mijn buik en doet hij me zeer met zn gedraai, krijg af en toe ineens een gehele knie gepresenteerd in mijn buik die ik dan ook weer een beetje kan wegduwen als ie niet lekker ligt. Wel heel bijzonder.
Voelde de baby best vroeg met 13 weken. Nu vind ik het allemaal niet Meer zo prettig. Mijn buik is 1 en al baby en bijna alle bewegingen doen mij pijn en heb er zelfs blauwe plekken van. Af en toe is het net een golfslagbad mijn zoon vind dit prachtig om te zien en daar geniet ik dan weer van. Nog even volhouden 😊
In het begin als kleine tikjes begin al super vroeg herkende het gelijk toen een weekje niks toen om de dag wat gekriebel en tikjes nu voel ik het elke dag en is het leker druk mijn baarmoeder kwam vroeg naar voeren (ik heb een naar achter gekantelde stand van de baarmoeder en een achterliggende placenta vandaar dat ik het voor het eerst voelde met 11 weken 5 dagen Wist niet dat het kon totdat ik het met de vk/echoscopist erover had