Bekijk bijlage 410607 Vanmorgen geweest dn mn eerste plasje zit in de kan Moet er nog wel erg aan wennen hoor, ga het denk ik gerust vergeten. Maar alle plasjes zijn meegenomen toch?
Jazeker een knaller. Terwijl ik nog wel bang was dat ie niet zo positief zou zijjn Aangezien in net 3 uur daarvoor naar de wc was geweest. Ze belde me onverwachts of ze bijna meteen langs kon komen. Gelukkig een vette knaller. Hihi
Ik ga morgen een mvm test doen!! Vind t zo spannend!! Heb mvm nog niet gebeld doe ik pas als de echo goed is, wil niet weer af moeten melden..
Ja gevonden!! Ik heb hem gedaan, nu 4 weken en 5 dagen; Ik had hem niet zo donker verwacht hoor Hihi Ben weer helemaal gerustgesteld!!
Gister is moeders voor moeders langs geweest. Linker foto is van de test van vorige jaar van mijn zoontje de rechter is van nu... Leuk om het verschil te zien.. Bij de test van mijn zoontje was is 6 weken en 2 dagen en van nu 5 weken en 4 dagen
Vandaag testje voor mvm gedaan, toch altijd weer een spannend momentje. Maar gelukkig een mooie overtuigende streep! Ik mag komende donderdag starten. Kleine moeite voor een groot geluk voor andere vrouwen toch? Ik ben 5+1 weken zwanger r
Hierbij mijn testen. Ivm vakantie kwam de dame van mvm al met 4.1 week. De test is gedaan in de avond, zonder geconcentreerde urine. Met moeite kwam er een ligt streepje in beeld. Ik heb een nieuwe test gekregen die ik heb gedaan met 5.4. Het streepje knalde er al uit toen de test nog aan het doorlopen was
Test gedaan op 4+6. T streep is donkerder dam de C streep Ben nu sinds maandag bezig. Was ff vergeten hoe lekker die bussen ruiken brrr. Maar voor een goed doel dus doe het graag!
Dit was mijn test met 6 weken en ik was super zenuwachtig maar gelukkig voor niks.ik was echt super blij dat ik mocht beginnen .vond het zo mooi dat je vrouwen kunt helpen .