moeders voor moeders, wie doet (deed) mee? of juist niet..?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door zonne bloem, 2 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bgw

    Bgw Actief lid

    5 jan 2009
    101
    0
    0
    Ik mijn 1e zwangerschap meegedaan, 8 weken lang geloof ik. Ik vond het zo onhandig, er is zelfs een wc-bril gesneuveld tijdens het geklungel met de kan. Dit keer ga ik het niet meer doen. Niet alleen omdat ik het super onhandig vond, ik had ook niet altijd zin alles in een kannetje op te vangen, soms wilde ik gewoon lekker ff ontspannend zitten op de wc.
    Ik vind het makkelijk om te zeggen dat het allemaal een kleine moeite is, hiermee praat je een schuldgevoel aan voor mensen die om welke reden dan ook beslissen om het niet te doen. Het feit dat mijn urine voor een goed doel gebruikt gaat worden staat los van mijn besluit, maar ik heb geen zin meer in geklungel tijdens mijn toiletgang.
    Een andere "kleine" reden is dat wanneer je omgeving nog niet op de hoogte is van het feit dat je zwanger bent, je toch zenuwachtig bent als de flessen weer gebracht/opgehaald worden, zal iemand het gezien hebben???
     
  2. Jolanda1986

    Jolanda1986 Fanatiek lid

    3 feb 2010
    1.116
    10
    38
    Sint willebrord (NB)
    Ik heb wel mee gedaan aan Moeders voor moeders..En puur omdat er heel veel vrouwen ongewenst de mmm in gaan..En ja als je daar als zwangere vrouw aan mee kunt helpen om hun droom werkelijkheid te maken dan staat niets je in de weg :)

    Ik zelf ben net voor de mmm zwanger geraakt puur geluk zal ik maar zeggen..Dus ik had zoiets stel voor dat je zelf in de mmm terecht komt dan ben je ook heel erg blij dat er vrouwen zijn die je kunnen helpen door middel van hun plas op te vangen!
     
  3. happynienja

    happynienja Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.178
    0
    0
    Julianadorp
    Ik vind het wel meevallen met gedoe.
    Maar ik moet echt meer drinken.
    En als ik bloed of iets verlies kan het natuurlijk niet erin. (denk ik)
     
  4. suetje

    suetje Lid

    2 jul 2011
    28
    0
    0
    in het zuiden
    Dit hoeft geen probleem te zijn. Toen de mevr van MvM hier kwam heb ik aangegeven dat we het geheim wilden houden en toen konden we gewoon de flessen bij haar buiten zetten & omwisselen. Dit hebben we alle weken gewoon zo laten doorlopen en niemand heeft het geweten.
     
  5. Bgw

    Bgw Actief lid

    5 jan 2009
    101
    0
    0
    Ik zou niet weten waar zij dan zou wonen, maar dat betekent dus dat je zelf heen en weer moet rijden om het te doen.
    Ik snap dat het allemaal heel nobel is, maar het is te makkelijk gezegd dat het een kleine moeite kost.

    FF offtopic: ik gaf bij mijn 1e zwangerschap borstvoeding en er kwamen echt liters melk uit mijn borsten. Teveel voor mijn dochter, heb zelfs vaak wat weggegooid. Toen zei ik nog tegen vriendinnen dat ik mijn melk best zou willen geven aan degenen die het nodig hebben, maar dan moeten ze het wel komen halen. Iemand die weet of dit mogelijk is?
     
  6. zonne bloem

    zonne bloem Bekend lid

    26 aug 2011
    989
    0
    0
    misschien een gek idee van mij
    maar ik vind het wat onfris om een kind de melk te voeden van een ander...
    dan zou ik liever flesvoeding kiezen
     
  7. disney1986

    disney1986 Fanatiek lid

    29 okt 2010
    1.527
    0
    0
    NULL
    NULL
    onfris?? dus koe melk is frisser? ;) komt ook uit een tiet-tepel;)

    Hele kleine prematuur baby's kunnen veel baat hebben bij BV en als een mama het niet kan is dat heel sneu...dus ja ik zou donor melk aannemen.
     
  8. zonne bloem

    zonne bloem Bekend lid

    26 aug 2011
    989
    0
    0
    heb e al op google gekeken? daar staat ook vaak nog wel iets ..
    wie weet is er een soort moeders voor moeders in borstvoeding vorm ik weet t niet
     
  9. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    UPJE!

    Nog meerdere dames die mogen plassen voor de MMM-meisjes? ;)

    Knuffel voor alle zwangeren!
     
  10. Bob1981

    Bob1981 Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    2.253
    26
    48
    Vrouw
    Dit is ons 1e kleintje en ik doe ook voor het eerst mee, ik begrijp het wel dat het lastig is het plassen in een kannetje, wij hebben de mmm nodig gehad dus het was een logische stap om mee te doen.
    Maar ik ben er wel makkelijk in, als ik zin heb om lekker gewoon te plassen dan doe ik dat...op het werk kan ik ook niet mee doen.
    Alles helpt en alle beetjes zijn nodig maar ook ik laat me niet lijden door schuldgevoel ik doe wat ik kan en waar ik me super goed bij voel.

    Liefs
     
  11. Calice

    Calice Bekend lid

    10 jun 2011
    686
    0
    0
    Hardinxveld
    De tussenpersoon van MvM is hier net weg, de streep van het meten van mij hormoon werd al behoorlijk donker voor 6 weken dus mag tot 8 december opvangen :D .
    Heb 8 flessen gekregen, zet ze de 1e 2x even in een tas voor de deur, 12 oktober hebben we de 8 weken echo en dan zet ik ze gewoon zo voor de deur :) .
     
  12. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik heb nu 3x meegedaan. En iedere keer weer heel blij als die kratten uit de wc zijn en ik van dat gedoe af ben. Ik zie het dus wel als afzien, maar wel een minimaal afzien voor iets dat ik zie als je zwangerlijke plicht :D
     
  13. jomidi

    jomidi Bekend lid

    13 okt 2010
    904
    1
    0
    2x meegedaan, de volle 10 weken.
    Zal nu (net zwanger van de 3e) ook weer mee doen.
    Misschien omdat ikk echt binnen twee keer knippen met m'n ogen zwanger ben en ik het geluk ook een ander wil gunnen door m'n urine af te staan???
     
  14. Bob1981

    Bob1981 Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    2.253
    26
    48
    Vrouw
    Zojuist voor de 1e flessen buiten gezet :DDe buren weten nu denk echt wel iets hahahaha...vandaag dus ook weer nieuwe lege flessen...
    Toch wel super leuk en lekker gevoel...:D
     
  15. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    Jaaa.. ik doe mee.. :D
    Mvm is vanmorgen geweest..
    Had een knaller van een test..
    vind het wel spannend om ze vd week buiten te zetten.. woon in een appartament.. en moet ze dus echt helemaal beneden zetten..
    Dadelijk gaat er iemand met mijn plas vandoor :p
    Ik doe mee tot 7 december.. de volle 10 weken:)
     
  16. zonne bloem

    zonne bloem Bekend lid

    26 aug 2011
    989
    0
    0
    ik heb zo eens geteld
    ik doe geloof ik totaal 12 weken mee hihi

    want als ik zo te, heb ik al 4 keer een krat flessen ingeleverd
    en heb nog 8 kartonnetjes met mijn nummer over om aan de flessen te hangen ..

    achja ook goed :D
    ik begon ook n weekje eerder omdat ik toen al het hormoon genoeg aanmaakte...
    dus tsja vind t best
     
  17. Didi75

    Didi75 Nieuw lid

    2 okt 2011
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb beide zwangerschappen met liefde 10 weken meegedaan aan Moeders voor Moeders. Ik was zelf zo blij dat het bij ons direct lukte en dat ons die ellende wat je bij sommige hoort bespaard is. Laterna is mijn beste vriendin via IVF zwanger geworden, met behulp van Pregnyl. Dat is dan nog maar een kleine moeite om een plasje voor andere op te vangen. Plassen moet je toch. Die 3 minuten extra werk op een dag, daar denk je toch niet over na, dat doe je gewoon voor een ander.:D
     
  18. S0fietje

    S0fietje Fanatiek lid

    4 jul 2011
    2.225
    2
    0
    Afgelopen vrijdag zijn de laatste flessen opgehaald en heb ik het erop zitten. Vind het fijn dat ik het gedaan heb maar ben ook wel heel erg blij dat ik weer gewoon in de wc kan piesen hihihi..... Vond het wel een gedoe (had de kratten boven staan en boven geen toilet) maar het is me de moeite wel waard geweest :D.
     
  19. zonne bloem

    zonne bloem Bekend lid

    26 aug 2011
    989
    0
    0
    haha nou gelukkig maar

    ja wij besloten dat we wel een kind wilden, gingen het proberen en met 2 maanden was t raak!
    nou dat geluk heeft niet iedereen als ik bij Sofietje al lees dat het na 16 jaar gelukt is
    heempie ben blij voor je!
    en DAAAAAR plassen we voor dames ^^ zo hou ik ieder geval de moed er een beetje in als die ik dingen wat zat ben :D
     
  20. sjak

    sjak Niet meer actief

    Wij net zwanger na de vierde ICSI, dus ik heb ook al wat zwangervrouwenpies gebruikt! Ik doe natuurlijk mee en heb me vandaag aangemeld. Ben benieuwd wanneer ik iets hoor.
     

Deel Deze Pagina