Ik heb me ook weer aangemeld! vorige keer ook meegedaan, ik vind het echt super dat je dat kunt doen voor andere moeders!
Hier is vandaag iemand geweest van moeders voor moeders. De test die gedaan werd, was meteen positief! Ik heb gekozen voor het boek en krijg ook na deelname een leuk serviesje. Ik doe hier graag aan mee, volgende week komen ze de krat met flessen brengen. Dus vanaf dan ga ik beginnen.
Ook ik heb meegedaan, vandaag de laatste keer de flessen opgehaald. Was blij om mee te doen , maar de geur van de flessen....., ben ook blij dat ik daar weer vanaf ben
Heb me ook net aangemeld maar lees hier dat ze in Friesland niet ophalen.... nou maar even horen... zou jammer zijn
Brigitte helaas doen ze in Friesland niet, anders had ik ook zeker meegedaan. Mischien dat je wel kunt meedoen maar dan zelf flessen moet halen/brengen.