Moeders voor moeders

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Wachtende, 6 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cheetara

    cheetara Actief lid

    13 nov 2011
    396
    0
    0
    thuismanager
    Hoogvliet
    Ik vind het geweldig dat er zo veel vrouwen toch meedoen!
    Ikzelf doe ook al een tijdje mee en doe het graag, probeer zo veel mogelijk.

    Ik heb het zelf niet nodig gehad, maar ik was er eerst wel bang voor omdat m'n ouders er 7jaar over gedaan hebben mij te krijgen.

    Ik ben blij dat ik iets voor andere vrouwen kan doen en zal er geen moment spijt van hebben.
     
  2. Leenislief

    Leenislief Fanatiek lid

    30 sep 2011
    1.765
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ach ik stel me een beetje aan. Vind het gewoon jammer hoe sommige dingen gegaan zijn.

    Heb me ten eerste 2 keer op moeten geven voordat ik een keer gebeld werd. Had dat telefoontje gemist dus bel haar de volgende dag terug, maar dat kwam niet gelegen dus of ze me die avond mocht bellen. Prima, maar ze belde pas 2 weken later! Ik was er zelf niet meer achteraan gegaan, omdat ik zoiets had van: graag of niet. Toen was het ook nog een gepuzzel om een afspraak met haar te maken. Uiteindelijk kwam ze een keer een bliksembezoekje brengen (natuurlijk verwacht ik geen gezellig theekransje, maar het was echt heel gehaast allemaal).
    Er was een actie, omdat het zoveel jaar bestond dat je een boek zou krijgen als je de volle 10 weken meedeed. Ik ben pas in week 8 ofzo begonnen, maar dat was niet mijn fout. Ik had me op tijd opgegeven en zij hebben zo zitten treuzelen, maar kreeg geen boek.
    Na de laatste keer dat de kannen waren opgehaald verwachtte ik eigenlijk nog wel wat te horen. Iets van een kaartje ofzo om je een voorspoedige zwangerschap te wensen en te bedanken o.i.d., maar helemaal niks.
    Vernam van sommige mensen dat ze met 20 weken nog wat hebben gekregen, maar ik heb echt nooit meer wat van ze gehoord.

    Het is echt niet dat ik persé die spulletjes wil hebben of eeuwige dankbaarheid, want het gaat mij natuurlijk om die vrouwen die moeilijk zwanger worden.
    Maar ik vind het gewoon niet netjes dat je nooit meer wat hoort terwijl je een paar weken lang kannen volplast (wat ook niet altijd even handig en hygiënisch is).

    Maar goed, dat is mijn ervaring.
    Hopelijk ben ik een uitzonderlijk geval :)
    Kan me er ook niet druk om maken, maar zal hierdoor niet gauw een 2e keer meedoen.
     
  3. Pin

    Pin Lid

    4 mrt 2012
    71
    0
    6
    Gelderland
    Ik zou graag mee willen doen tegen de tijd dat het zover is!
    Zit er alleen een beetje mee dat ik die flessen dan wel zelf wil wegbrengen en ophalen, en niet laten bezorgen. Hartstikke leuk als je zwanger bent, maar de buren hoeven dat niet gelijk te weten! ;)

    @leenislief: wat een vervelende ervaring! Niet echt vriendelijk hoe er met je is omgegaan... Kan me helemaal voorstellen dat je er nu klaar mee bent

    Liefs
     
  4. Sas26

    Sas26 Fanatiek lid

    14 jan 2008
    3.291
    1
    36
    @ Leenislief, klinkt als een contactpersoon die dus niet zo heel secuur was...jammer dat je die ervaring hebt gehad! maar uiteindelijk heb je wel vrouwen blij gemaakt met jouw urine...!

    Ik dacht trouwens dat je standaard iets krijgt? Ik kon (bijna 4 jaar geleden) kiezen uit een serviesje, dvd of een boek...)
     
  5. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Hier ook trots 10 weken meegedaan. Heb er zelf ook gebruik van moeten maken.. !
     
  6. Kanshebber

    Kanshebber Fanatiek lid

    23 okt 2010
    1.647
    2
    0
    communicatieadviseur
    Randstad
    Ik heb ook meegedaan, nadat ik er zelf gebruik van had gemaakt. Maar ik vond het best een opgave, ik ben dan ook heel dankbaar dat er zoveel vrouwen meedoen die zelf geen enkel belang erbij hadden. Dankjulliewel!
     
  7. Bloem1984

    Bloem1984 Lid

    14 dec 2011
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb vandaag ook voor de eerste keer in het kannetje mogen plassen!!! Erg goed te lezen dat we met "zovele" zijn die andere mama's willen helpen;)
     
  8. Ploon

    Ploon Fanatiek lid

    6 feb 2011
    1.007
    0
    36
    Dinsdag komt ze voor het eerst en ik mag dan de week erop maandags beginnen.
    Heb het bij de 1e zwangerschap (mk) ook gedaan. Bij de 2e (mk) niet, want wilde toen eerst wachten op een goede echo. Maar nu wel weer. Heb dan wel geen pregnyl gezet (wat wel de bedoeling was), maar ik weet nu des te meer hoe belangrijk het is. Dus wil dan ook graag beginnen met 6 weken.


    Vanochtend testje van Clearblue gedaan: 3+ (dus 5+) terwijl volgens de berekening en eisprong ik nog niet over de 5 weken ben.... ???
     
  9. Juliaaa

    Juliaaa Fanatiek lid

    25 nov 2011
    1.102
    0
    0
    N-H
    Ik twijfel nog heel erg. Misschien dat ik na de termijn echo mee wil doen, dan is het ook niet zo erg om die dingen hier in huis te hebben.
    Mijn zusje heeft een sleutel van ons app. en komt soms zomaar binnen. En aangezien ik niet wil dat ze het nu al weet, wil ik niet dat ze die flessen ziet staan. En om ze nou de hele tijd te gaan verstoppen omdat ze misschien binnen komt...

    Ik zou een gesprek met haar aan kunnen gaan, dat we niet meer willen hebben dat ze zomaar binnenkomt, alleen vooraf bellen en aanbellen als ze voor de deur staat etc. Want dan kan ik ze "gewoon" ff in de douche zetten o.i.d.

    En hoe doen/deden jullie het met het ophalen van de flessen? Ik woon in een appartement en zou ik ze beneden in het portiek moeten zetten? Vind ik niet zo prettig.. Geen idee waar het depot zit, misschien is wegbrengen een optie, maar ik heb geen auto dus mag niet te ver weg zijn :)
     
  10. Juliaaa

    Juliaaa Fanatiek lid

    25 nov 2011
    1.102
    0
    0
    N-H
    Anderzijds wil ik heel graag meedoen. De moeite die ik ervoor moet doen weegt natuurlijk niet op tegen de moeite die de meiden ervoor moeten doen die het nodig hebben.
     
  11. Ongeduldje31

    Ongeduldje31 Fanatiek lid

    16 jul 2011
    1.001
    29
    48
    Meiden, jullie zijn goed bezig! Zelf gebruik gemaakt van pregnyl dus ook zelf meegedaan! Weet hoe belangrijk t is!
     
  12. Jel

    Jel Niet meer actief

    Ik heb er in de zwangerschap van mijn *dochter fanatiek aan mee gedaan. Maar ik beviel van een levenloos kindje bij 33,4 weken. :(

    Ik besloot er bij een volgende zwangerschap wel weer aan mee te doen, en ging er direct weer mee aan de gang toen ik in augustus 2011 zwanger bleek. Alleen bleek dit een leeg vruchtzakje te zijn. En vanaf dat moment besloot ik er niet meer aan mee te doen. Ik heb wel genoeg gedaan nu denk ik dan... En zonder uiteindelijk resultaat.

    Dus nu ben ik weer zwanger en doe ik mijn plasjes relaxed op het toilet...
     
  13. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Tuuuuuuuuuuuuuurlijk pies ik mee voor MvM.
    Mocht nu al beginnen aangezien de test zo duidelijk was :D
     
  14. minimuis

    minimuis Fanatiek lid

    17 aug 2007
    4.066
    5
    38
    Vrouw
    Ik ga ook mee doen heb eerst de eerste echo afgewacht omdat het hier al vele male is mis gegaan maar we hadden een perfecte echo en nu durf ik me ook aan te melden zeker omdat er een groot te kort is aan pregnyl
     
  15. Ploon

    Ploon Fanatiek lid

    6 feb 2011
    1.007
    0
    36
    @Zonnestraal: dat is idd een hele positieve test... Misschien ben je wel iets verder :) :) :)
     
  16. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Bij mijn eerste zwangerschap wou ik er aan meedoen, echter na het doen van de test moest ik nog een vragenlijst invullen en toen mocht ik niet meer omdat ik op 16 jarige leeftijd een bloedtransfusie heb gehad.

    Bij mijn tweede zwangerschap heb ik me dus ook niet aangemeld.
     
  17. Sas26

    Sas26 Fanatiek lid

    14 jan 2008
    3.291
    1
    36
    @Juliaa, als het even kan, meedoen hoor!
    wat je zusje betreft, je kunt het krat met de flessen ergens anders in huis zetten, 1 fles in het toilet in een mandje of zo? of je zet hem ergens anders en als je naar toilet gaat pak je hem.. op een flat heb je het binnen handbereik.. ophalen, je kunt daar afspraken over maken op welke plek je ze zet, makkelijkst is buiten bij de ingang denk ik, niemand weet dan dat het van jou is? succes!
     
  18. patje20

    patje20 Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.871
    13
    38
    Vrouw
    Ergens in de polder
    heb donderdag positief getest en me savonds gelijk aan gemeld.
     
  19. MommieD

    MommieD Fanatiek lid

    6 nov 2011
    1.496
    0
    0
    NULL
    020
    Ik ben net klaar en blij dat ik het heb gedaan, ik gun iedereen dit geluk. Idd wel gedoe met kannetjes, buren, sleuren etc maar tis zo voorbij :)
     
  20. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    @ Ploon, dat kan niet hè langer zwanger zijn ;). Zwanger via icsi, dan weet je zeker wanneer je eisprong is geweest namelijk.....:)
     

Deel Deze Pagina