Hallo dames, Ik ben inmiddels weer terug zwanger na een missed abortion. Nu ben ik 7.5 weken zwanger en heb maar zo'n zeurderig ongi gevoel in mijn onderbuik. Is dit voor sommige herkenbaar? Zo ja, hoe liep dit af?
Hi!! Allereerst gefeliciteerd! Ik heb dat heel erg gehad in de eerste weken, heel irritant omdat je steeds denkt dat je ongi gaat worden, maar het is gewoon je baarmoeder die zich klaarmaakt voor de zwangerschap. die is aan het uitzetten en dat geeft een soortgelijke kramp. ik heb nu nog steeds bij vlagen. Maar het wordt wel minder! Voor mij was dat gelukkig bijna het enige kwaaltje, dus ik mag nog niet klagen voel je je verder wel goed?
Bedankt voor je reactie! Ik voel me verder prima. Wat lage rugpijn (maar heb een staand beroep dus dat is wel logisch), last van mijn darmen en af en toe wat misselijk.
Ik had het bij m'n vorige zwangerschap en nu weer.. Het is echt het oprekken van je baarmoeder etc. no worry's
ik heb t ook gehad! werd steeds iets minder en met 13 weken was t over. heb nu een mooie gezonde dochter die ligt te kraaien in de box!
Ik ben 6 weken en heb er ook last van. Voornamelijk als ik me heel druk maak(stressen ben ik goed in, haha!) en als ik net even te lang door heb lopen werken(je weet wel, toch je huis bij wijze van in 1 uurtje van boven tot onder schoon willen hebben ;-D ). Wat bij mij helpt is tussendoor even een kleine pauze inlassen. Ook beter voor je rug, heb ik namelijk ook last van. Luister goed naar je lichaam, als je bepaalde dingen niet meer kunt omdat je extra kramp krijgt of een zere rug, probeer daar dan een oplossing voor te vinden. Het gaat tenslotte om jouw gezondheid en dat van je kindje, zeker de 1e 3 maanden zijn zo belangrijk voor de ontwikkeling van die kleine smurf! Veel sterkte en succes!
Ohhh wat ben ik blij dit te lezen. We zijn nu 8 weken 1 dag zwanger en het 'borrelt' de hele tijd zachtjes in mijn buik en inderdaad ongi gevoel. We weten het pas vanaf afgelopen dinsdag en mn partnet woensdag ( 2 keer test gedaan). Heb een hoop vriendinnen die al een kleintje hebben, maar wou het hun nog niet vragen. Nog even mondje dicht. Ben me nu erg aan het inlezen. Iedereen suc6. Toedels
Wat ben ik blij dat ik niet de enige ben! Na een ma in mei ben ik nu mega onzeker omdat ik nergens "last" van heb. Moet nog even 2 weken volhouden tot de volgende echo.
Ik heb ook telkens menstruatieachtige krampen en ook oud bloed verlies (bij 5 of 7 weken zwangerschap, niet precies duidelijk). Heb jij ook dat je soms bang bent dat die positieve test gewoon een foutje was en er helemaal niks in je buik gebeurt? Ik dus wel... Had niet verwacht dat ik zo'n muts zou zijn, maar blijkbaar toch
Heb inderdaad soms gevoel dat het niet ok is. Maar dan houd ik me maar vast aan dat we een prachtig kloppend hartje hebben gezien met 6.5 weken.
jaa dat lijkt mij een heerlijke geruststelling, ik moet nog 3 weken wachten voor ik bij de vk terecht kan... dan hoop ik dat ook te zien!
Ik heb ook in wk 7,9 en 11 bloed verloren... Zolang het niet erger wordt en je hebt er geen hevige krampen bij hoef je je geen zorgen te maken, maar als je onzeker bent zou ik gewoon naar de vk gaan! Ik kon bij ieder bloedverlies dezelfde dag nog terecht en ze hebben toen ook gekeken waar het bloed vandaan kwam, van binnen de baarmoeder of daarbuiten... Bij mij was er geen enkele aanwijzing van inwendig bloedverlies dus Ws was het gewoon de Bmm die extra gevoelig en doorbloed is... Maar gewoon bij twijfel of onzekerheid de vk bellen voor een echo! Dat stelde mij erg gerust!
Ik ben nu (pas) 5 weken zwanger... Heb dit ook lijkt soms net spierpijn. Moest net niezen pfff hahaha dat was een raar gevoel! Heb dit bij de vorige zwangerschap ook gehad maar had helaas met 8 wk een miskraam, dus ken het gevoel wel alleen alles lijkt nu weer nieuw alsof ik het ooit eerder alleen heb gedroomd,. Gefeliciteerd! Geniet ervan!!!