Op stoel,bank,bed,vensterbank klimmen ?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door nancy1981, 17 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nancy1981

    nancy1981 Fanatiek lid

    22 mrt 2007
    1.823
    0
    0
    helmond
    Ons zoontje is 13 maanden en klimt sinds 2 dagen uit zich zelf op de eetkamer stoel en op de bank
    En sinds gisteren kruipt hy op het bed van papa en mama en via het bed op de vensterbank

    Ik kan hem geen seconde meer alleen laten in de woonkamer of hy zit al boven op de eetstoel of de bank
    Hy kruipt naar de slaapkamer klimt op ons bed en staat dan voor het raam op de vensterbank ( wonen in een flat )
    Ik haal hem er iedere keer af en doe de deuren van de slaapkamers dicht maar ben de hele dag bezig met achter hem aan te rennen om hem overal van af te halen
    Doen jullie kindjes dit ook ? en zo ja wat doen jullie dan ? :rolleyes:
     
  2. Fleur1

    Fleur1 VIP lid

    14 apr 2006
    5.068
    0
    36
    Hier staan de klinken dan de deuren omhoog dus Daan kan niet overal in.
    Ik was het op een gegeven moment zo zat dat me moeder zei laat hem maar cocontroleerd vallen. Zorg dat je erbij ben wel maar als je ziet dat hij veilig kan vallen het gewoon laten gebeuren.
    Dit heb ik een paar keer laten gebeuren met wel wat tranen van schrik en hier is nu het gevaarlijke klimmen afgelopen
     
  3. mj24

    mj24 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    4.321
    0
    0
    Amsterdam
    beveilig je ramen in ieder geval maar goed. wij wonen 8 hoog en ben als de dood dat ze straks ook zo gaan klimmen
     
  4. susan28

    susan28 Bekend lid

    17 jan 2008
    933
    0
    0
    ziekenverzorgende
    hier ook zo. ze wil ook niet meer spelen, nee alleen maar klauteren en ravotten. ik heb de oplossing nog neit.
     
  5. sweetdushi

    sweetdushi Bekend lid

    24 jun 2007
    685
    0
    0
    Haha ja schattig toch. Die van ons klimt ook overal op. En hij klimt de trap ook op dus moet echt opassen.
     
  6. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    toevallig een of ander opvoedkundig mailtje vandeweek waari n stond dat het "gewoon een fase" is

    anne klautert ook zonder enige vrees overal op (en af ook trouwens)
    en daarbij is ze dus ook nog eens gek op vallen

    als ze op de bank zit gaat ze staan en laat zich zo achterover vallen.... nou hou je hart maar vast :)
    ergste is namelijk dat ik het op zich niet erg vind en meestal druk mee stoei
    moet ook wel.. want ze snapt nog niet hoe dat werkt met het randje van de bank!

    helemaal geweldig dus toen we laatst naar ballorig gingen.. daar is de hele vloer 1 groot zacht speelkussen
    mensen keken wel wat gek dat ze zich continu voorover liet vallen
    (ook vanaf de glijbaan stuiterde ze zo plat voor over)

    maar het toppunt was gister op de kdv-kerstborrel.
    2 jochies van bijna 4 stonden op een traptreetje.. en sprongen er dan zo af dat het leek alsof ze vielen
    en gelukkig doet ons dopje alles na... dus even later ging die headfirst het trapje af!
    tja toen was het huilen geblazen natuurlijk
    (en mama was ten eerste een halve hartaanval rijker.. en ten tweede ERG blij dat het buurjongetje dr val brak :) )

    en dan worden vrouwen nog steeds gemiddeld ouder dan mannen? ik vraag me serieus af hoe dat kan :)
     
  7. Minimuisje

    Minimuisje VIP lid

    8 jul 2006
    8.361
    0
    0
    Zuid - Limboland
    Ik denk dat alle kids die fase doorgaan... Hier klimt Joris nog steeds overal op (eetkamerstoel, bank, als het even kan ook op de salontafel)! Hij word steeds handiger erin dus ik laat hem nu op de bank gewoon zijn gang gaan, natuurlijk wel gewoon en geen gekke dingen. Voor de rest laat hij de meeste dingen nu wel met rust. Alleen als hij weer gaat klimmen, steeds weer consequent hem eraf halen (hardleers, dus soms een hele dagtaak).

    Alleen het klimmen word soms wel erger. Hij heeft nu door dat hij met zijn stoeltje overal bij kan komen. Dus hij gaat geregeld ineens met zijn stoeltje naar de keuken om daar wat op het aanrecht te rommelen :(

    Hier dus een echt klein boefje... Steeds weer moet ik hem erop wijzen dat het gevaarlijk is en het niet mag! Maar doe het al maanden, dat mopperen...
     
  8. nancy1981

    nancy1981 Fanatiek lid

    22 mrt 2007
    1.823
    0
    0
    helmond
    Ons mannetje is nogal lang voor zijn leeftijd ( volgens het cb heeft hy de lengte van een kindje van 15 maanden en hy is 13 maanden ) hy komt dan ook overal heel gemakkelijk op,af en aan.
    Zo ook in de keuken aan de knoppen van het gasfornuis maar hier haal ik hem dan ook meteen bij weg en blijf hem waarschuwen ookal gaat hy gewoon vrolijk verder ermee.
    Hy kan nog niet lopen dus kruipt overal snel naar toe en klimt dan boven op de stoelen,de bank,eettafel,ons bed,vensterbank,salontafel en noem maar op.
    Zijn stoeltje heeft hy er niet voor nodig hy komt overal zo op pfffff.
    Hy probeert nu wel via zijn stoeltje op de dressoir te komen maar gelukkig lukt hem dit niet ( nog niet )
    Het is pas sinds 2 dagen maar hy gaat steeds een stapje verder.
    tuurlijk moeten we er ook wel eens stiekem om lachen zonder dat hy het ziet maar we blijven hem wel corrigeren,nu alleen nog hopen dat het ooit nut zal gaan krijgen en hy ermee stopt
     
  9. Minimuisje

    Minimuisje VIP lid

    8 jul 2006
    8.361
    0
    0
    Zuid - Limboland
    Het is ook eigenlijk wonderbaarlijk hoe snel de kids zich in zo'n dingen ontwikkelen...
     
  10. Fleur1

    Fleur1 VIP lid

    14 apr 2006
    5.068
    0
    36
    Wij hadden van die hele soepele klinken tja omhoog zetten de wc enzo is toch niet iets om in te spelen. Mag ik er zo niet bij dan pak ik toch mijn stoel (Daan zijn gedachten) wij naar de gamma. aan die man vragen wat zijn de verveldenste klinken die je hebt om open te maken die man keek ons aan of we wel spoorde. Nu hebben we echte ramp klinken en in de kozijnen ook nieuwe dingen gezet waar hij dan invalt en ik moet je zeggen het zijn echt (piep) dingen ik moet er eerst een beetje aan trekken en dan gaan ze pas open haha maar ja meneertje komt niet meer in de wc keuken en hal. De grootste klauter stunt die we hier hebben gehad is dat Daan zijn benen klempt aan zijn ledikant en voor heen ook de box en zo overal uit klimpt
     
  11. Esli

    Esli Bekend lid

    23 apr 2008
    830
    0
    0
    Groningen
    Angelina klimt nog nergens op, maar heeft wel de gewoonte om zich gewoon te laten vallen. Als ze op de bank staat, hoepla, daar gaat ze. Gelukkig kan ik haar altijd nog opvangen, maar moet wel goed opletten.

    Ik verbaas me er vaak over als ik lees hoe jong kindjes al op de bank klimmen enzo. En dan kijk ik naar mn meisje en kan me niet voorstellen hoe ze dat zou moeten doen? Zijn jullie kindjes zo lang of is jullie bank zo laag? :) Of is mijn kindje zo kort en mn bank zo hoog? :oops:
     
  12. fioontje

    fioontje Fanatiek lid

    3 jul 2007
    2.748
    0
    0
    Den Burg, Texel
    tja, het enige wat hier hielp was hem oppakken en op de grond zetten. zeggen dat het niet mag,na 3 waarschuiwingen in zijn hoekje zetten en zeggen dat mama boos is, en idd, gecontroleerd laten vallen.
     
  13. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @esli: onze bank is niet heel hoog.. maar ze klimt er vooral vanaf
    en staat met 1 been omhoog tegen de bank.. en als wij dan vinden dat ze op de bank mag krijgt ze "een kontje" :)

    stoelen enzo kan ze wel gewoon overigens :)
    en ze is ook al een keer bijna uit de kinderwagen (stokke en dus hoog!) gestapt toen ik 2 seconden de andere kant o keek
    dus die zit inmiddels altijd in het tuigje :)
     
  14. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Volgens mij heel normaal gebeurd hier al maanden, gewoon NIET alleen laten klaar is kees, en als je even kookt, naar de wc moet e.d. heb je een box waar niets fout in kan gaan en dus veilig is, daarnaast zoiezo je huis beveiligen (stopcontacten, ramen, deuren, trappen) want een ongelukje is zelfs zo gebeurd als je ernaast staan hihi
     
  15. puckje

    puckje Bekend lid

    9 jun 2007
    555
    0
    0
    Overijssel
    Hier ook zo'n doerak van bijna 1½ jaar. Niets is hem te gortig of te hoog. Klimt overal op en zit het liefst overal aan. Als het mij teveel of te gevaarlijk wordt dan gaat Emiel een poosje in de box spelen. Ook als ik aan het koken ben en mijn man is niet thuis dan gaat Emiel in de box. Hij stribbelt eerst wel tegen maar na een minuutje gaat hij rustig spelen. Anders kan ik niet rustig naar de wc gaan. De deur open laten is geen optie want dan is meneertje al boven. Ik hoop dat het een fase is die snel overgaat want ik word er behoorlijk moe van om iedere keer achter hem aan te vangen.
     
  16. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    tja onze kamer is redelijk enge-dingen-proof
    dus ik as ik de kamerdeur dicht doe gaat het in principe over het algemeen gewoon goed :)

    kan nog wel wat mis gaan hoor.. dat hou je toch
    maar rustig naar het toilet is in ieder geval mogelijk :)

    en vanochtend iemand blij gemaakt met de box... dus daar kan ze niet meer in :)
     
  17. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ik houd de box nog wel even in huis hier hoor is DE perfecte opvoedmethode bij driftige kids zoals de mijne dus ideaal om te hebben haha
     
  18. Esli

    Esli Bekend lid

    23 apr 2008
    830
    0
    0
    Groningen
    Hier is de box ook echt nog onmisbaar, maar ze vindt het zelf ook nog leuk om in de box te zitten, dus das wel makkelijk.

    Wow, uit de Stokke geklommen? Hoe kreeg ze dat voor mekaar? :( Dat zie ik Angelina echt nog niet doen hoor (wij hebben ook een Stokke). Maarja, zeg nooit nooit, het gaat allemaal al zo snel :)
     
  19. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @esli: geen idee.. ik keek net de andere kant op
    en kan inmiddels melden dat als je op het stoeltje leunt...
    (gezicht naar jou toe.. en dan stoeltje op eh... de 1 na rechtste stand) je stokke dus bijna omkiept

    schrok me rot :)
    maar ze stond er gewoon in.
    daarna niet meer gebeurd gelukkig :)
     
  20. MiniUs

    MiniUs Bekend lid

    5 aug 2006
    791
    1
    0
    Gelderland
    Sorry, moet er wel een beetje om lachen hoor ;) Het is een beetje herkenbaar! Hier ook zo'n klein blond boefje die zijn stoeltje erg handig vindt. Hier probeerde hij laatst via zijn stoel over het traphekje te klimmen.....
     

Deel Deze Pagina