Moedersdag kado 2011? Wie nog meer?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Tassie90, Apr 14, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tassie90

    Tassie90 Actief lid

    May 18, 2007
    109
    0
    0
    Office Manager
    Beste mensen,

    Toch een nieuwe onderwerp beginnen: Testen voor of op moedersdag. Ik kan rond moederdag testen en vindt het spannend....ronde 1 pas voor mijn 2de....Zal wel een mooi kado zijn.
     
  2. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Ik zit ook in ronde 1 (1ste kindje) en heb ook al gedacht dat het een leuk kado zou zijn om aan mijn mama te laten weten met moederdag. Kzou het ook superfijn vinden :)

    Veel succes en ik duim!
    Grtjs
     
  3. Tassie90

    Tassie90 Actief lid

    May 18, 2007
    109
    0
    0
    Office Manager
    Ja, dat wordt dus spannend. Ja, wordt wel een leuke manier om jou zwangerschap bekend te maken bij jou moeder....succes ermee!:p
     
  4. Flippo123

    Flippo123 Niet meer actief

    Ik heb als mijn IUI optijd komt mijn NOD op de 11e :)
    Misschien als de pregnyl dan uit mijn lichaam is dat ik dan een testje durf te wagen op moederdag...
    Zou geweldig zijn na bijna 2 jaar wachten.
     
  5. mek11

    mek11 Fanatiek lid

    Mar 19, 2011
    1,143
    0
    0
    Groningen
    Mijn nod is de 6de maar dan kom ik pas laat terug van vakantie. Dan kan ik de 7e testen of met moederdag als ik niet ongi ben geworden
     

Share This Page