Kom ik weer hoor, met mijn gezeur... Waar ik al bang voor was; mijn zoontje is vanmiddag gaan "wennen" bij mijn moeder, kon ik even bijgepraat worden op het werk, en hij heeft hele middag gehuild Ik vind dit heel moeilijk. We hebben een slechte start gehad, hij heeft de eerste 6 weken enorm veel gehuild. Nu gaat het thuis heel goed, maar bij mn moeder dus bal. Komt het vaker voor dat kindjes echt even moeten wennen? Is er nog hoop voor ons, of zal mijn zoon echt zo gevoelig zijn dat hij liever bij mij wil zijn? Hij gaat morgen wennen op het kdv van half 10 tot 12. Volgende week nog een keertje en dan vanaf november 2 dagen kdv en 1 dag naar oma. Ik heb in gedachten mijn ontslagbrief al getypt, maar voor de gezelligheid in huis zou het toch echt beter zijn als ik kan blijven werken.... (minder werken dan 3 dagen kan niet met mijn baan)
Ik denk zeker dat het even wennen zal zijn voor je zoontje, maar dat is niet erg ook, dat is logisch. Ik weet niet hoe gewend hij verder aan oma is, maar het is iig belangrijk dat hij went aan het feit dat oma dus de handelingen doet die mama normaal doet. Misschien dat hij wat meer tijd nodig heeft, omdat hij natuurlijk 2 keer moeten wennen, aan het kdv en aan oma. Misschien gaat het op het kdv wel meteen goed, omdat daar veel afleiding is. En zn grote zus, is die er ook bij, want dat geeft in het begin ook veel veiligheid natuurlijk.
Maar grote zus zit op een andere groep. En dat is ergens wel goed ook, want zij wordt zo ontzettend hyper van haar broertje "opeens" in haar eigen wereldje. Je hebt wel gelijk, aan 2 dingen wennen. Mijn dochter was gewoon te makkelijk misschien, en ben ik "te verwend". Hij ziet oma wel regelmatig, maar wellicht pikte hij spanning op, zijn zus vond het immers ook heel spannend (en niet leuk!). Normaal heeft zij oma voor zichzelf. Maar gewoon afwachten morgen. Als het wel goed gaat zou een enorme opluchting voor me zijn.
Het ging super Ik was op van de zenuwen, maar hij deed het alsof hij er al weken kwam. Zoals ik eigenlijk verwachtte dus. Waarom hij bij mijn moeder dan zo was begrijp ik niet, maar het "geluk" is dan weer dat mijn moeder genoeg tijd heeft om hem te troosten.
idd fijn om te horen. De afleiding doet vaak veel met kinderen hoor. Is je oudste er bij oma ook bij??? Anders vind hij het misschien saai.
ja mijn dochter is dan ook bij oma. Maar die moet er ook aan wennen dat de jongste opeens meegaat, en dat geeft ook wel spanningen (ze doet nogal ruw dan). Komt vast goed, heb er al veel meer vertrouwen in. Had het erger gevonden als hij het kdv ook niks vond, want de aandacht daar moet met veel meer beebjes gedeeld worden... Mijn moeder vindt het niet zo erg, en dat komt wel goed op den duur (misschien volgende keer al wel)
dat is idd waar, oma kan hem dan nog eens even extra verwennen dan. Oma's zijn daar heel goed in meestal. Heb je verder wel zin om te gaan werken??