Ik ervaar wat nieuws in mijn lichaam en sinds dit mijn eerste kindje word, heb ik geen idee wat mijn lichaam aan het doen is en dat maakt me wat onzeker. Wil ook niet direct de verloskundige bellen omdat ik onze baby nog goed voel en de pijnen ook weer wegtrekken en wegblijven voor een dag of zo. Eerst voelde ik een menstruatie-achtige pijn. Daar begon het mee. Ik liep in de Leen Bakker en ik we waren gordijntjes aan het uitzoeken. Ik moest af en toe even lichtjes voorover buigen. Want ik voelde ook steken rond mijn blaas naast de menstruatie-achtige pijn. Toen ik thuiskwam en rustig ben gaan zitten is dit weggetrokken na een aantal uurtjes. Voor de rest geen last gehad, tot 's avonds. Geprobeerd om seks te hebben maar was rampzalig en kreeg alleen maar harde buiken dus zijn we ermee gestopt. Deze ochtend had ik pijn onder mijn ribben. Dit herken ik zelf als veel lucht of in elkaar gedrukt geslapen hebben. Even op de bank gelegen en daarna even gedouched. En onder de douche kreeg ik weer menstruatie-achtige pijn en ook nog een zeurderige rugpijn. Uiteindelijk is dat ook allemaal weer weggetrokken. Is er iemand die dit herkent, wat kan het zijn geweest? Ben bijna 35 weken zwanger en ben bang dat de bevalling al eerder komt..
Sorry, even streng: Ik snap niet dat je de verloskundige niet belt, daar zijn ze voor. Ik heb zelf te lang gewacht met mijn verloskundige bellen en allerlei signalen genegeerd en ben mede daardoor mijn dochter verloren aan vroeggeboorte. Op tijd aan de bel trekken en geen signalen negeren is mijn enige advies, jij bent degene die het beste weet wat je voelt, negeer het dan ook niet en kom in actie...
Het fijne aan verloskundigen/gynaecologen is dat je ze heel laagdrempelig kan bellen met al je vragen en onzekerheden. Dat is tenminste wat ze mij op het hart drukken. Dus gewoon bellen, al is het alleen maar om gerust gesteld te worden
Inderdaad gewoon bellen hoor ! hoe jij het omschrijft denk ik aan indalingsweeen maar je kunt het beter van de verloskundige horen want als dit wel het begin is kun je het maar beter weten
Inderdaad gewoon bellen! Vinden ze heel normaal en jij slaat jezelf voor je hoofd als er iets gebeurt en je hebt niet gebeld.
Ik heb gebeld en inderdaad indalingsweeen, nu pas op de plaats en rustig aandoen, zei de verloskundige. Bedankt voor de reacties en hulp.
Goed dat je gebeld hebt idd! Bij die termijn had ik ook scherpe steken onderin blaas, en dat was blaasontsteking. Kan vroegtijdige weeen veroorzaken, dus mocht het terugkomen / erger worden, ook even naar huisarts gaan. Ze nemen dat echt heel seriues bij zwangeren dus je stelt je niet aan! Sterkte met de laatste weken!