moeilijk zwanger worden

Discussion in 'Zwanger worden' started by rosielove, Mar 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rosielove

    rosielove Lid

    Mar 3, 2007
    16
    0
    0
    verzorgende
    noord holland
    hoi allemaal het is deze maand weer niet gelukt om zwanger te worden het lijkt wel of het helemaal niet lukken wil na 2 jaar ik wordt er af en toe moedeloos van maar ja wie weet met de vakantie in juni gaan we lekker naar zeeland en mijn vriend heeft het gevoel dat hij in juni met de kamer aan de gang moet we zien het wel zijn er nog meer vrowuen hier die moeilijk zwanger worden ben ook al bijna 35 jaar en goed aan de maat

    gr rosielove
     
  2. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,097
    2,246
    113
    Brabant
    Hoi Rosie,

    ik kan er gelukkig niet over mee praten, nog niet iig.. Maar misschien kun je beter een onderwerp openen op t topic "zwanger worden"?
    Dan krijg je wrs ook meer reacties!
    Succes!
    Taliaa
     
  3. aisca

    aisca Actief lid

    Nov 26, 2006
    377
    0
    0
    leerkracht
    Kudelstaart
    Hoi Rosie,
    ik kan hier niet over meepraten. Maar mijn schoonzus is nu eindelijk na 4 jaar proberen zwanger geworden. Ik heb meegemaakt wat het met haar gedaan heeft, en het vraagt heel veel van je!

    Heel veel sterkte samen! Succes!
    Knuf Aisca
     

Share This Page