Bijzonder. Wij moesten vroeger ongelukjes in de wc's melden bij juf. En dus zelf schoonmaken. Als het allemaal nat en vies was wilde niemand meer naar de wc. Op de 2 scholen hier in de buurt zagen de wc's er op het oog normaal uit, geen plassen en vegen etc.
Wij zijn op gevoel afgegaan, voelde goed...dochter was bij de intake/ rondleiding we hebben ook gekeken hoe gaan ze met haar om en hoe reageerde ze zelf. 1 school bekeken en dat is 'm ook geworden. Andere scholen in de buurt hadden z'n jennaplan gebeuren of andere vormen/geloven. Ik heb zelf op een openbare basisschool gezeten en mijn dochtertje zit nu ook op een openbare en heeft het super naar haar zin. Ik heb zelf op de middelbare montessorischool gedaan en dat vondt ik echt vreselijk was ik echt geen kind voor. Het is gevoel maar ook je eigen ervaring. Dochter gymt in gymkleding en gymschoenen, omkleden is zo gebeurd. Ondergoed zou ik ook geen probleem vinden, toen ik zelf in de kleuterklas zat gymde we ook altijd in ondergoed vanaf groep 3 in gymkleding.
Ik moet zeggen dat ik niet nakeurig wc had geinspecteerd bij bezoek maar het was niet super vries maar ook weer geen poep plas etc.
Ik zit zelf met hetzelfde dilemma Kies ik voor dr school dichtbij waar ik slechte ervaring mee had (zoon zat daar voor hij naar het sbo ging) of juist die ene iets verder die prettig aanvoelt? Ik moet mijn dochter bij de school iets verder voor de kerst opgeven , bij die andere is dat minder belangrijk. Inschrijftijd hangt ook af van je woonplaats. Zoonlief destijds opgegeven een maand voor zijn vierde verjaardag, was geen probleem.
Hier ook dat probleem gehad. School ligt 1 straat van ons huis, heel gemakkelijk. Maar geen bso en vso. Moeten we onze dochter strx nog eerst ergens anders heen brengen, voor ze naar school kan. Nu hebben we voor een andere school gekozen, ligt 10min verder met auto wel rijden, maar ligt devso en bso beiden in de school. En die is ook nog eens van het kdv waar ze nu al 3 jaar heen gaat, dus vertrouwde gezichten voor haar en dat vind ik wel fijn. Dan liever 10 min rijdenvoor een vertrouwde school, dan 1min en geen fijne en praktische school.