Ik heb nu sinds 1 dag last van mijn bovenbuik, net onder de ribben. Het zit niet meer lekker en ademen is ook niet in elke houding soepel...! Is dit herkenbaar bij iemand? Kan het me van de andere zwangerschappen niet meer herinneren..
Ik wil je niet bang maken! Heb zelf ook een tijdje pijn aan de bovenkant gehad dat kwam omdat mijn buik onwijs hoog zat. En niet zo goed kon ademhalen. Maar pijn in bovenbuik en gevoel van strakke band KAN een sympthoom zijn van help of zwangerschapsvergiftiging. Zal voor de zekerheid even bellen met vk! Bij mij namen ze het heel serieus terwijl is zelf zoiets had van oh niks aan t handje komt door mijn hoge buik. Maar zal als je je zorgen maakt even bellen! Daarvoor zijn ze er succes
Hier hetzelfde gehad als draaikont. Bij mij lag de baby toen zo hoog dat het echt niet lekker voelde. Heel ongemakkelijk werd ik ervan. We zijn toen ook naar t zkh gegaan (ik was bij de gyn onder behandeling) en zei zeiden ook dat een band gevoel kan duiden op zw vergiftiging. Bloeddruk werd gemeten en urine gecontroleerd en gelukkig was alles goed. Heb er wel nog veel last van gehad.. Dus denk bij jou het zelfde maar zoals draaikont zegt voor de zekerheid eventjes bellen kan geen kwaad
hier ook veel last van de bovenkant van mn buik. maar t is t kindje dr kont die ze vaak omhoog drukt ofz of wil bewegen. kan ook echt niet meer recht zitten enz. in de auto bijna ligstand haha heb het gelukkig niet altijd maar soms wel halve dagen lang. erg vervelend maar bij mij zeggen ze hoort erbij. pittenzak kan helpen, warmte.
Ja denk het ook ! Dr kont ligt gewoon hoog en vooral als ik zit is het heel vervelend, alsof ze hard drukt. Ik heb bij de eerste zwangerschapsvergiftiging gehad, maar heb het idee dat dit toch anders is. Bloeddruk was donderdag 120/70. Bedankt voor het meedenken en hopelijk duurt het niet te lang meer......
Ik heb het ook gehad en nu nog heel soms (40.3). Was bij mij de bovenrand vd baarmoeder die beurs was vanwege het lange kind. Het kindje ligt ingedaald maar is toch zo lang dat de bips en helemaal tot onder mn borst zit. Probeer het bij de vk precies aan te wijzen, dan kan zij zo voelen of het de bm rand is of dat er meer onderzoek moet worden gedaan.
Ik had dit een paar weken terug ook. De kleine was nog niet aan het indalen en lag altijd al heel hoog met zijn billen onder mijn ribben. Ook vaak benauwdheidsklachten en een drukkend/pijnlijk gevoel bij mijn ribben. Nu is hij gaan indalen en is het pijnlijke gelukkig weg en ik heb wat meer lucht. Maar ik zou altijd even aan je verloskundige vragen.
Dag dames, hier hetzelfde 'probleem' zoonlief is al wel ingedaald maar ook nog vaak erg gevoelig bovenin precies in de boog tussen mn ribben. Heb ook t idee dat ie vaak lekker metz'n kontje naar achter ligt..dan heb ik echt zo'n harde bult ongeveer ter hoogte van mn navel..herken ook precies dat lastige ademen,gaat dat bij jullie ook in combinatie met niet goed kunnen zitten/liggen..? Ben deze dagen lekker aan zuchten en puffen hierdoor hihihi voel me nu voor t eerst zielig nu mn buik echt in de weg gaat zitten.
Ik ken het gevoel. Had er vorige week ook last van, vk gebeld en ze heeft mij meteen gecontroleerd op hoge bloeddruk, de eiwitten gecontroleerd en ff gekeken maar alles was goed. Donderdag had ik ook nog controle en moest meteen ff bloedprikken voor het geval dat. Beter het zekere voor het onzekere. Ook advies : rusten van 13 tot 15.
Dat benauwde gevoel kwam bij mij elke x als ik ging liggen. En soms ook zo maar als ik rechtop zat. Het maakte ook geen verschil met of ik rustig had gedaan of juist actief was geweest. En dat zuchten had ik ook last van om toch nog lucht te kunnen krijgen ofzo.. Die bult de navel herken ik inderdaad ook op zo een moment!
Super al die herkenning!! Hier heb ik er voornamelijk last van als ik zit of half zit/lig. Dat gaat echt maar kort en daarna ga ik toch zijwaarts liggen. Dan geen problemen!! Zo te zien moeten jullie ook allemaal niet meer zo lang!! Succes en het is allemaal voor een goed doel
Zeker fijn die herkenning! Maakte me al niet echt druk hoor maar toch is het fijn om te horen dat t er warschijnlijk gewoon allemaal bij hoort deze periode!