Ik ben net overgestapt van bv naar fv, Friso 1. Nu zag ik dat de Kruidvat voeding aanzienlijk goedkoper is... Denken jullie dat ik moeiteloos kan overstappen van Friso 1 naar Kruidvatvoeding?
Dat ligt aan je kindje. Ik hoef het niet te proberen, want dan is het huis te klein. Jelle krijgt er vreselijk kramp van. Ik kreeg op het CB het advies om het 2 weken half om half te doen en als dat goed gaat pas de hele fles te vervangen. Ik ben na 1 week over gegaan omdat het goed ging, maar het is toch even uitproberen... Succes!
Ik heb het andersom gedaan, van Kruidvat naar Friso (omdat Kruidvat geen voeding voor hongerige baby's heeft, Simon vond het prima voeding!) en dat ging perfect! Ik heb 2 dagen gemeng omdat ik nog wat had, en daarna alleen Friso, en dat ging prima.
Ik geef Friso en blijf dat ook geven. Vind het makkelijker want mocht het voorkomen dat je zonder voeding komt te zitten dan kun je Friso bij elke buurtsuper krijgen en die paar centen die het scheelt maakt dan ook niet uit
Ik ben een paar keer geswitch van voeding omdat hij ineens bijna niks meer dronk met 3 maanden. Had nergens problemen mee en dronk gelukkig daarna gewoon weer lekker volle flessen leeg! (had toen ook kruitvat, friso, met johannesbroodpitmeel en uiteindelijk friso extra)
Als de overgang van moedermelk naar kunstvoeding goed ging, dan kun je ook zonder problemen over naar een ander merk. Het verschil tussen moedermelk en kunstvoeding is vele malen groter dan het verschil tussen 2 merken.