Kan iemand mij helpen? Alecto Dos-150+ probleem...

Discussie in 'De lounge' gestart door Samama, 29 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Samama

    Samama Niet meer actief

    Wij hebben dus bovenstaand observatiesysteem gekocht enige tijd geleden. Wilde hem vanavond aanzetten omdat onze dochter nu op zolder gaat slapen, maar ik krijg helemaal geen beeld :(
    Wat ik ook probeer, alle vier de kanalen geprobeerd, het beeld werkt gewoon niet! Is er iemand die dit ook heeft gehad en mij kan vertellen waar dat (eventuel) aan kan liggen?

    Anders moet ik maandag Alecto maar gaan bellen. ;)

    Thanks!
     
  2. Annalise74

    Annalise74 Fanatiek lid

    6 mei 2006
    2.258
    2
    38
    West Nederland
    Hier ook gehad, volgens mij hetzelfde apparaat (wel Alecto in ieder geval), bij Praxis in de aanbieding gekocht.
    Waardeloos ding, zender is gewoon niet sterk genoeg. Als je de camera en het tv-tje bij elkaar zet, heb je waarschijnlijk wel beeld....?
    We hebben 'm de zelfde dag nog teruggebracht en een Luvion gekocht. Een stuk duurder maar zijn geld meer dan waard!
     
  3. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    heeft hij misschien te weinig bereik?
     
  4. makey

    makey Fanatiek lid

    16 feb 2006
    1.999
    0
    0
    heb je een laptop of draadloos netwerk in huis?
    Dit is dan de boosdoener dit hadden wij ook dat komt omdat de babyfoon op dezelfde frequentie zit of zoiets.
     

Deel Deze Pagina