Ik ben het zat... Vanaf dat ik 11 ben, heb ik regelmatig last gehad van mijn rug. Maar niet zodanig dat het mij beperkte in mijn doen en laten..eens in het jaar een weekje rust... Maar sinds ik zwanger was van Tijn, is het drama! Mijn SI gewricht heeft een flinke klap gehad! Veel fysio, en de laatste maand ging het weer goed! Na de bevalling zo een 8 maanden geen last van gehad, maar inene..hoppa het schoot zo in mijn rug! 4 maanden fysio, en het ging weer beter! Weer 5 maandjes rust, maar altijd in mijn achterhoofd, let op je rug... Nu sinds 3 weken heb ik weer zo een pijn in mijn rug! Ik wordt er gewoon gek van! Het beperkt mij zo in mijn doen en laten! Wordt er down van! Huishouden loopt achter, kan Tijn niet fatsoenlijk tillen, een gekke stoeiparty?, lang in de stad shoppen? de fysio kan mijn niet verder helpen, de dokter doet alsof ik gek ben, en komt alleen met pijnstillers aan.. Wie herkent dit, o nog liever, wie heeft DE oplossing? dikke kus miek Edit moderator: Verplaatst naar gezondheid.
chyroprakter zou ik absoluut proberen. Heel vaak komt rugpijn door een foutstelling van de heupen, waardoor vervolgens wervels scheef gaan staan en als je dit lang verwaarloosd krijg je idd chronische rug/hoofd/nek/schouder/pijn. In amerika gaat iedereen twee keer per jaar naar de chyroprakter zoals wij hier op tandartscontrole gaan. Het kan echt heel veel problemen verhelpen. Lees er eens wat over op internet en probeer een goede bij je in de buurt te vinden... (wie weet heb je het allang geprobeert, maarja )
Ik heb ook chronische rugklachten en een verrot SI-gewricht. Al 15 jaar voordat ik zwanger werd, zat ook aan de zware pijnbestrijding. Ging de eerste 20 weken goed en nu kan ik vrijwel niks meer: heel het bekken (vooral symfyse en SI-gewrichten) doet zeer en is erg instabiel. Ik zie dus ook wel op tegen de bevalling en de tijd daarna, maar mijn bekkenfysio zegt dat ze me er dmv training weer bovenop gaat helpen.