Hallo! Ik mag heel voorzichtig vertellen dat ik zwanger ben van ons eerste kindje!!!! Ik had vorige week donderdag al een lichte positieve test, maar geloofde het nog niet... Vandaag nogmaals getest met de CB en ja hoor.... Zwanger 2-3 weken!!!! Ik kan het gewoon niet geloven en ik ben zo bang dat het allemaal nog mis gaat.... Zoooo wilde dit ff kwijt hoor
Ja dank jullie wel!! Ik voel me eigenlijk hartstikke goed! Ben af en toe een beetje misselijk in de ochtend, maar ik heb gemerkt dat ik dan gewoon wat moet eten. En me borsten zijn erg gevoelig. Ik moet wel zeggen dat ik vandaag eigenlijk ongi had moeten worden, en dan ik een beetje buikkrampen heb. Ik ben ook zo bang dat ik toch nog ongi wordt. Hebben / hadden jullie dit ook?
Gefeliciteerd meis!!! En die 'ongi' krampen had ik toen ook hoor.... en was echt zwanger (en nu 2 mooie meiden) Het is het oprekken en strekken van je baarmoeder.. wat dus bijna hetzelfde gevoel geeft als een naderende ongi.
@Mariloo Gefeliciteerd meid!! Zat je nou bij mij in de topic wachtbank? ja toch? Wat fijn dat je zwanger bent! Geniet er van en ik wens je al het goede toe! Liefs Maris
Mariloo: Gefeliciteerd!!! Ga er van genieten en niet te veel aan de angsten denken.... Succes!!! (Hopelijk ga ik je achterna........)
Hallo!! Gefeliciteerd! Ik kon het ook niet laten om even te melden dat ik vanmorgen positief getest heb! In 1e instantie dacht ik dat het deze maand toch niet wat werd....man behoorlijk ziek geweest etc.... Maat jeetje! Ronde 2! Moet erbij zeggen dat ik van ons 1e kindje ook al in ronde 3 zwanger was....Maar dat wil niets zeggen. Ik wens allen een fijne zwangerschap en de mensen die graag zwanger willen worden veel succes! x
Bedankt voor alle leuke reacties!! @Maris22: Ja dat klopt! Dat was ik ja. Begin het nu toch eindelijk een beetje te geloven hoor Heb meteen maar me banner aangepast
Gefeliciteerd! Weet nog dat ik hier een berichtje plaatste vol ongeloof dat het zo was en inderdaad ook zo bang dat het mis zou gaan en nu ben ik al 12 weken! Geniet ervan!!