Dat klinkt meer als verspilling Voor dat geld had je nog 4 of 5 joggingbroeken bij de Wibra kunnen halen en je kind daar in laten spelen.
Zou kunnen maar hij heeft nog nooit geen joggingbroeken gehad en ik ben niet vanplan zulke in mijn ogen "wanstaltige" dingen te gaan kopen. Ik loop er zelf ook niet in dus waarom zou ik mijn kind erin laten lopen. Daarbij als hij eerst om moet gaan kleden zijn de vriendjes alweer verder. Hij gaat sommige dagen 4 keer naar de speeltuin of koeien etc. Heeft totaal geen zin dan blijven we bezig
Ja... Al ligt het er wel aan waar ze gaat spelen, hoe het weer is en of het heeft geregend/modderig is. Niet een andere jas ofzo, maar broek ofzo wel. Het is een kleine moeite, en ja ik heb een wasmachine, maar zie niet zo in wat dat ermee te maken heeft. Als ze drinkt moet ze ook netjes drinken en niet heel haar glas chocomel of sap over haar kleding kieperen, anders kan ik haar wel 10x per dag omkleden ('de wasmachine doet z'n werk toch').
Als het nat is, krijgt onze dochter wel zo een plastic broek aan. Is het droog, kan ze zo naar buiten. Toch ben ik op sommige kleren zuinig. Als ze gaan fietsen, krijgt ze toch een andere broek aan, anders heeft ze geen enkele broek meer zonder gaten... Ze valt nog regelmatig dus.
Nou ergens kan ik het me wel voorstellen hoor. Dochter loopt hier ook geregeld in een jurkje of rokje met lichte maillot of legging. Kan ik wel een wasmachine hebben maar als jij een behoorlijke grasvlek erin hebt zitten, was je dat er niet 1,2,3 uit. Ik ga niet elke keer nieuwe kleren kopen zodat dochter deze na een paar speeltuinbezoekjes weer kapot heeft.
Ik werk zelf op het kdv, en erger me er kapot als ik kinderen eerst 'moet' omkleden voordat ze naar buiten mogen. Doe ze die kleren dan al gewoon in de eerste plaats aan! Ik kleed mijn dochter niet speciaal om maar kijk dus wel wat ik haar aantrek als ze bijv. naar de psz ga of het kdv.
dr is ook nog zoiets als textiellijn lappie aan de binnenkant en hij kan die dure vingino nog lang aan
Dat lijkt me ook wel anders. Als de ouders ervoor kiezen om om te kleden, moeten ze dat maar thuis doen... Maar idd alvast de 'buitenspeelkleding' aandoen alvorens ze naar school/psz gaan. Beetje raar om dat aan juffen enzo op te leggen.
Ik lees veel dat andere dan denken dat mijn kind geen kind zou kunnen zijn. Het is gewoon een kwestie van regels. En bij iedere opvoeding gelden weer andere regels. Hier weten ze, als ze hun dure kleding aan hebben ze niet buiten mogen ravotten. Willen ze naar buiten toe krijgen ze hun speelkleding aan en dit weten ze ook gewoon. Ze zijn gewoon kind, die springen in plassen en spelen in de modder.
Omkleden nee hoor. Wat ze aan heeft als ze naar school gaat en daarna bij vriendjes of vriendinnetjes gaat spelen mag vies worden, geen probleem. Natuurlijk zou ik het zonde vinden als het stuk gaat maar goed kinderen zijn kinderen
Ja, dat snap ik ook weer niet zo goed. Wellicht dat er bijvoorbeeld bij ons thuis weer dingen mogen waar anderen weer veel strenger over doen (ik ben bijvoorbeeld niet zo streng wat bedtijden betreft), dat betekent toch ook niet dat anderen (die daarin wel weer streng zijn) hun kind geen kind laten zijn. Iedereen heeft zo z'n eigen opvattingen en ideeën.
Als ze ergens anders te spelen is, dan hoeft dat niet. Hier thuis doen we dat wel. Schoenen uit ( buiten op laarzen of klompen) en een andere broek aan. Een andere broek aantrekken doen we sowieso. Of ze nu buiten of binnen speelt. Als we haar geen andere broek aan laten trekken is de broek binnen een week stuk. Zij speelt veel op haar knieën met als gevolg gaten in de broek. Ze krijgt dus thuis een broek met gaten aan
Hier thuis bij mijn dochter weer niet en mijn zoontje wel die komt om de haverklap met een kapotte jas/broek in huis daar valt niet tegen te wassen, hij is ook echt een buitenspeelkind en om nu een fortuin steeds uit te geven aan kleding
Het ligt eraan wat ze aan hebben en waar ze gaan spelen. Als ze naar mn schoonouders gaan krijgen ze een oudere spijkerbroek een andere jas en laarzen aan want daar kunnen ze buitenspelen zonder helemaal zwart thuis te komen. thuis ligt het er een beetje aan of het buiten erg nat is, alyssa is namelijk een halve jongen wat buitenspelen betreft. naar school krijgt alyssa altijd kleren aan waar wat mee mag gebeuren. Als ze dan na school gaat spelen maakt het niet uit.
Mijn zoontje is bang dat hij vies wordt, hij wil dus perse als hij buiten gaat spelen zijn laarzen of klompen aan en zijn overall. Van mij hoeft hij dus niet om te kleden, laat hem alsjeblieft vies worden, maar hij wil het zelf...
Ik snap ook niet zo goed wat er mis mee is om je kinderen te leren dat ze op hun normale kleding een klein beetje zuinig zijn. Ongelukken kunnen gebeuren. Maar je kind in zn normale vingino broek tussen de koeien laten rauzen en dan daarna maar weggooien, euhhhh???? Mijn geld groeit niet aan een boom hoor. Daarbij, ik koop liever dan wat leuk speelgoed, of doe wat in de vakantiepot, dan ieder week nieuwe kleding kopen omdat weer iets vies (wat er niet uit gaat) of kapot is. En mijn kinderen kleden zich na school gewoon om als ze van plan zijn buiten te spelen. Komen er kids aan de deur dan zeggen zeg, ik kom er aan en doen even een andere broek aan. Dat duurt 2 minuten, schoenen en jas hebben ze binnen toch ook niet aan?? Die moeten dan ook nog aan voordat ze naar buiten lopen.
Toen mijn dochter kleiner was moest ze van mij wel omkleden voor het buiten spelen,ze was(nog steeds)een echte tomboy en speelt net zo ruw als jongens.