Moeten wij investeren in onze "te koop" woning?

Discussie in 'De lounge' gestart door dds, 8 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Wauw wat een ruimte. Maar ik zpu het nog steeds niet doen eerlijk gezegd. Missxhien kan je beter for the time being zo'n partytent achtig ding neerzetten. Wel een mooie uiteraard.
     
  2. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    ja zeker doen! tuin genoeg en ik denk dat het wel wat toe voegt!

    Zou wel voor een houten palen constructie gaan met misschien een zijl overkapping...lijkt me mooier bij je huis staan, soort van tentje/pagode ofzo gevoel..en niet vast aan je huis maar los...

    maar ueh....jaloerS! wil jouw huis wel......:)
     
  3. Ster27

    Ster27 Fanatiek lid

    14 jan 2010
    2.905
    254
    83
    Ik zou het wel doen, je houdt (meer dan) genoeg tuin over en voor veel mensen is het wel een toevoeging aan de woning en zolang de woning niet verkocht is kun je er zelf van genieten. Ik zou het wel in de stijl van het huis maken, een mooie robuuste overkapping met mooie houten palen (en niet zo'n aluminium ding). Maar voor de zekerheid zou je even met de makelaar kunnen overleggen.
     
  4. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Erg mooi huis, maar wat is die makelaar compleet los gegaan met de groothoeklensset ;) Nagenoeg álle foto's zijn vertekend / uit hun verband getrokken daardoor. Word er een beetje scheel van :p

    Een tip die je vaak in woonprogramma's voorbij ziet komen is inderdaad een beetje investeren in het huis om hem zo sneller te verkopen. Hopelijk levert het voor jullie ook wat op!

    Succes met de verkoop!
     
  5. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Als jullie het zelf graag willen zou ik het doen, maar een echte meerwaarde voor je huis lijkt het mij niet. Ik vermoed dat de plaats waar jullie huis staat voornamelijk het struikelblok is wat de verkoop betreft en niet zozeer het huis zelf.
    Veel succes met de verkoop!
     
  6. Lady7

    Lady7 Niet meer actief

    als het ten koste gaat van licht/zon in huis.. zou ik t niet doen..

    anders.. ook niet, zonde van t geld als t verkocht wordt :)
     
  7. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
  8. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Wat een mooi huis! Zu ik zo in willen!
    Ik denk dat een overkapping in de stijl vam het huis absoluut iets zal toevoegen.
     
  9. Female

    Female Niet meer actief

    Je moet ook zeker denken aan de lichtinval in huis. Die zal een stuk minder worden...
     
  10. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Wow wat een mooi huis. Hier in Tilburg heb je voor dat geld net een eengezinswoning. Ik zou het zeker doen. De tuin is groot en het maakt het terras af :). Eventueel kijken of je iets meer kunt uitgeven waardoor er bijv iets van glas of lichtkoepel in komt zodat er toch licht binnen valt
     
  11. debster2009

    debster2009 Fanatiek lid

    9 nov 2009
    2.144
    0
    0
    NULL
    Wow wat een huis!! Hier in onze wijk heb je daar amper een tussenwoning voor... Woon echt aan de verkeerde kant van nederland.. :)
     
  12. fenneke80

    fenneke80 Niet meer actief

    Het ligt eraan hoe rijk/arm je bent. Wat betekent 1200 euro voor jullie? Gaat dat makkelijk van je spaarrekening af of hebben jullie er lang voor moeten sparen? In het laatste geval zou ik het ergens anders aan uitgeven.

    En ik zou een losse nemen, van mooi hout, en hem zo plaatsen dat je niet minder licht in huis hebt. Dan kan het zeker wat toevoegen omdat je nu helemaal nergens schaduw hebt.

    Na even gegoogled te hebben zou ik het toch niet doen. Een beetje fatsoenlijke overkapping waar ik niet op af zou knappen kost al gauw het 4-6-voudige van jouw bedrag. Kan je niet iets los neerzetten, of doeken ophangen oid? Wat je eventueel kan weghalen als er kijkers komen, of wat je iig niet achterlaat bij verkoop.
     
  13. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    Ik zou eerder geld investeren in alles zo neutraal mogelijk maken (dus verven, stucwerk) dingen van de muur afhalen en gaten dichtmaken, alles werkend (dus nergens geen losse dingen) evt keukenkasjes neutraal maken, evt iets ruimer laten lijken, nieuwe tegels als bv je tegels niet neutraal zijn e.d. ipv een overkapping..
     
  14. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    okay sorry zag net pas foto's en jullie huis is neutraal genoeg. een overkapping kan op zich wel leuk zijn maar zorg wel voor goede kwaliteit met bv. al led lampjes erin e.d. dat het luxe oogt zeg maar..
     
  15. september08

    september08 Fanatiek lid

    20 okt 2008
    3.356
    4
    38
    Wauw, ons huis is duurder en een rijtje.. :(
     

Deel Deze Pagina