4 dagen achterstand na verste terugplaatsing

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door TTCfirstbaby, 30 aug 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TTCfirstbaby

    29 jul 2022
    37
    17
    8
    Vrouw
    Ik had afgelopen 2 weken al 2 echo’s. Eentje op 5+5 waarop ze nog geen vruchtje zagen, enkel vruchtzak en dooierzakje. En eentje op 6+5 waarom wel een vruchtje en hartslag te zien was. Maar het vruchtje was wel de grootte (0,45mm) van 6w1d, dus 4 dagen minder ver dan het zou moeten volgens de verse terugplaatsing (ICSI).

    Ik lees dat een achterstand vaak geen goed teken is.. maar het gaat bij mij wel over 4 dagen en geen week bv, + ik vermoed dat ik op 5+5 ook nog niet zo ver was anders was er misschien wel al een klein stipje te zien geweest van een vruchtje..


    Een iets latere innesteling? Het embryo was ook van matige kwaliteit, dus misschien heeft zich dat eerst wat verder ontwikkeld voor het goed innestelde?

    Iemand een geruststellend verhaal? Ik mag 9 september al teruggaan.
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.928
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Ik had met 6 weken (ivf) een echo en toen ik zelfs een lege vruchtzak. Geen vruchtje, geen dooierzak niks.
    1 week later weer een echo en toen zat er een vruchtje van exact 7 weekjes groot met kloppend hartje!

    Het kan dus zeker!
    En op 6+5 is een meetfout zo snel gemaakt.
    1 mm verkeerd gemeten kan al dagen schelen hoor.
     
  3. AprilM

    AprilM Lid

    9 apr 2017
    89
    67
    18
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hier geen ervaring met ICSI, wel met 'teruggezet' worden. Bij de oudste zelfs een week. In theorie zou ze niet eens kunnen bestaan, want niet 'geklust' op het juiste moment. Bij onze jongste ook een aantal dagen teruggezet en ook goedgekomen. Hopelijk pakt het voor jou ook zo uit!
     
  4. Joylynn

    Joylynn Fanatiek lid

    13 jul 2022
    4.143
    4.569
    113
    Hier ICSI en ook steeds 4 dagen (volgens mij zelfs 5 of 6) achterstand vanaf week 6 (eerste echo) Ik mocht wekelijks terug komen, pas bij week 12 werd het op de goede termijn geschat qua grootte. Inmiddels 27 weken zwanger :)
     

Deel Deze Pagina