hallo dames over een paar weken vertrekken wij naar egypte, nagevraagd bij de assistente van de ha over inentingen deze vertelde me dat het niet verplicht is maar ze adviseren het wel (DTP, Hepa. A) wij hoorde van veel mensen dat het niet nodig was en bijna niemand haalt ze daadwerkelijk. eerst besloten we ze niet te halen ivm mogelijke zwschap. wist niet of het schadelijk zou zijn. nu ik ongi geworden ben vandaag begin ik toch te twijfelen om ze toch te halen. nu mijn vragen, -zou het kwaad kunnen/invloed hebben, ook met het zwanger worden? -haalt iedereen de inentingen wel of juist niet? -is het nog zinvol 1.5 tot 2 weken van te voren? graag jullie ervaring/advies! alvast bedankt xx
Ik ga over 1,5 week naar Egypte en ben dan 22 weken zwanger. Ik wilde ze niet halen omdat er nog niet alles over bekend is. Omdat ik nu toch aardige stress er van heb, heb ik toch de vraag neergelegd bij onze HA en hoop vanmiddag teruggebeld te worden! Ze zeggen dat het ook anderhalve week van te voren zin heeft!
Ik heb hepA wel gehad bij 18 weken zwangerschap op advies van de huisarts. HepA komt nog veel voor in egypte ook in hotels dus zeker als je niet zwanger bent dan ben je niet echt slim als je hem niet haalt. Het verpest je hele vakantie als je ziek bent.
bedankt voor jullie reacties denk dat ik maandag toch nog is terug bel naar de assistente om het toch maar wel te doen nu ik nog niet zwanger ben xx