Moet er om het matrasje in de kinderwagen ook een molton en een hoes of is een hoes alleen voldoende?
Volgens mij niets! Je kunt natuurlijk ter bescherming van de wagen wel een laken spannen, maar 't is niet nodig. Vergelijk het maar met jezelf: je bed maak je wel op, maar over je autostoel leg je niet eerst een laken, zelfs al maak je een lange rit en val je misschien -als bijrijder hoop ik dan!- wel in slaap.
nou sorry maarik zou m zekers wel beschermen als je kleine wel door de luier heen plast poept dan is je matrasje zo verrot. dan vind ik t toch fijn als er een molton en hoeslakentje overheen zitten is wel zo schoon.
Als je dus een hoeslaken en een molton gebruikt, moet je dan de maat voor een wieg hebben of is er een aparte maat voor kinderwagens?
Ik heb vorige week een hoeslaken gekocht voor een wiegje. Deze is voor de kinderwagen iets te groot maar heb deze helemaal strak getrokken. Kan altijd de molton nog bijkopen. Vind het wel frisser om het matrasje te beschermen want deze kan je niet in de was gooien.
Ik deed er een molton onderlegger of flanellen luier onder en daaroverheen een badstoffen aankleedkussenhoes.
Ik heb enkel een hoeslaken erover heen gespannen, een molton volgt wellicht later nog. Helemaal niet bij stil gestaan
Ik heb molton, hoeslaken en hydrofiele luier... Vond het wel een lekker idee kindjes vallen soms toch in slaap in wagen en dan ligt het heerlijk.... En bij ongelukjes kun je alles lekker wassen.
Vind het wel vreemd dat ze je dit niet vertellen bij de aankoop van een kinderwagen of iig ze hebben niets tegen ons gezegd! Past dat een aankleedhoes? Lijkt me juist dat je de hoeken echt eronder moet frotten. Een hoes voor een wiegje is al ovaal van vorm.
ik heb een lodger in de kinderwagen, dus om het matrasje zit maar één hoes. Geen gedoe met een jasje en dus ook geen gedoe met extra bescherming voor het matrasje. Scheelt weer.
Dat ligt misschien ook aan je kinderwagen maar wij hebben een Quinny Speedi en daar paste het aankleedkussenhoes prima om het matrasje. Wij hebben juist weer een wiegje die rechthoekig is. Ik had geen zin om voor al die aparte dingen een hoop geld uit te geven terwijl je het maar zo kort gebruikt.
wij hebben de quinny dreami speedi 4 ding ,...... dus het beste kan ik dan een molton kopen en een verschoningskussenhoes ? volgens de beschrijving zou er ook een dekentje bij zitten ....zit er een fleecedekentje bij ....is toch veel te koud voor het kindje in de winter ? dus ik koop morgen nog maar een dekbedje er bij ....
Dat aankleedkussenhoes paste prima in de Mutsy 4-rider om het matrasje, niets geen gefrutsel met hoeken. Ik ken iemand met een Maxicosi Mura en dat past ook prima.