Gefeliciteerd Nieuwkomertje!!! Gaat alles nog ok, Beertje? Ben benieuwd hoe het nu gaat met jullie mannetje. Purk, hier had onze jongen steeds nét hoog genoeg bloedsuiker tijdens de eerste dagen in het zkh, maar wel echt op de grens, ook viel hij zo'n 7% af alleen al in zn eerste twee dagen. Vandaar dat bijvoeding wel even nodig was. Hier gaat het nu iets beter! Nouja, de nacht was weer een drama, met nagenoeg geen slaap, kraamtranen te over, voeden/bijvoeden/kolven, onrustig kereltje, enz. Maar overdag ziet alles er zonniger uit, en de kraamverzorgster is top! Daardoor zit er elke dag weer wat vooruitgang in. Door een keer niet live te voeden en alleen te kolven erachter gekomen dat mijn productie best op orde is (50cc met kwartiertje kolven - hetzelfde als de voedingshoeveelheid die hij vandaag mag per voeding). Ook begint hij na al dat bijvoeden lekker aan te komen. Daardoor hoef ik niet meer standaard bij te voeden nu, alleen naar gelang behoefte. En het mag vanaf nu ook met een flesje ipv vingervoeden- beter! Scheelt weer gewurm snachts. Alleen fikse tevelkloven, dat is niet zo leuk. Doet flink pijn! Maar heb nu purelan (lanoline) ervoor, hopelijk wordt het dan snel beter. Vanmorgen spuugde arme baby bloed uit na de voeding . Niet veel, en puur door die kloven, maar het zag er zo akelig uit .
Nieuwkomertje gefeliciteerd!!!! Wel minder van de zwangerschapsvergiftiging.. Hier vandaag weer controle bij de vk gehad. Als ik dinsdag nog niet ben bevallen gaan ze me strippen.. dus ik hoop dat ie zich gaat melden deze week haha. Iemand ervaring gehad met strippen? Xx
He meiden... Na n hele lange tijd stilte van mijn kant wil ik graag weer meekletsen... ik ben langzaam klaar met zwanger zijn en voel vanalles in mijn lijf dat ik graag wil delen.. Ik heb echt n super zwangerschap gehad..maar sinds paar dagen ben ik er klaar mee...nu 38,5week..ingedaald..gister n vdaag krampen die soms weg ebben..maar ook terugkomen..vooral als ik actief ben... zou t n begin kunnen zijn? Morgenvroeg vk..altijd spannend! Ik ga jullie vanaf nu weer volgen!! Groetjes! !!
Jeetje, Moontje, dat lijkt me best wel heftig om na de bevalling nog paniekaanvallen te hebben. Ik hoop dat je thuis snel verder tot rust komt en lekker van je dochter kunt genieten! Hoe doet ze het verder? Is ze een beetje zoet? En heb je een kraamhulp die je begrijpt en goed helpt? Nijntje, klinkt pittig: zelf ziek zijn in je kraambed..., komt vast je melkproductie ook niet ten goede. Hoeveel dagen is Jurre nu? Ik hoop dat hij snel wat meer aankomt en anders misschien toch een beetje bijvoeden? Fijn dat grote broer en zus zo trots zijn! Hebben ze al getrakteerd op school/creche? En hoe voel jij je eigenlijk? Het herstel van de keizersnede duurt ook wel even, lijkt me... Emily, klinkt ook pittig, hoor. Gelukkig zijn de dagen een beetje zonnig. Fijn ook om te weten dat je zelf voldoende melk hebt. Nu hopen dat hij lekker blijft aankomen en het bijvoeden niet meer nodig is. Spannend, Sophia, je bent 2 dagen eerder uitgerekend dan ik. Mijn gynaecoloog zei dat ze donderdag even zal kijken 'of er al wat is gebeurd'. Ik sluit niet uit dat ze dan wel wil strippen als er al ontsluiting is. De vorige keer deed ze dat met 40 weken. Ik vond het wel een beetje pijnlijk. Hangt er ook wel van af hoe ver je ontsluiting al is. Ik heb die dag toen flink krampen gehad en dacht dat het begonnen was, dus met loos alarm naar het ziekenhuis gegaan... Dat is wel een risico met strippen. De volgende dag zette het wel door. Maar zal dus nooit weten of dat door het strippen is gekomen. Ik zit zelf te denken of ik zal instemmen met strippen donderdag of niet (als ze het aanbiedt tenminste). Ik houd er ook wel van om de natuur haar gang te laten gaan. Maar ben er sinds vandaag zo ontzettend klaar mee! De twee crechedagen voor deze week zitten er weer op, alles is aan kant en ik weet gewoon even niet hoe ik de rest van de week met een dwarse peuter moet volhouden en met een kleuter die heen en weer naar school, turnen, zwemles, etc moet. Zit er vanavond echt even doorheen en hoop maar 1 ding: dat de baby heel snel komt! Leuk dat je weer mee komt praten en lezen, wishgirl!
Arme Moontje, klinkt erg heftig meid! Slaapgebrek kan zoooo naar zijn. Ik hoop inderdaad dat je goed ondersteund wordt door de kraamhulp, vk en je man. Want je hoeft het allemaal niet alleen te doen hè. En al die emoties en hormonen horen er helaas ook bij
Gefeliciteerd Nieuwkomertje!! Emily heel emotionele en drukke dag dus, hopelijk gaat het snel beter en mooi dat je een goede kraamverzorgster hebt. Ik heb geen ervaring met strippen of hoe dat ik zijn werk gaat sophia, beiden keren natuurlijk met 39+1 bevallen. Hier gaat het op zich goed, nachten natuurlijk zwaarder, maar baby groeit goed. Morgen laatste dag met kraamzorg en benieuwd hoe alles gaat lopen als gezin alleen...
@nijntje; fijn, extra overleg morgen en dat ze hem goed in de gaten houden. Laat je weten wat hun advies is? @emily; oh die nachten van jou klinken ook heel heftig. En dan is het ook nog zo lang donker, maakt het vanzelf al wat deprimerend... Ben benieuwd of de Purelan werkt! @wishgirl; gezellig dat je er weer bent. Wie weet is het een begin. Fijn morgen controle; weet je vast meteen meer @nina; lijkt me pittig hoor met twee kids thuis. Ik kan tenminste gewoon op m'n kont zitten als ik m'n dag niet heb. Respect voor jou dus!! @char; fijn dat de kleine goed groeit! Komt vast goed als kraamzorg weg is met je gezinnetje maar lijkt me ook wel raar. Geef je haar dan eigenlijk nog iets? Geen idee of een klein presentje gebruikelijk is als ze goed was?? Strippen; hier pas met 41 weken. Dus ik hoop dat meneer zich al eerder vanzelf aandient! Tot nu toe nog geen signalen...
Heftig die gebroken nachten, en kraamtranen.. het is ook allemaal niet niks wat er op je afkomt. En ik zit hier maar gek te worden dat Beebje niet komt hihi.. Ik word donderdag gestript, wilde dit zelf graag omdat ik bang ben dat ze mij met 41 weken willen inleiden in het ziekenhuis ivm weinig vruchtwater.. Wil absoluut niet ingeleid worden dus dan liever een zetje van het strippen. Ben heel erg benieuwd . Ben er ook echt klaar mee, wil weer normaal kunnen bewegen, slapen, lopen alles gewoon. Het is zwaar zo op het laatst en voel me gewoon niet meer op en top. Dan ook nog flink de griep gehad, ons meisje mag gewoon komen nu. Het rommelt al wel dagen maar krampen/weeën laten het helaas nog afweten. We wachten weer rustig af..
@moontje: jee dat is geen fijne start! Fijn dat het nu thuis wat beter begint te gaan! @nijntje: pff met ziek zijn erbij echt dubbel vervelend zeg, en zeker als de baby dan ook nog veel afvalt. Hopelijk kun je met de vk een plan bedenken om hem wat meer te laten aankomen weer! @beertje, niets meer van je gehoord de laatste dagen, hopelijk ben je gewoon druk met alle hectiek die bij een kindje met problemen komt kijken en is de situatie niet verergerd sinds je laatste berichtje?
Ben uit het niets ineens heel beroerd. Maag- en darmkrampen en moest net enorm overgeven. Wat een drama met zo'n buik... Ik hoop echt niet dat dit buikgriep is. Dat kan ik er nu net niet meer bij hebben.
hey meiden, gefeliciteerd nieuwkomertje nijntje wat balen. jullie gezin heeft het flink te pakken nina jij ook beterschap hier gaat alles goed. hij is sinds maandag van de ic af. hij ademt weer normaal zoals het hoort. hij is ondanks twee dagen nuchter blijven toch al 120 gram aangekomen. hij drinkt goed. slaapt goed en us super tevreden . ik vind het ongelofelijk dat hij zo is ondanks alles. hij heeft geen draadjes en snoertjes meer. we zijn begonnen met katheteriseren. Dat moet ivm kans op nierschade. als hij drie maanden is resten wij de blaasfunctie. tot die tijd katheteriseren. ik vind het erg makkelijk. dr wordt al gesproken onder de artsen wanneer we naar huis mogen. iemand heeft al vrijdaf geroepen. ik heb nog met verschillende artsen over van het weekend gesproken. ik vind het nog steeds heftig en ik word ook vrij emotioneel als ik er over moet praten. mijn frustraties van die dag ook geuit. Bv dat de verpleging me niet serieus nam. moet even allemaal een plekje krijgen. ik verlang om naar huis te gaan. vooral nu de zusters niks meer hoeven te doen
Beertje nogmaals heel veel respect voor jullie en emo worden... jeetje in jullie situatie en je dan onbegrepen voelen.... maar al bijna naar huis, super zeg!! Bijna bevallen dames, nog heeel even volhouden!! ik weet niet meer wie t vroeg, maar ik geef fv. Het herstel van de ks gaat deze keer nog sneller. Vandaag mogen mn nietjes er uit, en verder doe ik eigenlijk alles weer (op tillen na dan). Jurre was gisteravond 22.15u precies 1 week oud. En volgens mij kwamen toen mn kraamtranen, haha nogmaals veel succes meiden die nog moeten bevallen. Ik doe mn best hier te reageren, maar t valt niet altijd mee... nu weer ff fles maken (jurre zit dus inmiddels op 8 voedingen ipv 7).
Nieuwkomertje van harte gefeliciteerd!! Leuke naam! Moontje wat heftig die paniekaanvallen.. En rot dat Emma snachts zoveel krampjes heeft.. Hier gaat het goed, nog flink aan het herstellen van de bevalling. Nog twee dagen kraamhulp en vind het wel spannend om het straks 'alleen' te moeten doen hoor. Nu kunnen we nog van alles vragen. Maar ook dat komt weer goed. Morgen alweer de 22e, wordt weer tijd voor meer baby's dames!
Beertje, wat geweldig dat jullie zoontje het zo goed doet! Lijkt me echt heel erg heftig allemaal. Begrijpelijk dat je er emotioneel van bent, goed om je emoties eruit te 'gooien'. Hoop dat jullie kleine man snel mee naar huis mag.
Dat emotionele blijft bij mij ook nog. De zwangerschap verliep namelijk niet probleemloos, toen een super snelle bevalling van 5 uur en als kers op de taart bv die mislukt is. Elke dag heb ik wel een huil moment. En ik heb nog steeds geen eetlust. Daarom ga ik morgen toch de HA bellen, kan ik mijn ei kwijt en wie weet heeft ze tips voor me. Denk niet dat ik depri ben maar wil het niet worden... Knuffel voor alle dames met emo buien!
He wat rot Elliepellie! Goed dat je de huisarts gaat bellen! Hier ook elke dag wel even een huilmoment.. Maar inderdaad niet depri ofzo. Gewoon sentimenteel hoe mooi ons kind is en hoe ons leven gaat veranderen..
Ja sentimenteel over hoe mooi ons menneke is ben ik ook. Als hij lekker in zijn wiegje ligt kan ik ook wel een traantje wegpinken Bij mij speelt ook het gemis van mijn familie. Ik woon 250km bij ze vandaan. Vond dat nooit echt een probleem maar nu de kleine er is mis ik mijn familie verschrikkelijk! Net een lang gesprek gehad met mijn man daarover of het geen optie is om in de nabije toekomst terug te gaan.... Mijn man kwam zelf met het voorstel om daar serieus naar te kijken. Maar we zullen het nog even grondig moeten doorspreken. Huis verkopen, nieuwe baan, nieuw huis, dat gaat niet 123. Maar ik ben en blijf een kaaskop in hart en nieren
Beertje, wat fijn om te horen dat de kleine man het ondanks alles zo goed doet. Heel veel respect voor jullie en praat vooral lekker alles van je af. Dat lucht vast op! Elliepellie, wat vervelend dat je nog veel emo-momentjes hebt en nog geen eetlust. Je doet het allemaal hartstikke goed en je bent een supermoeder! Echt waar. Toch goed dat je naar de huisarts gaat; misschien heeft ze tips hoe je kunt voorkomen dat je depri wordt. Ik snap dat je je familie mist. Hier wonen ze iets minder ver weg (130km), maar dus ook niet om de deur - ook de schoonfamilie woont zo ver weg. Ik was na de geboorte van mijn dochter ook best eenzaam: na een fulltime job zat ik ineens een paar maanden fulltime thuis met een baby die heel veel huilde. Voelde me erg alleen in die tijd. Mijn huisarts gaf toen het advies om met andere jonge moeders te gaan praten/contact te zoeken. Dat heeft wel wat geholpen. Nu bijna zes jaar later een groot netwerk van vrienden, buren en ouders van school. Dus dat ziet er heel anders uit. Maar ik begrijp je verlangen goed om dichter bij je familie te gaan wonen. En dat kan dus misschien op termijn ook. Maar nu zal het even zoeken zijn naar een nieuwe balans/invulling van je dag. Heel veel succes ermee! Hier niet meer beroerd geweest na vannacht. Eenmalig flink overgegeven en de rest vd familie niet. Heel vreemd. Hopelijk vannacht weer een goede nacht. Morgenochtend naar de gynaecoloog. Ze zal gaan kijken of er ontsluiting is en ik hoop dat ze wil strippen als dat kan. Misschien nog een beetje vroeg, maar de zorg voor 2 kleine kinderen wordt (te) zwaar nu.
Dank je nina dat doet me goed. Het is niet dat ik niet kan genieten! Dat doe ik zeker wel en gelukkig heb ik een goede relatie met mijn man die me steunt door dik en dun. Ik moet alles alleen een plekje zien te geven. En ik heb aanleg voor angstaanvallen. Gelukkig nog niet gehad en dat wil ik zo houden... En ik wil weer gewoon kunnen eten haha Vanacht heeft Liam goed geslapen! We hebben hem fijn ingebakerd en dat hielp echt. 1x nachtvoeding en daarna sliep hij door tot 7 uur... Heerlijk