Geniet er allemaal inderdaad nog maar van... Nog even en dat is voorbij. Ook al hebben we natuurlijk de beebjes liever in de armen het is en blijft bijzonder. Meiden wat een wereld van verschil een andere fles kan zijn hahaha. We hadden de flessen van avent en Liam dronk wel maar niet echt heel lekker. Difrax fles gehaald en de fles gaat gewoon in 1x op en hij meld zichzelf na 3 uur waar ik hem voorheen wakker moest maken! Hoe relaxed 👍😀 zo ontzettend trots op mijn kleine lieve boef!
Gefeliciteerd Nijntje!!! Geniet ervan. Mooie naam Hier is de operatie geslaagd. Ik vond het heel moeilijk om hem naar de OK te brengen maar het moest. De arts is super positief. De operatie is geslaagd. Hij zei ik heb goede hoop dat hij gaat lopen. Ben zo trots op me kleine man. Geeft geen KIK en is super tevreden. Ik ben blij dat we dit gehad hebben. Nu de aankomende dagen kijken of er een waterhoofd ontwikkeld.
Nijntje, gefeliciteerd met Jurre!! Dat is inderdaad snel gegaan, zeg... Uiteindelijk wel ks geworden? Hoop dat alles goed is met jullie en dat je kunt gaan genieten nu. Beertje, wat fijn dat de operatie geslaagd is. Oh, wat moet het een opluchting zijn dat hij waarschijnlijk zal kunnen lopen. Heel spannend allemaal; nu hooen dat hij geen waterhoofd krijgt. Het is een kanjertje 👍. Ik draai me nog maar een keertje om (voor zover dat gaat). Het was weer een vrij goede nacht, maar pak graag nog een uurtje slaap mee.
Nijntje gefeliciteerd !!! Beertje ben blij dat het het goed gast met je kleine man! Hier sinds 3 uur klaar wakker nog tips?! Vermoeiend joh
Momma, vervelend die doorwaakte nachten... Bij mij heeft het met de bloedsuikerspiegel te maken, heb ik ontdekt. Als ik voor het slapen gaan een beker Brinta neem, slaap ik op plaspauzes na, door! Nu om 6 uur wakker; van de honger
Nijntje, van harte gefeliciteerd met jullie zoon Jurre! Geniet ervan! Beertje wat een super nieuws en wat een knap ventje dat hij het zo doorstaat! Moet zeker een opluchting zijn!
Fijn beertje dat positieve nieuws! @momma hier ook last van, ik probeer me er maar bij neer te leggen en iets te lezen of Internet ofzo. Het is echt superveel end want je wilt graag uitgerust zijn.. ik probeer ook overdag nog wat slaap mee te pakken
Wat fijn dat de operatie geslaagd is en wat een opluchting moet dat zijn! Gaat helemaal goed komen 👍
@Beertje; wat fijn dat het achter de rug is en dat de operatie is geslaagd! Wat hebben ze nu precies gedaan? En heeft hij nu last van de wond of valt het mee? Is het nu alleen afwachten of hij een waterhoofd krijgt of zijn er nog meer stappen die jullie met de kleine moeten doorlopen? @Nijntje; wauw, gefeliciteerd!!! Dat was dus in ieder geval niet de geplande keizersnede begrijp ik. Klinkt alsof Jurre op de natuurlijke manier is gekomen? Of zeg ik dan iets doms? @Moontje; ah balen meid! Jammer dat je moet blijven! Waar zie je precies tegen op bij het inleiden? De heftigheid van de weeën? Vermoed dat ik zelf best wel eens veel over tijd zou kunnen zijn straks en dat het bij mij dan moet gebeuren, maar heb me er nog niet in verdiept. @Momma en Nina; ik herken die trek wel. Sommige nachten eet ik dan als ik wakker ben even iets en dat werkt. Verder gaat het bij mij de laatste nachten wel aardig, ik denk omdat ik me er gewoon niet zo druk meer over maak. Het is nou eenmaal zo dat ik wakker lig; als het nodig is dan slaap ik morgen wel wat bij of ben ik gewoon een dag wat moeier. En van liggen rust ik ook uit denk ik dan... Maar goed, ik heb geen andere kinderen thuis en heb de zaakjes inmiddels op orde voor de baby; dat geeft ook rust.
@nijntje, gefeliciteerd!!!! Eerder dan gepland? Want een geplande ks is meestal niet 's avonds toch? Hopelijk gaat alles goed! @beertje, wat goed van jullie sterke mannetje! Hopelijk blijft hij het zo goed doen. @moontje, hoe ging de nacht in het zkh? Ze zullen je niet erg lang laten wachten op de inleiding vermoed ik? Aangezien je al ontsluiting had zijn ze misschien vanmorgen begonnen met vliezen breken en infuus? @ellie, ja de ene fles past veel beter bij het ene kindje dan de ander. Fijn dat hij difrax goed pakt! Hier vannacht voor het eerst het gevoel gehad dat er wat rommelde. Menstruatiekramp, gespannen buik, af en toe wat steken. Wel duidelijk alleen voorwerk nog. Op de ctg vanmorgen ook paar flinke pieken in harde buiken/voorweeeen, soms tot boven de 100. Maar dat voelde alleen als een menstruatiekrampje, geen echte wee ofzo. Ben benieuwd of het vast voor wat voorbereiding zorgt. Zou wel schelen, is de baby ook wat meer klaargestoomd.
Wooow ik kijk 2 dagen niet en er zijn al 2 babys weer geboren!!! Gefeliciteerd Nijntje en Beertje!!! Geniet ervan. Beertje fijn dat julie zoontje het zo goed doet! Xxx
Ja denk ook dat ik mij erbij neer moet leggen dat ik zo slecht slaap! Heb ook geen andere kinderen maar voor mijn gevoel moet ik thuis nog behoorlijk wat schoonmaken en doen voordat de baby er is. Super irritant het liefst doe ik alles in 1 dag maar weet fat dat ook niet handig is! Pffff
Even snel een kort bericht. Onze dochter Emma is vanmiddag na een snelle bevalling geboren rond 13:00 verslagje komt later!
Gefeliciteerd met jullie dochter Emma! Jahaa nu gaat het snel, weer een beebje erbij. En iedereen met een vlotte bevalling. Goed hoor. Jippie! De geboortekaartjes zijn binnen 😀