prachtige foto´s.. ik heb ook een spiegelreflex camera, maar kan er niets mee.. Alleen gewone foto´s maken.. Hebben jullie dat zelf geleerd of naar een cursus geweest??
Ik heb een Nikon D40 en vind het ook leuk om te fotograferen. Het is nog hobby, dus ik heb er geen dure extra lenzen bij, gewoon het basis toestel. Ik vind natuurfotos het mooist en vaak verlevendig ik de kleur wat of pas wat filters toe, want de fotos zijn altijd wat grijzig. Zal wel aan mijn manier van fotograferen liggen, maar ik ben me er in aan het verdiepen. Ik heb nu een fotoblog: My project 365 en een account op deviantart: yenolah on deviantART
ik vind deze erg mooi. heeft mn vriendin gemaakt. jammer alleen van die rode vlek onderin dat is het kussen van de loungebank mmmmm zie nu dat ie hier niet zo scherp is als in het echt.
Ik vind juist het mooist als ie meteen goed genomen is ipv bewerkt.. soms is het een kwestie van mazzel soms een kwestie van geduld, juist instellen e.d. ik heb gewoon een standaard lens (18-55 en eentje van 55-200 daar kan je wel leuk mee spelen qua diepte e.d.) dit was onze trouwkaart heb ik alleen sephia gemaakt.. ik geloof in een bepaalde emotie vastleggen heeft niet zoveel met techniek te maken maar met emotie / gevoel..
ik vind het leuk om kaarten mee te maken dus ook onze zoon, wel bewerkt door de achtergrond weg te halen
ik fotografeer ook erg graag. Bewerken vind ik leuk, maar doe ik niet heel vaak. 1 foto die we (ik weet niet meer of ik of mijn man hem heeft geschoten) hebben gemaakt en die wel is bewerkt is deze... Zwangere vriendin - heel bijzonder geworden.
Ook dit vind ik zelf een mooie foto. Is in een botanische tuin op Madeira gemaakt en is zo precies geworden hoe ik 'm wilde, dat ik er nog vaak naar kijk
Of iets waar je een speciaal gevoel bij krijgt, wij geloven dat vlinders eigenlijk overleden dierbaren zijn, toen onze oma pas was overleden gingen er steeds vlinders rond Dean zijn speelhuis en deze bleef echt erop zitten ik hoefde geeneens echt in te zoomen want zat gewoon op 30 cm afstand voelde gewoon goed. hier kan je wel wat met diepte spelen en zo dat geeft een leuk effect..
oja en deze vind ik ook altijd nog heel erg cool!! Deze is niet bewerkt maar samen met mijn moeder bloemen neergelegd en mijn dochter heeft altijd hele sterke blikken dus ook deze