Mooiere set of steviger frame?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Step, 5 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Voor welke optie zou jij gaan?

  1. Inmotion (grijs met groen-stevig frame)

  2. Quicksilver (zwart met grijs-iets minder stevig frame)

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Step

    Step Actief lid

    27 okt 2009
    235
    0
    0
    NULL
    NULL
    Beetje een luxe probleem.. :D

    Wij hebben een x-adventure Inmotion kinderwagen gehad (gebruikt), grijs met groen, zie plaatjes. Nu konden wij voor een koopje dezelfde wagen op MP kopen voor bij mijn schoonouders.

    Eenmaal thuis met wagen nummer twee bleek de set (wieg/stoel enz) er super mooi uit te zien en vond ik deze een stuk mooier dan het grijs groene wat ik had. Ligt denk ik voornamelijk aan de stof. De grijs groene heeft een soort fleece bekleding wat er natuurlijk sneller gebruikt uit ziet. De tweede set zwart/grijs ziet er nog spik splinter nieuw uit.

    Maar toen ik zag ik ineens dat frame nummer twee veel dunner was en veel dunnere vering had (Die ook al een beetje piepte) Toen kwamen we erachter dat het niet exact dezelfde wagens waren. Dit was namelijk de x-adventure Quicksilver..

    Wat dus inhield dat de mooie zwart grijze set niet op het stevige frame van de Inmotion paste. Ahhh balen....

    Nu dus mijn dilemma.. Ga ik voor de Inmotion, met de grijs groene bekleding die ik minder mooi vind, maar qua frame wel veel steviger oogt. Of ga ik voor iets moois voor het oog, maar op een minder frame? :p
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. MaMa

    MaMa Fanatiek lid

    21 dec 2012
    2.663
    376
    83
    Vrouw
    Utreg
    Ik heb voor looks gestemd, ik begrijp dat dat voor jou de zwart grijze is. Al moet ik persoonlijk zeggen dat ik de zwart groene heel niet lelijk vindt.
    Maar ik vind looks wel heel belangrijk, hij zal echt niet onveilig zijn doordat hij iets minder stevig is. Ze worden immers speciaal voor gemaakt. Dus die keuze over stevigheid lijkt mij niet echt nodig.
     
  3. Tommatje

    Tommatje Actief lid

    10 nov 2011
    252
    0
    0
    ik vind deze met groen veel mooier;)
     
  4. Step

    Step Actief lid

    27 okt 2009
    235
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha ja, maar dit zijn niet mijn eigen foto's he ;) Zo op deze plaatjes vind ik de groene ook super, aangezien hij daar ook splinternieuw is.
     
  5. Step

    Step Actief lid

    27 okt 2009
    235
    0
    0
    NULL
    NULL
    Moet ook zeggen hoe langer ik naar de plaatjes onder elkaar kijk, hoe meer ik toch naar groen neig haha. Oh waarom ben ik zo'n twijfelaar!
     
  6. maria80

    maria80 Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.974
    136
    63
    Ik vind die groene ook mooier, frisser.
     
  7. Step

    Step Actief lid

    27 okt 2009
    235
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik denk dat ik vanmiddag de groene set maar eens in de wasmachine doe. Misschien scheelt dat ook weer. Want er zitten nu wat vlekken op.
     
  8. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    ik zou voor stevig gaan... puur van mezelf uitgaande dat ik behoorlijk wat boodschappen in de kar pak altijd... en ook voor boswandelingen is een steviger frame aan te raden
     
  9. MMM74

    MMM74 Fanatiek lid

    18 okt 2011
    1.054
    0
    0
    Doktersassistente
    We gaan verhuizen!
    Ik zou ook voor de stevige gaan. Zelfde reden als hierboven genoemd wordt. Opa en oma zullen hem minder intensief gebruiken.
     
  10. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik zou voor kwaliteit kiezen.
     
  11. Step

    Step Actief lid

    27 okt 2009
    235
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb de hoezen gewassen en denk dat ik inderdaad maar voor de groene ga. Ik heb toch t idee dat dat frame gewoon beter is. En wij zullen hem idd veel intensiever gaan gebruiken dan schoonouders.
    Bedankt voor t meedenken in elk geval :)
     

Deel Deze Pagina